Sara-a• 14 июня 2023

❗️Барабаны для убежищ , такого ещё не было .

Не успели отойти от овощерезок по 134000 грн , так уже барабаны на 900000грн подъехали. Как вам ? ❗️Дніпровський район Київської РДА закупив в бомбосховища барабани на 900 тисяч гривень для «психологічного розвантаження дітей у укриттях, під час повітряних тривог», — Prozzorro 🤦‍♂️

Всього на цю суму було закуплено 306 барабанів із натуральної шкіри, вартістю від 1900 до 3960 грн за одиницю, та 153 комплекти молоточків до них.

Україна Online | Підписатись
Еленнн• 14 июня 2023
Ответ дляMetelitsa
То зараз закупки робоять через систему Прозорро.

А тепер можна лише здогадуватись, скільки грощей вкрали, коли торги прохрдили в закритому режимі
з просторів інету--- ’Биотуалеты для всех укрытий уже закупили, я так понимаю? Или упражняться будем в барабаны?’
vikapolya• 14 июня 2023
Ответ дляTakamaka
А теперь у переобувшихся и перекрасившихся многие из нас матрешки, сюрреализм какой-то. И снова они нам указывают и приказывают.
Так а хіба для Вас таємниця, що більша частина електорату чинної влади - це прихильники ригів?
Реверанс• 14 июня 2023
Ответ дляvikapolya
Ні, ще раніше. Для мене - з тої пресухи, де призначали винних у вбивстві Шеремета. Згадайте її учасників. Згадайте, як поламали життя трьом людям. Я тоді зрозуміла, що все, далі тільки вниз.
Справу липову так і не закрили.Позорисько всесвітнє
А генералу Марченку хамість нагороди,ще одну кримінальну справу відкрили.Тепер 2
LudaSHS• 14 июня 2023
Ответ дляTakamaka
Пост 323
Что я писала 8 лет назад
Что надо бомбы, никаких договоров
Меня тут сжирали , кстати, любители соглашений, русского мира
LudaSHS• 14 июня 2023
Ответ дляvikapolya
Есть такое
Тут есть ники такие точно
vikapolya• 14 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Ницість... просто ницість. От від цього і розпач часом накриває.
Metelitsa• 14 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
Политейка - вообще клоун 🤡. Сидит с многодетным мужем на пособии, и раздает всем патриотические советы ).
Вона чомусь вважає, що має право когось повчати, вказувати як мислити і що робити.
І їй ніяк не доходить, що з їх репутацією з неї стрьомно сідати какати на одному гектарі
Takamaka• 14 июня 2023
Ответ дляMetelitsa
Не завжди
За Зелю топити вона навіть з Європи встигає
Нехай повертається і будує успішну країну, як і обіцяла у 2019. Не словом, а справою.
LudaSHS• 14 июня 2023
А мне еще нравится тут ники, что вдруг стали политическими, и во всем разбираться.
До этого, в полит темах их не было вообще, зато умеют тут клеймить, типа они знают о чем советчицы тут писали тут в 13./14.15.18.19 годах. А сами сумки или платья обсуждали, зато теперь всезнают
margaritavoronina1• 14 июня 2023
Писец мля, теперь до полного счастья ещё осталось закупить скрипки и по вагону пенопласта-чтобы уже вернячок люди психику розгрузили
ebbi• 14 июня 2023
Ответ дляjulil
Так она каждый день тут. Теперь под ником Вихола
Ясно .Спасибо.Этот ник встречала,но не знала,что это она.
Takamaka• 14 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Глянь шо
2015!!
А я до сих пор помню этот Ваш комментарий, въелся в память.
Metelitsa• 14 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Глянь шо
2015!!

Я вже бачила цей скрін.

Цікаво зараз почитати...
Моя репліка про те, що люди чомусь дозволяють собі не пам’ятати цілі фрагменти подій і зараз актуальна.

Ну, і твій, Люда, коментар -
Реверанс• 14 июня 2023
Ответ дляЛераС
Якщо їх можна буде бити, то нехай, якраз гарне психологічне розвантаження
а чого батюшку бити? хіба з московського патріархату
краще для биття оце
Likiya• 14 июня 2023
Ответ дляПеремога 2022
Неправда. Я очень хорошо помню, как прошлым летом всем учителям, не помню какого именно района, закупили зеленые футболки, в то время, как простые люди, собирали воинам на носки. Так тут тоже все очень возмущались
А по четыре штуки евриков не выдали случайно? А то мы медленно, но верно идем к этим 4 т. зарплаты в месяц, только в гривнах. Зае*али, твари.
LudaSHS• 14 июня 2023
Ответ дляMetelitsa

Я вже бачила цей скрін.

Цікаво зараз почитати...

Ну, і твій, Люда, коментар -
Скажи
Как провидцы оба!!
Вот так
VShpak• 14 июня 2023
Ответ дляРеверанс
кому не подобається влада,тих просто повісять.
Уже 2 депутатки закликають саме до такого сценарію
Ці … взагалі - дніще … якщо нарІд таким буде потокати - у нас буде ще й громадянська …

Закон повинен буди один для всіх, а не обходить - провладних, або різних розпіарених …

А також країні потрібні незалежні медіа канали, журналісти - і захист для них !
Інакше, ми з цієї клоаки не виберемося - брехня, наклепи, куплені суди усіх рівнів, викривлення інформації, голосування через дію … це дорога не в майбутнє і така країна приречена !
Likiya• 14 июня 2023
Ответ дляSara-a
А нафига им те футболки были ?
Униформа, дежурить в бомбоубежищах, в ночную смену, задаром.
Павлик Равлик• 14 июня 2023
А найцікавіше, що керівник Дніпровської РДА м. Києва, раніше отримав нагороду - ’За оборону України’
zana076• 14 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Притом . что перестать воевать за границы...там пост двоякий
Нет там ничего двоякого
Takamaka• 14 июня 2023
Ответ дляvikapolya
Це складно коментувати. На мою думку, в однієї важка психологічна пост-травма. А інша просто Безумна.
Все простіше. Вони мають одне «коріння» та інтереси, просто озвучують потрібну думку.
Takamaka• 14 июня 2023
Ответ дляvikapolya
Ні, не таємниця, я про це раніше неодноразово писала. Але коли людина щиро переосмислила, то молодець.
ebbi• 14 июня 2023
Ответ дляРеверанс
О,блін.То Аліна Михайлова так висловлюється? А я вчора в вашій темі не повірила в таке...Жесть.Люди подуріли.
Про Безуглу я взагалі мовчу.Що повинна була зробити влада,так це викинути її на самому початку війни.Вона дуже багато зробила для репутаціі провладної партії.
СhanelKa• 14 июня 2023
Працювала( не в темі я зовсім ..
Хтось пояснить в двух словах, це жарт ?
Якщо ні, то навіщо барабани, в сховищах будуть концерти ?
Взагалі не розумію 🙈
Metelitsa• 14 июня 2023
Ответ дляTakamaka
Ні, у неї неначасі повернення і відбудова...

Вона тільки дистанційно за Зелю може топити
Реверанс• 14 июня 2023
Ответ дляebbi
Буде майбутнє.Після чистки на полю бою і знищення того кацапського біосміття,що до нас приперлося,буде ще й велике прибирання всередені країні.Дуже багато людей втратили життя,здоров’я,рідних і все,що мали.Дуже багато.І якщо нічого не зміниться,то вискочити в двері януковича не встигне ніхто.Так що буде у нас майбутнє.Інакше не може бути
Дуже хотіла би що б було так як Ви написали.
Але ,багатьох майданівців вже нема серед живих.Багато скалічених.
Хто буде цим займатися? І не забувайте вся влада в одніх руках.Татаров он замість в тюрму за розстріл Майдану на підвищення пішов.
Тому Ваші слова Богу в вуха.Хай збудеться
ebbi• 14 июня 2023
Ответ дляStar39
А вот и фото этих барабанов
А фото сковороди за 700 штук є?Я тепер не засну,поки не побачу
ebbi• 14 июня 2023
Ответ дляЕленнн
То може то 2 в 1?
LudaSHS• 14 июня 2023
Ответ дляzana076
Нет там ничего двоякого
Вам нет..
zana076• 14 июня 2023
Ответ дляДресса
Сегодня не согласна с вами. Вопрос в том что очень удобно прикрываться не на часи и творить страшные вещи внутри страны. Вы не находите циничным давать детям барабаны в руки, когда в убежищах они приклоняются к маме? Я не голосовала за Зе, считала его на тот момент клоуном. Вчера, пересмотрев его пресс конференцию и ответ насчет разминирования Чонгара окончательно убедилась в своих догадках. Но причем тут переговоры?
Видимо для многих, если не нравятся зашквары зе, которые не переставали идти с момента его вступления на пост - такая нелюбовь к нему означает сдаться или что они матрёшки. Они не разделяют почему то Украину, которую любишь и ненависть к власть имущим.