Добродійка• 17 июня 2023

Чужа дитина поцарапала навмисно машину

Я така зла....сусідська дитина, навмисно поцарапала машину. Дитині 7 років. Коли побачили, були з чоловіком у шоці. Машина нова, чорного кольору, ще й дуже видно. На дверах, капоті хрестики і інші царини. Приблизно місяць назад побачили малюнки крейдою на одній двері, залишились глибокі царини, запитали дітей у дворі, сказали на одну дитину, хоча вона почала казати що ні. Чоловік вирішив купити камеру відеонагляду , і учора ввечері ми після того як побачили , переглянули запис. Слів просто не вистачає. Можливо хтось підкаже, чи можна її батьків якось привести до відповідальності і змусити оплатити ремонт?
Малинка• 17 июня 2023
Вы говорите, продали они машину недавно? А Ваша на парковке самая красивая?
Наверное ребёнок расстроен и не может справиться с эмоциями. Переживает.
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляНе люблю натовп
А воспитывать детей не надо?
Разобьет камнем окно в квартире, поцарапает двери входные, ага надо было страховку тоже оформлять на жильё, дитё же дитё
При чому тут дітьо? Я хоч слово десь про дітє написала? Чи про те що не потрібно виховувати?
Явно не автор має стати виховатилем дітей.
сказочное_Бали• 17 июня 2023
Ответ дляМамина корзиночка
То не ваше дело, вам покроют ущерб, а с ребёнком пусть разбираются его родители.
Ми вже догралися з тим « то не вашє дєло», нє трогайте рібьенка)) ці діти вже лізуть на голову не тільки батькам , а й сім, хто їх не струшує)
Вчора такий 8-річний нахал з дружками в мене з сумки витягував фрукти, то я теж не стала звати і шукати батьків, гарно так схватила за руку і гарно так вперіщила по сраці, хоть воно і верещало не імеете права і говорите с моими родітелямі)
сказочное_Бали• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Я вже четверту сторінку питаю чому не викличе страхову з поліцією, як людина з м‘ячем вище описала.
Все просто машину купили, а на страховку зажали
То не ваша справа
І перекладати відповідальність , пере направляючи вектор, це маніпуляція
Не люблю натовп• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А автор воспитывает детей соседских?
Ребенок умышлено пакостит и не первый раз, может и не только автора машину уже исцарапал. Это нормы поведения?
Родители не занимаются воспитанием, был бы нормально воспитан и в голову бы не пришло такое вытворять.
Страховка что каждый раз будет покрывать как у ребенка руки чешутся?
Мюллерная• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви дуже мудра і все знаєте хто балований хто мав гадку хто не мав.
От у вас каско немає, ви розбаловага чи зажали?
Є у авторки КАСКО чи немає то її справа.
А от дитинка таки винувата.
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляМюллерная
А от дитинка таки винувата.
А я що десь сказала що не винна?
ЛЮБА• 17 июня 2023
Автор берите запись и идите к родителям, будут возмущаться в полицию пищите заявления . Нам так сосед подержала машину , замечательный мальчик взял камень и пошел рисовать на машинах , досталось нашей машине и еще одного соседа, папаша хотел отказаться - мол плохо видно и так далее , затем таки решил что полиция не очень хорошо, и проще сделать полировку , теперь хоть за ребенком следят !
сказочное_Бали• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А як вони їх не виконують?
Більше того, батьки і не зобов‘язані відшкодовувати, бо юридично автор не може їх змусити це робити, це вже чисто діло порядності батьків
Не гоніть) мають відшкодувати , вони несуть повну юридичну і матеріальну відповідальність за малолітню дитину а також можуть бути притягнуті за невиконання батьківських обовьязків, один з них- це залишити малолітню дитину без догляду
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ длясказочное_Бали
Мають на підставах, а не на сусідських розборках.
Хлопаю ресницами• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну і знову страховка покриє, а які ще варіанти?
Каждая покраска снижает стоимость машины. И плюс это время хозяев и невозможность пользоваться машиной какое-то время.
Ребенок должен понять, что за поступки отвечают.
сказочное_Бали• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Є таке поняття в юриспруденції, як досудове примирення сторін, це коли є проблема і вона вирішується обома сторонами до виклику поліції, подати в суд тощо
Ви виглядаєте недолуго, як і в тій темі з арендаторам, що хотіла зняти у вас квартиру
Мюллерная• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Та нехай подає. До чого цей базар і опус про дитину яка занадто балувана і тд
А щоб ви читали і нервувалися.
Не подобаються опуси? То можна не читати.
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляМюллерная
А щоб ви читали і нервувалися.
По моєму тут не я нервуюсь
Пишу, не читаю• 17 июня 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Автор не обязана покупать себе страховку, автор не обязана ставить машину в безопасном месте?)) И что тогда - давайте вернёмся в древние времена и будем устраивать самосуд и бичевание.
у вас точно нет машины.
Каско, конечно, же НЕ обязана покупать. Безопасное место - это какое? Вы из тех, кто рассказывает, что жертва насилия сама виновата, потому что шла в юбке, а надо было себя скотчем в десять слоев обмотать, чтобы насильник не смог проникнуть?
asjaua• 17 июня 2023
Пам´ятаю випадок коли чергові по столовці школярі наплювали в каструлю і це побачили. Батьки заплатили штрафи та понесли якусь догану (тобто свідки справу довели до поліції)
Хлопаю ресницами• 17 июня 2023
Ответ дляБелочкой зови
У нас новострои, и паркоместа продаются и сдаются. Но люди ставят дорогие машины на обочинах , чуть ли не на трамвайных путях. Вместе с машиной надо думать о месте ее парковки. Стоянки и паркоместа охраняются, и дети там не бегают. С таким же успехом и мяч в лобовое может прилететь.
Мы живём в другой стране. И только украинские и белорусские дети бегают во дворе без присмотра, играют мячом во внутреннем дворике, вытаптывают растения и ломают ветки деревьев. Люди-дикари. Рядом две детские площадки, школа со стадионом и детской площадкой, два больших парка с площадками в 10-15 минутах ходьбы. Но родителям лень оторвать жопы и заняться своими детьми. Пусть бегают как беспризорники.
Мюллерная• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
По моєму тут не я нервуюсь
Та таки ви.
Файна дівка• 17 июня 2023
Ответ дляБезникаЯ
Заявление в полицию решит вопрос
Маленькая сумма ущерба для уголовного производства. Ребенок такого возраста не является субъектом преступления. Никто занимается не будет.
сказочное_Бали• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
В державі де діють закони за таке покарання автор довго могла би розплачуватись.
Ви про що?
Вона щось зробила дитині? Не перегравайте
В країні дє діють закони батьки б через недоляд отримали б такий геморой з ювеналами, що ремонт авто було б для них квіточками
Мамаша в бигудях• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Вроді і адекватні, але хто зна коли мова зайде за гроші.
Машина новая, значит каско есть? В страховую заявление сразу. Полицию вызвать. Видео приложите везде к заявлениям. Потом уже к родителям идите. Не факт, что адекватно отрегулировать смогут на поступок своего чада.
Мюллерная• 17 июня 2023
Ответ дляФайна дівка
У дитинки є батьки.Нехай за вчинки свого чада відповідають.
Мамаша в бигудях• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Чоловік має їхати дізнаватися, він казав що не менше 200 Дол.
Та конечно, если там глубокие, то вы очень мало насчитали.
сказочное_Бали• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Так це ланка одного ланцюга
Спочатку мирні перемовини а потім дія
І хоть розуміє наслідки, той не доводить « до підстав»
PmB• 17 июня 2023
Ответ дляМалинка
Вырвать бы руки .
Мамаша в бигудях• 17 июня 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Та купите баллончик и покрасьте.
У вас машины точно никогда не было и тем более не находили ее с царапинами.
PmB• 17 июня 2023
Ответ длясказочное_Бали
Совєтчицу почитує
Мамаша в бигудях• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Я мамі написала щоб вона зранку прийшла , але вона кудись має їхати, буде ввечері. Я їй також написали , що чоловік поїде і дізнається вартість ремонту. Ну от ввечері вона прийде , тоді і скажу точну суму.
Она не будет ничего платить. Гарантирую. И ремонт будет не 200 долларов.
PmB• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А я що десь сказала що не винна?
А автор должна купить каско что бы имбецилы могли на авто писать?
Файна дівка• 17 июня 2023
Ответ дляМюллерная
Нехай, я не проти.
Але пишу, чим закінчиться похід в поліцію.