Kovalenko Julia• 14 июня 2023

Коли плануєте повертатись додому?

Вже 8 місяців з дитиною та мамою у Польщі. У чоловіка та у мене вже кришу рве. Хоча у Польщі ми у добрих умовах, та я приїджала до чоловіка пару разів. Хочу повертатись у Київ та дуже страшно. А коли ви плануєте повертатись?
AnnaOst• 15 июня 2023
Ответ дляKovalenko Julia
Дякую...такі ж думки...та ще інші- люди ж живуть у Києві...
Люди і в бахмуті жили до останнього. А потім у п´ятирічної дитини зупинилося серце. Ми сумуємо, тяжко переживаємо розлуку, але в масштабах людського життя кілька років це не багато. А от наслідки можна вигрібати потім все життя. Ладно ще за себе таке рішення прийняти, а за дитину я особисто не готова

автор Kovalenko Julia • 15 июня 2023
Ответ дляMurrr4a
Потому что спать невозможно. Ночью просыпалась много раз от звуков ПВО, видимо. Сердце колотится, спать потом не могу. Ближ укрытие у нас в 25 мин ходьбы. Да и вообще. Когда жил спокойно 1,5 года, а потом весь май практически не спишь и колошматит тревога, - то не понимаешь смысла здесь оставаться под ракетами.
Вот, что я чувствую
Дякую, вот і я хвилююсь, що якщо я поїду, то чи витримаю я та дитина..
annetta888• 15 июня 2023
Ответ дляAnn1380
Автор же хоче все покинути і поїхать до чоловіка, бо йому сумно. За мене не хвилюйтесь, я не коханка, і чоловіку моєму не сумно. Але знаю за інших, як сумують за жінками, що виїхали!
Ну, що значить виїхали???
Прийняли спільне рішення і поїхали для психологічної реабілітації.
Приїжджають на побачення. Такий собі новий і цікавий досвід.

Життя - не таке, як воно є, а таке, як ми його бачимо.
Основна ціль рашистів загнати нас в стан жертви.
Але у них це не вийде
Murrr4a• 15 июня 2023
Ответ дляKovalenko Julia
В мене молодшій 5, вона не звертає уваги, радіє, що в садочку ходять у підвал - різноманітна пригода.
А старшій 15, вона дуже хотіла додому, до подруг (тут дійсно багато людей повернулися), але тепер теж не засинає ночами в тривоги. Так що я вам рекомендую з вашого дозволу, іноді самостійно приїздити до чоловіка
Клементина• 15 июня 2023
Тільки коли війна закінчиться і буде сталий мир.
Саме повний кінець війни, а не час від часу ракети
Раніше не бачу сенсу
Ann1380• 15 июня 2023
Ответ дляKovalenko Julia
Не варто везти дитину.
автор Kovalenko Julia • 15 июня 2023
Ответ дляMurrr4a
Сину 8, і він все пам´ятає, як гучно та страшно було..
ТА7НЯ7• 15 июня 2023
Ответ дляMurrr4a
Вот, что я чувствую
Зависит от восприятия человека. Я год жила на ЗУ в забитой деревне где тревогу никто не включал. Приехала домой. Не сплю когда проснуть от храпа домашних или звука тревог ночью (и то не всегда они будят МОй организм)
Олена Oza• 15 июня 2023
Спим и будем спать.Дома.

Zir-K• 15 июня 2023
Странный вопрос, большинство не вернётся, вернее
большинство вернётся ненадолго, чтобы жильё продать
Смысл здесь жить и играть всякий раз в рулетку на жизнь.
Huskina mat• 15 июня 2023
Ответ дляAnnaOst
Поки не буде якогось переломного моменту після якого можна буде уявити хоч приблизно майбутнє, навіть не думаю ні про яке повернення. Надто дорого може коштувати емоційне рішення в цій ситуації
А якщо чоловік серйозно захворіє чи помре - теж не приїдете?
diablo12• 15 июня 2023
Ответ дляKovalenko Julia
Дякую..так, дитині тут добре..розвиток, школа, нові друзі, але кожні пару днів питає - коли додому
А что вам даст например ответ-завтра, вы поедете послезавтра?
diablo12• 15 июня 2023
Ответ дляBrichka_04
Навіщо ви таке пишете? Вашого вже хтось прихистив? Чи ви коханка, на якій не одружуються?
Удалено администрацией...
diablo12• 15 июня 2023
Ответ дляMurrr4a
Вот, что я чувствую
Понимаю, я приезжала недавно на 10 дней. Спали в коридоре все это время, было жарко, но как-то с мужем не так страшно. Успокоительное присутствовало, и немного алкоголя. Но все равно, жить в таких условиях постоянно чревато конечно. Дети оставались в Польше все это время, хотя приезжали в марте до этого последний раз
Feva• 15 июня 2023
Не знаю, сегодня опять рыдала целый день. Находит временами.
Если бы было куда, то возможно вернулась бы сейчас.
Если бы не наша ситуация, то возможно не выезжали бы совсем.
alyona_niki• 15 июня 2023
Те , кто хотели- уже давно вернулись ,( если конечно же есть куда возвращаться).
Про Киев вообще не понимаю , зачем из него было выезжать .
spain2406• 15 июня 2023
Был переломный момент в апреле, мы были дома 2 недели в Киеве, говорю мужу, смотри тихо, давай мы вернемся, как только закончится учебный год, и только мы уехали, начались обстрелы. Решили не возвращаться в обозримой перспективе.
Поля Дяченко• 15 июня 2023
Ответ дляMurrr4a
Моей младшей почти 8. Выехали мы в марте 2022. Для нас война началась со взрывов и пролетающих прямо над домами самолетами. Когда сидели в корридоре в последующие недели, то чувствовали прилеты. Они со старшей еще долго грозы и самолетов боялись. Недавно мы гуляли с собакой в поле возле ветрогенераторов. Обычно мы не слышим, как они работают. А тут сошлись все карты -гул ветрогенераторов и проезжающего в далеке трактора. Она напряглась, такое впечатление, что как собака навострила уши, прислушалась и у нее глаза становятся на поллица. Она так испугалась этого звука. Пока я не убедила, что трактор и ветряки.
автор Kovalenko Julia • 15 июня 2023
Ответ дляalyona_niki
Тому що біля дома 300‐500 м за тиждень прилетіло 5 ракет.

ce• 15 июня 2023
Ответ дляAnn1380
А чому кришу рве? Ви ж в нормальних умовах. Для мене безпека дитини понад усе. Чоловік то другорядне. Вам сексу невистачає?
А реьенку отец не нужен?
ce• 15 июня 2023
Ответ дляannetta888
У моєї близької подруги серйозна хвороба.
Вона виїхала в Варшаві 7 років тому, але кожен місяць-два приїжджає в Україну для лікування або обстеження на пару днів.
Все буде добре
Просто поки ось так - життя на 2 країни.
А чего там не лечится?
ce• 15 июня 2023
Ответ дляAnnaOst
Это вы сейчас сравнили киев и бахмут по обстановке ? Или к чему ваш пример с бахматом на реплику про киев?
kristi_ana• 15 июня 2023
Ответ дляannetta888
Ну, катайтеся, живіть на 2 країни. Дитина ж не малеча.
Купа людей так жили і до війни.
Купа людей так жили і втратили стосунки. Дуже гарна порада
kristi_ana• 15 июня 2023
Ответ дляKovalenko Julia
Тільки зібралась приїхати до чоловіка на тиждень...так дуже страшно..вже відвикли від постійного страху..
А що вам було так страшно в Києві 8 місяців тому? Тоді ж не було ще ракет по місту.
автор Kovalenko Julia • 15 июня 2023
Ответ дляkristi_ana
Так, попали ракети біля будинку 300 м. Терпіти страх та хвилювання за дитину більше не змогла
kristi_ana• 15 июня 2023
Ответ дляannetta888
Ну, що значить виїхали???

Але у них це не вийде
Новий і цікавий досвід
kristi_ana• 15 июня 2023
Ответ дляKovalenko Julia
Ну тоді залишайтеся. В мене біля дома в березні 22 впала бомба, місто було в оточенні, ми виїхали тоді. Але влітку минулого року повернулися. Я реально зітхнула з полегшенням, коли повернулася додому. При чому чоловік в мене іноземець, ми з дитиною жили у нього. Але вдома мені краще. Ще одне, що має статися, те станеться, навіть якщо ви на один день приїдете. Від долі не втечеш, тому не переймаюся.