Лялькодзьоб• 15 июня 2023

Чи дійсно кава впливає на фігуру?

Люблю розчинну каву з молоком (нежирне беру, кава без цукру). Можу до 3-4 чашок на день випити.

Чи дійсно це погано для фігури? хто кидав пити каву, ви помітили якусь різницю?
So_so• 15 июня 2023
А Вы можете? Я представила выбор между идеальной фигурой, но без кофе и своей, но с кофе, ну его на фиг, ту идеальную фигуру)
Одну чашку уже выпила, сейчас ещё сделаю.
Uebersetzerin• 15 июня 2023
На желудок может и влияет, а на фигуру - нет. В кофе, даже с молоком, минимум калорий.
Мудрецыха мира• 15 июня 2023
Я люблю со сливками 20%
Пью
Кофр для ноги• 15 июня 2023
Ні ,не впливає
КартаБезКомиссий• 15 июня 2023
На фигуру не сильно влияет, а вот 3-4 чашки кофе в день может на сердце повлиять.
Трохи злякана• 15 июня 2023
Я пью без молока и сахара. Это ядреная смесь для кожи прежде всего
Освічую темряву• 15 июня 2023
Провокує набряки. Так як є діурктиком. Тобто в туалет ви бігаєте частіше, але й організм з цього приводу затримує воду на випадок зневоднення. Замкнене коло)
КонхфЭдкаТузик• 15 июня 2023
Кава з молоком вважається перекусом, тоді як радять уникати перекусів і дотримуватися трьох/двох прийомів їжі. Але кава без молока/цукру не вважається перекусом і її можна пити.
Ушла и Пришла• 15 июня 2023
Так подивіться яка калорійність такої кави, така кількість не тільки для фігури погано. Я підсіла на другу каву за день і помічаю що цілий день як сонна муха хожу, спочатку бодрить потім навпаки.
navariya• 15 июня 2023
Ответ дляUebersetzerin
Лет несколько назад, была реклама про кофе.
То ли оно зелёное, то ли смесь с зелёным чаем....Не помню(
Сама реклама склоняла, что хорошо можно похудеть...Ну, или не полнеть...
автор Лялькодзьоб • 15 июня 2023
Ответ дляУшла и Пришла
якої такої?) я пʼю каву без цукру і з нежирним молоком)
автор Лялькодзьоб • 15 июня 2023
Ответ дляТрохи злякана
не зрозуміла, ядреная це в поганому сенсі або в доброму?)
personality• 15 июня 2023
Калорійність знежиреного молока 31 ккал. Скільки ви його випиваєте?
автор Лялькодзьоб • 15 июня 2023
Ответ дляpersonality
та трошки зовсім додаю, мл 20 десь. я не за це хвилююсь) просто багато хто каже, що саме кава погана і її треба виключити (незалежно від того з молоком ті пʼєш її чи ні). стало цікаво чи хтось виключав каву і помічав якісь позитивні зміни
Кицюююня• 15 июня 2023
Розчинна, може, й впливає негативно на здоровʼя, бо кавою це важко назвати.
navariya• 15 июня 2023
Кава з молоком, чай з молоком (щє не знати, що це за молоко, адже корів майже немає)... Справа в смаку, або щоб не відчувати справжнього напою?
А щє, п´ють з мінеральною водою, сіллю (замість цукру)...
personality• 15 июня 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Може тоді вже й дихати через раз?😂. Я не виключала каву, пʼю хорошу мелену. Але я люблю американо без молока. Колись давно я могла випити 3-4 лате і його готують на звичайному молоці, по 250 мл молока. Там нормально набігало калорій. Тому коли відмовилась почала худнути, отака магія. А якщо ви його сумарно 100 мл випиваєте, забийте.
Ушла и Пришла• 15 июня 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Якщо так то там невелика калорійність, але якщо є питання по вазі то я наприклад також харчуюся слідкуючи за калоріями, а вага не йде трохи здвиг пішов на вакуумно-роликовому масажі. Але в мене лишніх 3-5кг можливо треба довге часу.
Освічую темряву• 15 июня 2023
Ответ дляnavariya
А ще є такі, що розчинну каву заливають гарячим чаєм замість окропу
Трохи злякана• 15 июня 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
В поганому) молоко +цукор це капець для шкіри
Слава Українi• 15 июня 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Я потолстела когда перестала пить кофе.
Пью опять и худая.
Слава Українi• 15 июня 2023
Латте плохо для фигуры потому что калорийное а не потому что там есть кофе.
А просто кофе или кофе с молоком это минимум калорий
Та ще штучка• 15 июня 2023
Обожнюю каву, пью в день 2 чашки зернової кави, додаю вершки, без цукру. Пила б і більше але нервова система каже достатньо. Є зайва вага. Колись пробувала 1 місяць прибрати каву - на вагу не вплинуло, а на настрій дуже, кава то мій смаколик. Пью без цукерок, лище саму каву
Баба на горошині• 15 июня 2023
Ответ дляУшла и Пришла
20ккал. Это катастрофа?
Сладкий лимончик• 15 июня 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Каву з молоком і цукром прекрасно можно пити, якщо дотримуватись пп. Це я вам з особистого досвіду кажу. Мені це худнути не заважало. Я люблю капучіно і не хотіла відмовляти собі в задоволенні.
Закусенец• 15 июня 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Я ніяких не помічаю,можу каву не пити і пів року.Але я худа,вага мене зовсім не турбує
Сладкий лимончик• 15 июня 2023
Ответ дляТрохи злякана
Не для всіх. На моїй шкірі це ніяк не відображається.
Вам телефонограмма• 15 июня 2023
не влияет, пью со сливками 10% и худею
Ворую вкусняшки• 15 июня 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Розчинна кава це навряд чи кава взагалі. Чашка заварної кави без цукру, те що треба організму. Розчинна, не знаю про фігуру, але підшлункова бідна це не любить.