АсобеннАя• 17 июня 2023

Готовиться сейчас к первому классу расскажите как это, нервотрепка?

Дочке 6 лет,с Киева уехали в село и живем тут с начала войны, иногда наведываясь домой. Вот стал вопрос в 6 или 7 лет отдавать в школу. Ребенок к школе готов не полностью, пока не читает , отдельно только маленькие слова. Родственники подталкивают отдать в сельскую школу в 6 лет, а потом уже вернуться в Киев и перевестись. Муж работает в Киеве и я целую неделю одна. До воскресенья. Я не знаю отдавать или нет. Нервы сдают, прививок ееще делать не хотим. Бцж только есть и то потом гидроцефальный синдром ставили долго. Отвода нет от прививок. Как тут все решать не знаю. Это село...
Файно Замало• 17 июня 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Не знаю, в нас із 4 класів в паралелі- 3 інтелект і тільки 1 нуш.
Тому я суджу по собі.
Теж саме і по іншим школам поруч.
Є інші програми. Але вони такі самі як Інтелект.
І який сенс вчитись два роки в одному класі? Це можуть пропонувати тільки ті батьки, в яких діти самостійно займаються навчанням. Це 1-2 дитина на клас
Де дитина гарно навчається і не потребує допомоги
Не знаю, де у вас такі школи. В більшості - або лише НУШ, або один-два класи на паралелі.

Телячі ніжноСті• 17 июня 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Інтелект
Ось вам приклад урока 1 класу
Якщо не вдієш читати та розуміти прочитане, можна не йти
Так це урок вже кінця року, квітня десь. В НУШ в квітні діти теж вже читають і слова і речення, хоч і йдуть не вміючи читати. Мій син ось закінчив 1-й клас НУШ, йшов не вмів читати, а на кінець року розчитався і зміст прочитаного розуміє і зараз вже літом читає книгу про Капітана підштанько :))) і пішов рівно в 6 років і один день :))
Так що навчать читати при будь якій програмі, головне звʼязок вчителя і дитини налагодити і не забувати виконувати домашні.
Малинка• 17 июня 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Де ви такі школи знаходите?
1 клас
Так 33й тиждень - кінець першого класу, у нас до ноаого року майже всі по складам зачитали