Не їм після шостої• 15 июня 2023

Дорого-багато

Я тут постійно читаю за люкс бренди Шанелі, Діори і т.д. І я хочу спробувати щось з люксу, завжди купувала недорогу косметику, економила на собі. А зараз подумала чому б і ні. Користуюсь пудрою, румянами, блиском для губ або бальзамом. Що з цього дійсно класне з дорогої косметики? Я ні чортяки не розуміюсь в цьому, але хочу відчути себе дорогою жінкою хоч раз в житті)
Водійка хімарса• 15 июня 2023
Ответ дляТоскующая
Нормальні вії.
Туші беру на Walmart.
Не вважаю доречним переплачувати за люкс.
Яка різниця де брати туші, я не мала на увазі підробки. Вам не доречно переплачувати, а мені якщо не люкс, то краще нічого не купувати. Мені колись одна жіночка з піною на вустах доказувала, що немає різниці і Кабаре найкраща, а сама при цьому була з чорними цятками під очима від її суперської туші. Моя донька теж користується мейбелін і не переплачує, але в неї вії як у ляльки, і повіки не нависають, і мішків під очима немає. Якщо і у вас так, то мейбелін згодиться, але це не означає, що вона краще люкса.

Водійка хімарса• 15 июня 2023
Ответ дляВ гости звали?
Румяна нарс сухие , обожаю их , уже лет 10 мой фаворит
Пудра Лора нереальная, но у меня рассыпушка
Жидкий хайлайтер у меня Марк джейкобс , но больше люблю сухие текстуры
Из шарлотты пробовала тональный -не понравился моей коже , карандаши и помады супер
Мне тоже тональные от шарлоты не понравились при затесте. Но мне дали в магазине 4 пробника, вот завтра буду нормально пробовать. Но сомневаюсь, что подойдут. Из тональных тинт от Тарт мой фаворит, уже сто раз здесь писала, ничего лучше него не пробовала.
Тоскующая• 15 июня 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Не бачу потреби видавати 30-35 баксів за Ланком, якщо та ж Лореаль робиться на тих же заводах.
Не страдаю люксом головного мозку.
І не бачу потреби радити люксову туш авторці, якщо в неї обмежений бюджет.
Бо різниці нема ніякої .
Гжегож Бженчишчикевич• 15 июня 2023
а тушь мне нравится клиник, самая обічная
Водійка хімарса• 15 июня 2023
Ответ дляТоскующая
Не страдаю люксом головного мозку.
Бо різниці нема ніякої .
Судячи з ваших постів, ви той люкс і в очі не бачили. Не бачу сенсу, щось вам доводити.
Шкала Радощів• 15 июня 2023
Ответ дляЛеди Г
А мне Шанель не понравилась. И ланкомовская тушь сейчас не очень. Жду когда закончится и куплю себе ивсенлорановскую. Она кстати победила в голосовании на Брокарде выбор лучшей туши для ресниц
А фото тугі можна ?
Шкала Радощів• 16 июня 2023
Дівчата а що скажете про туш KIKO?

Скокмоно - стокнуно• 16 июня 2023
Помады - Шанель, Шарлот Тилбери, только определитесь с финишем и текстурой сначала. Чего хочется?
Тени - Наташ Денона пятерки-мини, Диор пятерки новые тоже неплохие.
Блески - Фенти, поищите наборчики из 3 мини. Но эта категория и в массе неплохо представлена, тот же мейбеллин хвалят.
Румяна - мне нравятся кругляши Шанель и Диор из серии Diorskin Nude Shimmer.
Тон, пудра - традиционно хороши у Живанши. Опять же, текстура важна и желаемый финиш.
Очень рекомендую поискать здесь или на шафе пробники. Помаду, тон, тушь точно найдете. У той же Шарлот Тилбери зимой были наборы из трех минек самых ходовых оттенков. Поможет определиться, удовлетворит любопытство. А то выберете неудачный цвет и объявите весь люкс отстоем. Люкс - слишком дорогое удовольствие сейчас, чтобы ошибаться.
Леди Г• 16 июня 2023
Ответ дляШкала Радощів
А фото тугі можна ?
Вот обе туши