Добродійка• 17 июня 2023

Чужа дитина поцарапала навмисно машину

Я така зла....сусідська дитина, навмисно поцарапала машину. Дитині 7 років. Коли побачили, були з чоловіком у шоці. Машина нова, чорного кольору, ще й дуже видно. На дверах, капоті хрестики і інші царини. Приблизно місяць назад побачили малюнки крейдою на одній двері, залишились глибокі царини, запитали дітей у дворі, сказали на одну дитину, хоча вона почала казати що ні. Чоловік вирішив купити камеру відеонагляду , і учора ввечері ми після того як побачили , переглянули запис. Слів просто не вистачає. Можливо хтось підкаже, чи можна її батьків якось привести до відповідальності і змусити оплатити ремонт?
ИграйМойГормон• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Я вже четверту сторінку питаю чому не викличе страхову з поліцією, як людина з м‘ячем вище описала.
Все просто машину купили, а на страховку зажали
Ну, якщо у вас машина за 10 тис і страхівка на неї пару тис грн коштує, то у людини, може нормальна машина і то каско 50 тис на місяц коштуватиме, немає сенсу такі гроші платити. І ваши комменти всі якісь неадекватні

Грамотний хвіст• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
До чого це?
До вашого коментаря. Так, дитину треба наказати, якщо вона псує чуже майно. Але в правовому полі. І автор нормальну тему создала, щоб дізнатись як правильно поступити. Якби вона хотіла скандалу вона б його вже зробила.
Працівниця року• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну автор всерівно не може піти і наказати дівчинку, я вже 5 сторінку пишу про це що для цього є спеціальні органи.
Так автор не збиралася карати дівчинку. Де вона про це писала?
У дитини є батьки. Автор збиралася показати відео батькам дівчинки. Слава Богу, батьки відшкодують збитки.
А те, що автор надасть розголосу ситуації, не є безпосереднім покаранням дитини з боку автора.
yuliauuu• 17 июня 2023
Читаючи деякі коментарі, все більше розумієш, як ж нам ще далеко до поваги один до одного та до чужої власності..
Так, це дитина і все таке, але це ніяк не відміняє факту, що ні в якому віці не можна псувати чуже майно.
Грамотний хвіст• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Дивіться. Не всі купляють каско.
У випадку ДТП сплачує страхова того, хто винен. ДТП немає. Винна дитина, страховки в неї немає 100%. Тому сплачувати повинна родина дитини. В іншому випадку страхова буде сплачувати ремонт тільки, якщо це каско. І то страхова компанія часто по мінімуму сплачує і цих коштів не завжди вистачає. Якщо якась засранка нанесла шкоду, то це не привід автору сплачувати від 12 тис на рік за таку страховку, якщо вона їй не потрібна. Це привід батькам дивитись за своєю дитиною і відшкодувати те, що їх дитина зробила.
Працівниця року• 17 июня 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Платная стоянка с охраной, а не парковка под подъездом как вы привыкли.
И собственно пора уже штрафовать тех кто ставит свои машины где попало.
Ну почекайте, а якщо заїхав додому щось взяти чи привезти, чи на обід поиїхав, то також машину на стоянку ставити?
Ми завжди на ніч ставимо машину на стоянку на постійне місце.
Але ж буває таке, що протягом дня машина під будинком стоїть іноді хвилину, а іноді і пару годин. До стоянки йти 5 хвилин через дорогу. Наче і близько, але коли хочеш заскочити додому у справах, то лишаємо під домом.
Мамина корзиночка• 17 июня 2023
Ответ дляПрацівниця року
Ну оставляете на свой страх и риск, потом вот такие вопросы возникают. Но даже если и так, то все решаемо в правовом поле, но автору хочется скандала с родителями ребёнка и его наказания.))

Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Дивіться. Не всі купляють каско.
Я не кажу що вони не мають сплачувати, я кажу не влаштовувати розборок невюсанкціонованих
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Де ви прочитали , що я хочу скандалу з батьками ? Таке враження, що машину можна купувати жителям великих міст де є платні парковки, ніде в іншому місці не можна ставити, бо ж там ходять діти, повсюду діти. А може потрібно виховувати дітей, щоб вони розуміли, що чуже майно чіпати не можна, тим паче шкодити чужому майну, і не важливо чи то Москвич, чи то дорожча машина? Але ж ні, то д бусінка , їй усе модна.
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Де було написано про розборки?
Мамина корзиночка• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
1.А что вы хотите вот конкретно в двух словах напишите?
2. Почему ваш вопрос не может быть решён правовым путём?
ИграйМойГормон• 17 июня 2023
Ответ дляМамина корзиночка
1 на стоянках давно нет мест. 2. Там не несут никакой ответственности за сохранность машины.
И такие глупые посты пишут люди , которые никогда не имели машины
Пируэтта• 17 июня 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Пока маленький - маленькие причуды, кто знает, что начнет чудить во взрослом возрасте. Врачу хоть показывали ребенка, или надеются, что перерастет?
мы переехали в другой город и я уже лет 5 мальчика не видела. Поверьте, все что можно было делать - они делали. Их старший тоже чудил в детстве, но уже вырос, сейчас уже должен был стать врачом, в старшем возрасте поумнел)
Мамина корзиночка• 17 июня 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Ага, на конях ездим))
Акукарача• 17 июня 2023
Ответ дляПопадалочка
7 лет это уже первоклашки. Мой сын уже сам в таком возрасте в школу ходил
Это не значит, что так должно быть и это правильно.
Тундиринда• 17 июня 2023
Ответ дляПопадалочка
Если откажутся компенсировать, то пригрозите, что будете подавать в суд, есть видеодоказательства причиненного ущерба
В суд в нашей стране😂😂😂😂😂😂
Акукарача• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Ну це відповідь взагалі не власника машини. Ви просто не розумієте що таке глибокі царини і якою фарбою фарбуються авто.
Чому ви пишете «царини»?
празники не помню• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви нічого не розумієте. Тихо
Треба наказати дівчинку щоб не царапала кросовери по дворам
Удалено администрацией...
PmB• 17 июня 2023
Ответ дляпразники не помню
Удалено администрацией...
Некоторым только так доходит.

празники не помню• 17 июня 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Хоча у нас був випадок, коли дитина їхала на велосипеді і випадково в´їхала у машину. Сигналізація спрацювала, злякався і втік. Власник авто відео виставив у місцевій групі, щоб розшукати малого. Дійшло до поліції. Ситуація була у дворі. Як виявилось машина була припаркована не по правилах. Загороджувала проїзд. Там власник ще винний вийшов.
Ну тут вже таке. ))
празники не помню• 17 июня 2023
Ответ дляPmB
Некоторым только так доходит.
Ви не забули що тема про малу дитину. Наказувати дитину - не в правах автора. Для неї важливо щоб батьки винуватця оплатили ремонт. Все.
PmB• 17 июня 2023
Ответ дляпразники не помню
Удалено администрацией...
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Тоді читайте тему ще раз , а може й два
Первая ласточка инфляции• 17 июня 2023
В мене донька 7 років одного разу чорним маркером намалювала в загальному коридорі малюнок великий на світлих дверях. Хотіла прикрасити сумні двері. Я до того, що діти , навіть які порядні і виховані, все одно діти і можуть робити необдумані вчинки. Звісно ми як батьки потім двері приводили до ладу.
Анонимушка• 17 июня 2023
Ответ дляПопадалочка
Для суда також потрібна експертиза.
сказочное_Бали• 17 июня 2023
Ответ дляпразники не помню
))) снимите розовые очки и пусть до вас дойдёт, что вы не только о правах ребёнку расскажите, но и обязанностях и последствиях
Ибо улица учит жестко и вкладывает в голову эффективно
В саду у дочери был внук нашей депутатши
Земли под ногами не чувствал, когда перешли в школу, в третьих м классе так толкнул девочку, что у той образовалась на месте гематомы( она ударилась глазницей) опухоль, ее оперировали в лучших клиниках Израиля, но ей сейчас 23, проблема есть и очень видна
Так вот этого ушлепка отрихтовали тоже конкретно
И бабушку отрихтовали
Куда они съехали-никто не знает
Санта Барбара• 17 июня 2023
Авторе, щойно прочитала, що батько дівчинки погодився потім компенсувати ремонт. Це добре, але ліпше буде якщо він разом із вашим чоловіком поїдуть на СТО де батько дівчинки розрахується за ремонт.
Анонимушка• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Чоловік має їхати дізнаватися, він казав що не менше 200 Дол.
Казала-мазала.
Ви за чужі кошти плануєте повністю пофарбувати автівку?
Сирожено_пирожено• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Викликати поліцію, зафіксувати факт пошкодження і передати їм матеріали. Батьки дитини будуть погашати ваші збитки. В нас була подібна ситуація і саме так вирішили (сусідський хлопець подряпав велосипедом машину навмисно).
Анонимушка• 17 июня 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Не впевнена, що у автора ’факт пошкодження’ зафіксований належним чином. Самого лише відео недостатньо.