Teonaa• 16 июня 2023

Девушки. Призупинено договір з барабанами

Я розумію , що ви не любите активісток і підбурювальниць. Але без кіпіша тоже нічого не буде. Тому я прошу стояти не осторонь кіпішів, а бути учасниками. Хоча б 300 киянок звідси - уже хліб як не як!

Наступне - тарифи на світле
Ні. Наступне - негайне - податки з волонтерів.

Тримаємось.

Бо якщо цим почнуть займатись військові, то крисам буде ще гірше (якщо комусь трохи шкода крис)
Еленнн• 16 июня 2023
..’А Васька слушаєт да ест.’ (от чому немає українського прислів’я з похожим змістом??
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-06-13-00701...
sinolga1408• 16 июня 2023
следите за руками.
откровенный песец по тендеру. барабаны, хуяны, неважно. хайп, народ негодует, куча ненависти, мемчики, волна недовольства холопов.
в это время куча тендеров, которые прошли мимо, в которых превышение сумм закупки 100-200-300%.

их обсуждают? нет. все заняты барабанами.
профит.

искусство управления массами.
искусство оболванивания.