Мурзилка• 17 июня 2023

Зачем пить рыбий жир?

Девочки, зачем омега нужна ,на что влияет?
Хтомолодець? Я!• 17 июня 2023
Польза Омега-3 для женщин
Стимулирует обмен веществ, стабилизирует эмоциональное состояние, снижает тревожность, улучшает настроение. Омега-3 благоприятно влияют на состояние кожи, волос и ногтей, уменьшают высыпания, делая кожу более чистой и сияющей.
Зайченя• 17 июня 2023
Не знаю, пробовала, не могу, отрыжка рыбой целый день от него))
Зайченя• 17 июня 2023
И как его пьют
Міняйловна• 17 июня 2023
з останніх джерел - найраще це ’брати’ омегу з харчування, а не з бадів
ХвилювАллочка• 17 июня 2023
Омега-3 це корисні жирні кислоти, які НЕ виробляються організмом, але життєво йому необхідні. Омега-3 регулює роботу організму, зміцнює імунітет, покращує якість волосся та шкіри, покращує роботу нашого мозку. Також це один із основних факторів здоров´я серця та нормального рівня холестерину.
Бутербродница• 17 июня 2023
Ответ дляЗайченя
И как его пьют
При здоровом жкт нет никакой рыбной отрыжки, так и пьют
Бутербродница• 17 июня 2023
Ответ дляМіняйловна
Ага, качественная морская рыба у нас прям на каждом шагу
Попадалочка• 17 июня 2023
Кто спортом занимается или по рекомендации врача.

Курсами, не постоянно.

Омеги много и в льняном масле.

А вообще лучше в добавках пить (но дорого).

Здоровье- вообще дорогая штука.
Зайченя• 17 июня 2023
Ответ дляБутербродница
Рыбу ем любую нормально, жирную типа форели, скумбрии люблю и мне норм
Бутербродница• 17 июня 2023
Ответ дляПопадалочка

Курсами, не постоянно.

Омеги много и в льняном масле.

Здоровье- вообще дорогая штука.
В льняном много, только совсем не та форма, что в рыбе
Джага-джага• 17 июня 2023
Снижает холестерин
Міняйловна• 17 июня 2023
Ответ дляБутербродница
а чим вам той самий оселедець не підходить?
Міняйловна• 17 июня 2023
https://moz.gov.ua/article/health/scho-treba-znati...

про омегу
Бутербродница• 17 июня 2023
Ответ дляМіняйловна
Та просто не люблю
Міняйловна• 17 июня 2023
Ответ дляБутербродница
Та просто не люблю
ну вам або шашечки або їхати...
Бутербродница• 17 июня 2023
Ответ дляМіняйловна
ну вам або шашечки або їхати...
Мне шашечки и ехать, поэтому пью концентрированную Омегу в капсулах)
Міняйловна• 17 июня 2023
Ответ дляБутербродница
ну і як ви оцінюєте її вплив на організм? аналізи здаєте які?

це ж більше для самозаспокоєння, типу прийняв пігулку і типу молодець))
Бутербродница• 17 июня 2023
Ответ дляМіняйловна

А ви мені оселедець з якою метою їсти пропонуєте?) Не для самозаспокоєння?) Просто додаю в раціон те, чого недостатньо вживаю з їжею
Міняйловна• 18 июня 2023
Ответ дляБутербродница
для збалансованого і доступного харчування, бо ви ж пишете що немає в нас доступної якісної омеги, все в три дорого

як ви можете знати чого саме вам не достає в організмі, ви все заповнюєте бадами - магній, кальцій, вітамін д, с і т.д...немає такої волшебної пігулки яка все компенсує. тим паче якщо ці показники неможливо перевірити, як, наприклад вітамін д - тут інша ситуація, можна рівень вітаміну корегувати згідно з аналізом крові
Бутербродница• 18 июня 2023
Ответ дляМіняйловна

Это вы за меня решили, что именно я принимаю?) смешно)