Мрію про пончик• 16 июня 2023

Как перестать покупать пищевой

Мусор, была в атб , купила кофе и мороженое. А шла за картошкой. Как себя отучить покупать всякую чепуху. Хочу накопить денег
ПешитеБесАшипок• 16 июня 2023
Кофе полезный продукт. Без сахара и молока
Ольга520• 16 июня 2023
Не покупать и все. Говорить себе что нет денег
куркулиха• 16 июня 2023
Брати гроші тільки на картоплю
Альдебаран• 16 июня 2023
Расписывайте меню,потом список продуктов по этому меню и идите со списком в супермаркет
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
Тут навіть справа не в грошах, а у вашому здоров‘ї якості тіла і зовнішньому вигляді. По перше візьміть собі за звичку читати етикетки і навчіться розбиратись в складниках. В відділи з солодким, снеками, молочкою, соками і водами я взагалі не захожу, з сирами і ковбасами теж
Перша на селі• 16 июня 2023
А ник у вас, автор , шикарный, прямо в тему
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
Ответ дляПерша на селі
Техпаспорт на медузу• 16 июня 2023
так Ви все вірно зробили! продовжуйте ;)

картопля то страшний продукт, від неї тільки пузо росте :(
Крайня невістка• 16 июня 2023
Харчове сміття - це кетчупи, майонез, чіпси, сухарики і т.п. Кава і морозиво до цієї категорії не відносяться.
Ясамаякрасивая)• 16 июня 2023
Аналогично, сегодня с ребенком зашли всякой ерунды на 300 грн. взяли, 2 кефира, круасан, хлеб, сыр, драже, рафаэлло, пепси, батончик 🤦‍♀️ Когда я сама захожу меньше ерунды набираю, с ребенком не получается.
автор Мрію про пончик • 16 июня 2023
Ответ дляПерша на селі
Они что то знают
Сметчица• 16 июня 2023
Чтоб накопить деньги,нужно зарабатывать сумму,с которой реально отложить
автор Мрію про пончик • 16 июня 2023
Ответ дляСметчица
Логично, но зп сейчас на треть меньше, самое оно научиться тратить разумно
Котомафия• 16 июня 2023
Картошка и есть пищевой мусор, вы её купили по итогу или нет?
Сметчица• 16 июня 2023
Ответ дляМрію про пончик
Это как ?ешь вода,пей вода,не будешь ср’ать никогда?)
автор Мрію про пончик • 16 июня 2023
Ответ дляКотомафия
В атб нет, не было
А вообще купила
Муж и дети едят. Борщ варить
к.Буланова• 16 июня 2023
Ответ дляАльдебаран
И главное не идти в супермаркет голодной
Агент Пинкертона• 16 июня 2023
Я була стримана в покупках до того як зустріла чоловіка, вивчала нутриціологію в універі і старалася харчувати правильно. Коли зустріла чоловіка який не може жити без чіпсів і коли почала також під’їдати шкідливе, зараз я важу 50 кг, а була 40-43 при зрості менше 160, тому стримані покупки як мінімум ваша краса і здоров’я(
Линусик 2641• 16 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Сири та молочка чому ні?
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
Ответ дляЛинусик 2641
Сири та молочка чому ні?
Бо я не вживаю ні цукор ні лактозу
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
Ответ дляКрайня невістка
Дуже навіть відноситься, залежно яке морозиво і яка кава- маккофе це мусор в чистому виді
220В• 16 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А що їсте щодня?
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
Ответ для220В
А що їсте щодня?
Овочі, рибу, м‘ясо, крупи, макарони,яйця , зелень, ягоди, фрукти інколи.
ПешитеБесАшипок• 16 июня 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу

Чего это? Надо есть меньше
Ekaterina_M• 16 июня 2023
А я з дитиною не відмовляємо зараз собі в морозиві. Для мене це особисто антистрес після обстрілів
Крайня невістка• 16 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Маккофе взагалі кавою не вважаю. Маю на увазі мелену каву та морозиво без трансжирів.
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
Ответ дляКрайня невістка
Ну на рах кави ок, а яке є морозиво з норм складом, просто цікаво? Я маю на увазі загальнодоступне в маркеті?
Крайня невістка• 16 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Те, яке виготовлене за ДСТУ. 100% пломбір ТМ ’Рудь’, наприклад. А взагалі можна і самому приготувати морозиво вдома. Хотіла сказати, що не сам продукт сміття (кава і морозиво), а його склад і якість.
Ку-кусик• 16 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну а якщо хочеться)
Love_Love_Love_• 16 июня 2023
Ответ дляКу-кусик
Ну а якщо хочеться)
Хочеться - перехочеться.
Треба вміти отримувати бажане і досягати цілей.