мистерЛяпсус• 16 июня 2023

Дівчата у кого шкода фабія

Як вам загалом машина
Бюджет невеликий, але терміново потрібно авто
Дивлюсь на ці шкоди, порадити не має кому((
Бриджит_Фрикандо• 16 июня 2023
корито.продала.здихалась.я вам писала-купіть сеат толедо
Блакитна устриця• 16 июня 2023
У подружки Фабия была, она ей была очень довольна. Тот же фольц, только дешевле. У ее папы был Санг Янг, говорит, что намного хуже.
МинерАлочка• 16 июня 2023
В мене була, гарна машинка. Але ж вони різної комплектації бувають, то й комфорт різний. Але взагалі то я її любила. Потім пересіла на Рапід, то вона краще. Але Фабію можу рекомендувати
автор мистерЛяпсус • 16 июня 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Де ви мені писали???
Чому саме вам не сподобалось?
Ворую вкусняшки• 16 июня 2023
Дівчата, у кого чоловік є? Задоволені? Як вам чоловік?
Ну такєє. Залежить від мільйона факторів.
МинерАлочка• 16 июня 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Може у вас корито було, а взагалі машина гарна. Подруга деякий час їздила на сеаті, але точно модель не підкажу, то не дуже задоволена була.
В мене перед Фабієй був Форд Фієста- оце точно нікому не раджу. Подруга зараз намагається здихатися Форда Фокус, каже що такого 💩 ще не бачила
автор мистерЛяпсус • 16 июня 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Дуже доречний коментар, а головне по темі питання, проходьте мимо,якщо немає чого сказати
автор мистерЛяпсус • 16 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
Фієсту теж дивилась))
МинерАлочка• 16 июня 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Фієсту теж дивилась))
Не треба!!!!!! В неї лише одна перевага - вона маленька та її легко паркувати, всюди втиснитесь. Але все інше лише мінуси, особливо обслуговування.
Ворую вкусняшки• 16 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
Одні експерти. Неможливо судити по одній конкретній машині про всіх. Скільки власників було, який пробіг, дтп, комплектація. Обираючи бу машину, треба обирати конкретну машину, її стан. Фієсьа дешево в обслуговуванні, надійна, не дарма ралійна
Блакитна устриця• 16 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
У меня у подруги три фиесты подряд было. Они их из Америки брали и потом продавали. И сейчас на фиесте ездит, довольна. 18 года. А почему именно не понравилась Вам?
КохайтесьЧорнобровi• 16 июня 2023
Якого року?
Морс Кая• 16 июня 2023
Фабію універсал беріть, багажник великий, зручно. Дуже економна машина. В ремонті не дорога.
МинерАлочка• 16 июня 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Ніфіга Фієста не дешево в обслуговуванні, багато чого робиться лише на фірмових СТО, ніхто за них братися не хоче. Я це знаю по власному досвіду. Так було раніше і зараз нічого не змінилось. Тому подруга й намагається продати свій Форд. Форди дуже специфічні машини, але наприклад брат чоловіка вдоволений своїм Форд Фьюжин. Ось тільки один нюанс: він на ньому їздить лічені дні в місяць. А як потрапив в аварію, то ремонт повністю свекри оплатили. Доречі гроші на той Фьюжин теж частково свекри дали. Ну за таких умов напевно і я б казала, що Форди то класні машини.
А, ще згадала! У однокласника теж був Форд, ми тоді поруч гаражі винаймала, в мене тоді була перша старенька Реношка. Так він того Форда здихався та їздить на на Хюндаі
Ворую вкусняшки• 16 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
Для мене дешеві, для вас ні. Щасливо відїздила на своїй фієсті 5 років, жодних нарікань
автор мистерЛяпсус • 16 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Якого року?
КохайтесьЧорнобровi• 17 июня 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Хороша машина. Беріть