Ніколи не збрешу• 14 июня 2023
Ми зараз в Болгарії
Поїхали, бо вже будо оплачено. Думали крайній випадок басейн. Але поки море візуально чисте, всі купаються, українців дуже багато.
Я поки не Лізу, не знаю, психологічний бар’єр мабуть. Але не жалкую що поїхали, хоч діти відпочинуть від тривог.
Погода для мене зараз комфортна.
Пилосмок працює• 14 июня 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Написала для тих хто немає грошей на Чорногорію, Грецію… не знаю що буде через пару тижнів, але поки точно варто поїхати.
Знаєте, сльози на очі на вертались, коли діти в автобусі говорили, як ми їдем вночі, комендантська година, як діти реагують на літаки. Вони точно заслужили перезагрузку і відпочинок.
А в Болгарії за помірну ціну можна взяти хороший готель, де для діток буде все.
Автор, дякую за інфу, теж їду через два тижні.
Семенівни сусідка• 14 июня 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Був Вай фай, автобус хороший попався, і на кордоні швидко проїхали
З якого міста виїзд і скільки годин в дорозі?
Я в дамках• 14 июня 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Які ціни на проживання і харчування?
Пилосмок працює• 14 июня 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Автобусом, з людини 13 тис грн , готель не нанайдешевший, чисто, є для дітей басейни, аквапарк, смачна кухня, все вклуючено. Готель Престиж
о, теж туди їду). підскажіть як іжа, чи є парковка) і там два готеля Прести і Престиж Делюкс, аквапарк спільний? у кожного свій? і чи це спільна територія? буду вдячна. Далеко до моря, бо по карті, то трохи є)).
Красота неземная• 14 июня 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
13 тыс это за сколько?
Бавовна• 14 июня 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Так 🙁🥺
Так треба як раз зараз купатися. Поки бруд не дойшов
Всіх підсаджую• 14 июня 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
13тис з Людини, це абсолютно за все? На скільки днів?
Десь так, але...• 14 июня 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Какой у вас отель?
KROX@• 14 июня 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
теж не зрозуміло, полізла шукати ціни, бо така влаштовує, подивилася, вийшла.
Ніколи не збрешу
• 14 июня 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
На 7 ночей, так, все і дорога
Ніколи не збрешу
• 14 июня 2023
Ответ дляПилосмок працює
Ногами хвл 5, повільною ходою. Аквапарки тут два , але моднаизодитт й туди й туди, ніхто не перевіряє.
Їжа мене влаштовує, вибір великий, все свіже. Парковка є, мабуть платна, але точно не знаю бо ми автобусом
Ніколи не збрешу
• 14 июня 2023
Ответ дляKROX@
Ми бронювали місяць назад, була така ціна. Через тиждень сестра бронювала було +4тис
Великий сатирик• 14 июня 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
а какая цена жилья? Спасибо большое!
Пилосмок працює• 15 июня 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Дякую