осень харашо• 14 июня 2023
Масло или средство для кутикулы?
Сохнет очень кутикула и по бокам ногтя заусенции.
Что повтирать.
Так чтоб не сильно дорого
Спасибо
Что повтирать.
Так чтоб не сильно дорого
Спасибо
Ловлю капці• 14 июня 2023
Любое масло, в малюсеньком флакончике оно и есть, даже просто подсолнечное
ЛолитаНеРазлита• 14 июня 2023
Крем з мочевиною мені більше подобається, просто зручніший у використанні, ніж олійка
ТрамвайGirl• 14 июня 2023
Ответ дляЛовлю капці
По-вашему, подсолнечное масло подойдет для кутикулы?
Ловлю капці• 14 июня 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Это не по-моему, почитайте составы этих средств
Ловлю капці• 14 июня 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Там содержатся растительные масла, но никак не подсолнечное
А вы уже все средства пересмотрели?)
И чем подсолнечное хуже любого другого?
ТрамвайGirl• 14 июня 2023
Ответ дляЛовлю капці
А вы уже все средства пересмотрели?)
И чем подсолнечное хуже любого другого?
Нет
Конотопська відьма• 14 июня 2023
Ефект масел проявляється після водних процедур, наносити на вологу шкіру. Насухо може ще більше пересушити.
Спочатку візьміть пилочку десь 180-220 гріт, потріть загрубівші місця, далі приймаєте душ чи миєте руки і на вологу шкіру втираєте масло. Пилочкою не перестарайтесь, бо чим більше спилюємо, тим більше наросте, трошки зняти і завусенчики пообрізати. Доречі так будь-яку рослинну олію (оливкову, соняшникову, кукурудзяну, льону, розторопші, а ще працездатному кісточкові масла - мигдалеву, абрикосових, персикових, виноградних кісточок, все продається в аптеках ) чи навіть тваринні жири ( вершкове масло, смалець) використовувати ліпше, ніж вазелінове (машинне) масло, а воно є основою більшості дешевих масел для кутикули.
Там зверху на фото є двуфазне масло-сироватка, в багатьох брендах такі є, то теж класно, нею можна і на суху шкіру.