Бачила огляд на моточки пряжі 100% льон від ТМ Ярослав, дуже мені сподобалась. На жаль, онлайн вона не продається, а фірмового магазину в моєму місті немає.
Можливо хтось допоможе мені, купить близько 8 моточків в магазині і відправить мені поштою. Звісно, за винагороду ( я думаю близько 100-150 грн, або пропонуйте іншу суму).
Сподіваюсь хтось відгукнеться)
КвартираЧья• 14 июня 2023
Ответ дляRianalady
Хочу купити різних ( зелений, червоного 2, блакитний, жовтий, темно- сірий, світло- сірий, бежевий). Які вже будуть в наявності
Якщо буде в магазині можу купити
Elena 2010• 14 июня 2023
Могу завтра съездить в магазин посмотреть, если будет могу Вам купить без всякого вознаграждения .
Ответ для__Jane__
Спробуйте замовити в інтернет- магазині, а я можу забрати і передати по НП( у випадку,якщо у них немає доставки в інше місто). Винагороди мені не треба
Це було б супер, але на сайті її немає, і в телефонному режимі сказали, що вона продається лише в фірмових магазинах
Новорічна пальма• 14 июня 2023
Дівчата, які написал що допоможуть без винагороди - ви будете щасливі ❤️
Залиште і мені свій телефон. Завтра повинна бути біля магазину, подзвоню, якщо побачу. Винагороди не потребую. Дала собі слово не купляти нову пряжу, поки основні запаси не використаю, так хоч потримаюсь за новеньку) А що плануєте в´язати? Бо прочитала, що вона трошки груба.
Ответ дляScylla
Йду до вас в приват
Країна мрій• 14 июня 2023
Якщо завтра ніхто не купить, післязавтра буду їхати на роботу, можу по дорозі заскочити та відправити. Без винагороди.
Сиреневенькая• 14 июня 2023
Ответ дляIsa Dora
А такая пряжа есть в магазине?
Была вчера как раз в Ярослав и не видела.
В каком именно были?
Снідаю авокадо• 14 июня 2023
Завтра буду йти повз, якщо буде в наявності, то можу купити без винагороди.
Собі купувала нещодавно для в´язання декору гачком.
Нитка тонка, метраж не вказаний, грубувата.
ВТО ще не робила, тому не можу сказати як буде після.
Сиреневенькая• 14 июня 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Какая толщина? Как ирис или тоньше? Спасибо
неДодекаэдр• 14 июня 2023
Прочитала ваші коменти, так приємно на душі стало, які в нас добрі люди
Снідаю авокадо• 14 июня 2023
Ответ дляСиреневенькая
Тонша за ірис
Плету корзинки• 14 июня 2023
Ответ длянеДодекаэдр
І я)
Дівчата, гарного вечора та приємного плетіння 💞