годовасик• 17 июня 2023
Як оплатити проживання за кордоном?
Якщо власник прислав мені IBAN, але через Приват24 це не виходить зробити, там автоматом стоїть UA, а в рахунку, що мені прислали стоїть HR . Це треба в банк йти?
годовасик
• 17 июня 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Через букінг заплатіть
Дали лише власний рахунок
годовасик
• 17 июня 2023
Ответ длядивчинка
Если есть за границей знакомые, можно их попросить или может есть ссылка у вас на оплату, тогда вы можете картой оплатить, по реквизиам-нет
Все, розібралася, через револют можна. Залишилося розібратися як поповнити револют з мінімальними втратами )
Маю рацію• 17 июня 2023
Відкривала в Приваті поточний рахунок в євро і робила з нього SWIFT переказ
годовасик
• 17 июня 2023
Ответ дляМаю рацію
Я теж так колись давно робила, але тоді це було можливо лише через банк. А ви через приват 24 це робили?
Маю рацію• 17 июня 2023
Ответ длягодовасик
Вже не пам’ятаю
Semenoffna• 17 июня 2023
Ответ дляМаю рацію
Сейчас свифт платежи возможны только на лечение и на обучение. Мы пытались оплатить общежитие студенту - не смогли.
Ответ дляtolyu
Я оплачую рахунок за кордоном.
Можу заплатити з нашої картки комунальні, інтернет, обслуговування будинку. Не знаю від чого це залежить. Так само Букінг, Airbnb….
От того что вы платите букинг и айрбнб на сайте а коммуналку по ссылке наверное. Перевести самостоятельно на счет нельзя, поэтому я плачу со счета иностранного банка за жилье, а букинг оплачиваю с Украины
Ответ длядивчинка
Мабуть так і є. Там є можливість через Apple Pay це зробити.
Але і не завжди апл рей дає можливість оплатити, пишу у вашому регіоні заборонено це робити.
Ответ длягодовасик
Ну так револют это не укр контора, и вы тоже вряд ли его пополнить как и вайс. Можете через крипту но комиссия немаленькая, имхо лучше договориться с тем у кого есть средства в инбанке или на революции, вайс, чтобы вам оплатили
Диви яка я пава!• 17 июня 2023
Ответ длягодовасик
Дали лише власний рахунок
Я сину за квартиру так плачу:
Скидаю йому на карту приват
Він в банкоматі (в Польщі це РКО бакн польський) знімає готівкою злоті, кладе на польську карту і оплачує
Скидаю йому на карту приват
Диви яка я пава!• 17 июня 2023
Ответ дляМаю рацію
Він не працює з 5 жовтня
годовасик
• 17 июня 2023
Ответ длядивчинка
Короче, я так зробила: поскільки в мене є револют, то я з євро-приват картки перевела 400є і з револют оплатила. На переводі 400є я втратила 8є, значить 2% комісія. Але гроші поки їм не надійшли, сподіваюся, все буде добре 🥴
Ответ длягодовасик
О, супер, значит на револют можно? Не убийственная комиссия
годовасик
• 17 июня 2023
Ответ длядивчинка
Чекаю… гроші пішли, чекаю, щоб дійшли до них 🫣