❗️ "Вікторія Мірошниченко
Ось як виглядає реальна #ЗРАДА!
Нешановні народні депутати Верховна Рада України , що ви там наприймали????
Волонтери з дев´ятирічним стажем, навіть ті які є в вами придуманому реєстрі закривають рахунки та припиняють свою волонтерську діяльність!
В нас виявляється настільки забезпечене військо, що а ні дрони, а ні автівки передати тупо нереально! Треба пройти і нам, і військовим усі кола пекла, щоб передати навіть турнікети! І це в той час, коли під сотню запитів на день з фронту тільки до мене!
"Нам немає чим вивозити поранених! Рятуйте!"
"В нас на нулі бійці без аптечок! Рятуйте!"
"Ми втратили дрон і зовсім сліпі! Рятуйте!"
"Нас кинули на ноль і нам немає чим окопатися навіть! А ні лопат, а ні мішків, а ні скоб для бліндажів, а ні плівки. Рятуйте!"
"Наші позиції обстріляли, хлопці вийшли в дранті, штанів немає на перевдягтися! Рятуйте!"
І таке з усіх бригад, з усієї лінії фронту!
А тепер я хочу, щоб самі нардепи описали процедуру отримання волонтерської допомоги військовими! Ну щоб вони покроково пояснили той звіздець, який насочиняли! Бо в мене не вийде то зробити без матюків та коротенько!
Ну і вишенька на торті це обкладання податками волонтерів! Клас?)
Ну звісно! В країні жирує ціле кодло крадунів, які розкрадають і гуманітарку з своїх кабінетів привладних, і шалені відкати отримують, і сплять на матрасах з пачок валюти, а обкласти податками треба тих, які БЕЗКОШТОВНО пашуть збираючи по людях копійки, щоб допомогти фронту!
Я маю купу телефонів нардепів і тепер коли до мене будуть звертатися військові, я буду їм давати саме ВАШІ телефони! І саме ВИ будете слухати як зараз на фронті, які втрати, яке пекло і думати як закрити ці списки потреб! І хай оті тисячі родин, які до нас звертаються за допомогою своїм рідним, які ціною власного життя захищають нашу країну, тепер виносять мозок ВАМ криками про допомогу!
А з мене досить цих емоційних знущать. Так що вибачте, рідні наші Захисники. Допомагати вам вже немає можливості, бо і так усі волонтери падають з ніг і потребують допомоги фахових психологів.
А тепер спостерігайте як швидко мій акаунт влетить в бан! Але вже реально пофіг. Я сьогодні занадто багато нервів та сліз витратила, щоб перейматися через бан акаунта. Я хоч відпочину. Бійців шкода правда."
Ось як виглядає реальна #ЗРАДА!
Ответ дляWhiteWidow
Згідна. Але треба вносити саме додаткові товари до списку. Але не те,що лобіюється - взагалі звільнити від податків всі збори фізосіб, які йдуть (або нібито йдуть) на потреби військових і передаються під акти.
Ну це створить ще одну діру просто.
2 червня мали розглянути питання щодо включення до списку дронів (питання піднімалося саме через них), але я не слідкувала, не знаю, включили чи ні.
Ну це створить ще одну діру просто.
Вам самой не смешно. Закон о дронах только планируют рассматривать? Года через 3 наверное таки розродятся . Когда уже это и даром никому не нужно будет. Люди гибнут, а дэпутатики время не нашли?
Cvetochek...• 13 июня 2023
Ответ дляStrelka_007
Там монобільшість зелених і всілякої бридоти, що з ними в унісон голосує. Варто називати речі своїми іменами, 73% мають запитати своїх обранців.
та дело не в обранцях. вы что не понимаете, что идут миллиарды помощи западной? раньше по сути не было сколько возможности воровать, потому и кажется, что Петро и все кто были до него, мало воровали, а Зеленуха много. Не было таких сумм для воровства. А сейчас есть.
WhiteWidow• 13 июня 2023
Ответ дляMilanaher
Не закон. А внесення до переліку. 2 червня мали це розглядати.
Апдейт. Догуглила. Постанова була розглянута і були внесені зміни. Зміни вступили в дію з 03.06.2023
До переліку таки було додано те, чтого вимагали волонтери. Тобто список все ж було розширено.
До речі, додали навіть субпідрядні роботи (ремонт там всякий дрончиків).
Питання до авторки) від якого числа пост,що ви його копіпастнули?
Margonails• 13 июня 2023
Сколько стоит дрон? И сколько получает каждая тварь зп в ВР??? это сколько Дронов в месяц для наших военных???
Они сука жируют, а кто то собирает хоть на 1 дрон, и это помощ!!!!
Margonails• 13 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
03.06.23... суки!!! Это не овощерезки в январе!
Ответ дляWhiteWidow
Невже таки майже за 1.5 року війни депутатики вирішили, що дрони на фронті мають користь? Якийсь зашквар а не правління.
Vitamina1407• 13 июня 2023
Я цю Сару пам´ятаю по деяким темам, вона там коменти писала зі змістом ’все пропало’ , розганяла отакий кіпіш куди підтягувалися її тіпа однодумці ясно що за породи та звідки ,такі як тут в цій темі, і головне кричати голосно та з наїздом,я навіть скріни робила її коментів, але удалила нафіг нада. Матрьоха або ждун 100%. Ви всі так ведетесь на цей балаган, вона роботу зробила, вкинула г..... Інше зроблять боти з різних ак, які продовжують вас заводити та внушать херню всяку. Зараз вони і коммент цей знесуть, але впевнена що Сара то отаке чудо матрьоха.
Margonails• 13 июня 2023
Ответ дляVitamina1407
А мнение наших военных и крик волонтеров тоже запишите в матрех и ждунов???вы действительно не видите пипеца в нутри страны???! Есть чёрное и белое, давайте уже наконец различать цвета
WhiteWidow• 13 июня 2023
Ответ дляMilanaher
Так. Наскільки розумію, саме питання сплило приблизно в квітні цього року. Не бачила новин, щоб хтось сплачував податок при купівлі дронів під акти. Бачила новину, що був запит від мінфіна, але там суто про запит. Єдиноразово.
Думаю, що список і надалі буде розширюватись, бо потреби змінюються.
WhiteWidow• 13 июня 2023
Ответ дляVitamina1407
Та якщо пошукати інфу (вона є), то прохання волонтерів задовільнили. Так, при розголосі, але задовільнили. Очевидно, автор просто натрапила на досить старий вже пост і кіпішнула
Ответ дляWhiteWidow
🤣🤣за ці дрони ше в минулому році волонтери кричали. Але хтось з керівництва країни говорив, що не бачить в цому потреби. Бо дрони не є такими важливими на фронті! Звістно, якщо купувати дрони та інше необхідне обладнання,то так ще війну виграємо скоро. А їм це точно не потрібно.
Margonails• 13 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
А мне обидно, что волонтеры должны поднимать крик что б им дали возможность помагать....как так то?
WhiteWidow• 13 июня 2023
Ответ дляMargonails
Оце діч, згідна. Але добре, що хоч реагують. Тобто, ми все ж можемо впливати на них.
WhiteWidow• 14 июня 2023
Ответ дляMilanaher
Я тут хз, ми інколи купуємо дрончіки чоловіку. Але скидуємось баблом в колі знайомих) не збір. Тому не знаю.
Платья Всем• 14 июня 2023
что за бред я прочла? мы покупаем и передаем. Командиры бригад прекрасно всё принимают: и машины, и камазы, и квадрики, и матрасы, и генеарторы, и теплопушки. Вы о чём???
По поводу налогов: правильно. А слышали, как псевдоволонтеры собирают деньги и присваивают? для них отдельное законодательство писать?
Margonails• 14 июня 2023
Ответ дляПлатья Всем
Пусть органы не тачки покупают новые раз в неделю и не в клубах по ночам тусуются, а проверяют и находят псевдоволонтеров!!! Потому что налог не отменит воровства у псевдо, оплатят и дальше в карман положат,просто чуть меньше
WhiteWidow• 14 июня 2023
Ответ дляПлатья Всем
Там саме про збір питання. І, наскільки я розумію, воно закрите.
Там все почалось зі зборі на fpv дрони. Мінфін надіслав запит до банку про кошти (близько 20 млн), а на той момент дронів у списку того, що неоподатковується, не було. 3 03.06 дрони вже там є.
Крч, це все можна нагуглити ,якщо бажаєте повну картину.
Платья Всем• 14 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
мы покупаем помощь за свои деньги. А не собираем в банки, коробки или на карты. Либо находим за границей иностранцев, которые нам передают, забираем у них на границе и везем для военных. Проблем нет. Какие издевательства?
Платья Всем• 14 июня 2023
Ответ дляnutty
Бачили очи, шо вибирали. У 19му році....
о, порохоботы подъехали))
А сивочолый, всё правильно делает и делал?
WhiteWidow• 14 июня 2023
Ответ дляПлатья Всем
Гуд, а в пості авторки мова якраз про збори.
Margonails• 14 июня 2023
Ответ дляПлатья Всем
о, порохоботы подъехали))
А сейчас власть все правильно делает? Вопросов нет?
Margonails• 14 июня 2023
Ответ дляПлатья Всем
Наличкой собираете?
WhiteWidow• 14 июня 2023
Ответ дляnutty
Іронічно, але перелік в постанові 112 був прийнятий у 2016.
П.с. не голосувала взагалі)
Ответ дляVitamina1407
Тільки хотіла написати, що цю Сару пам´ятаю добре, в неї всі коменти націлене на одне. Постійні вкиди і срачі, явно не просто так людина трудиться тут.