Вилами по воде• 17 июня 2023
Прийшла з/п пораненого воїна
А у вас як???
До чого ми котимося, злості не хватає
svetlana5754• 17 июня 2023
Ответ дляSanta-c3fa
А чому ж не вірити, була конференція де зеленському задавали як так, що поранені отримують 800 грн. і звільнитись не можуть і служити далі теж. Сказав, що штаб має їм знайти місця в тилу, а то не його компетенція
Ті хто отримують по 800 грн,виведені поза штат частини.
Liebelebenn• 17 июня 2023
Ответ дляСоната любви
достаточно было не голосовать за зе.
можно было проголосовать против всех, если уже на то пошло.
но людям было весело, голосовали по приколу.
людям хотелось цирка, вот и получили.
Проти всіх? Знайомі проголосували тіпа проти всіх, по факту за цирк Коломойського.
Напевно до виборців ніколи не дійде, що вони наробили.
А без усвідомлення і прийняття відповідальності за свої дії і свій вибір, шансів вирватися з під влади артистів в нас немає.
Natalishka-8242• 17 июня 2023
Ответ дляkanuka
Днище( и это не первый раз( В Киеве гуманитарка згнила, кто-то заныкал не успели продать, тонны, а у Львове тоже сейчас обнаружили тонны спрятано ( и это капля в море из того что нам показывают, позор просто. А 200 вагонов украденные в Запорожье, воз и ныне там, типа крайнюю нашли деятельницу, она уже заграницу убежала, и типа не при делах
За границу.
Mira29-c3c3• 17 июня 2023
Ответ дляАнет2000
Удалено администрацией...
А яке відношення фраза ’слава Україні’ має до боневтіка?
Так що потрібно було кричати ?
Звёздонька• 17 июня 2023
Ответ дляKateSavch
Ну офіційно не можна, але ж є купа робіт де працевлаштування не по кзот. Пішов собі та працюєш
Такі військові сидять або на лікуванні, або потім у частині. Нічого не роблять и звільнитись не дають. Як працювати? Це як мінімум незаконно
Ответ дляDiksizavr
Удалено администрацией...
100% а эти слуги укатили на каникулы по заграницам? Че то я не поняла, и главный смотался в Польшу говорят, и объявил что заэс заминирована и хотят подорвать? Я в шоке от партнёров и всех остальных( они за всё договорились, за газ, качают рф в Европу через Украину, за аммиак зерно, а здесь реальная угроза нависла над миллионами людей и тишина(
-Аленушка8-• 17 июня 2023
Ответ дляreskator-www
Так це репост з ФБ, знайомий знайомих.
В коментарях пишуть, що це ц багатьох так після зняття 30тис
в мене знайомий отримав поранення, був у госпіталі, лікували десь 2 тижні, потім відправили на передову і вуаля, зняли за госпіталь 30-40 тис. Це при тому що в ці дні зп була мінімальна.
Mira29-c3c3• 17 июня 2023
Ответ дляАнет2000
Удалено администрацией...
У вас така дивна реакція на вигук’слава Україні’.Ви прихильниця оцих катів?
Ответ дляЗвёздонька
Не буде ніякого перерахунку і доплати, це повне грошове забезпечення військовослужбовця виведеного позаштат у зв‘язку з пораненням та лікуванням
Знакомый лежал месяц с контузией в госпитале после бахмутовского направления, у него офицерское звание, года с 17 воюет. Ему спустя пару месяцев перевели доплату за период лечения, надо было несколько раз напоминать командиру. Сейчас опять в строю.
Это из того, что я знаю по нашему кругу общения за последнее время.
Я, конечно, не знаю,что еще могут придумать, но оставить людей с 600 грн после ранения - это перебор даже для наших властей.
Ответ дляCarin
Я надеюсь, после победы наша власть получит по заслугам...
Соната любви• 17 июня 2023
Ответ дляkanuka
советую посмотреть фильм двойная игра, что из себя представляет оон.
фильм основан на реальных событиях.
Ответ дляCarin
Хотелось бы пораньше.
Надо разобраться, что происходит в эшелонах власти. Гуманитарку разворовали - воры на свободе, хотя дело возбудили и доказательства собрали. Раненых оставили без денег (а у многих семьи, где жене очень трудно найти работу) - и это как само собой разумеющееся. Зукупки для армии втридорога, волонтеров преследуют, прессуют. У нас реально антинародная власть! Но, к сожалению, сейчас война. не до революций
Ответ дляГоворилка
Да и не нужны революции, это кратковременный выплеск народного недовольства, после к-рого все возвращается на круги своя, увы.
У нас только ведь ведомств, к-рые должны выполнять свои обязанности, и Госаудит, и НАБУ, и ВЭБ, и прокуратуры разных уровней, разветвленная судебная власть - как их заставить работать, просто работать?.. Я лично не знаю. Варягов засылали в тот же Нафтогаз - они сбежали, а успеха так и не удалось достичь. Прям как заговорено (.
Rina_europa• 17 июня 2023
Ответ дляГоворилка
От кого получат?
Leeloo_aloha• 17 июня 2023
Ответ дляolya8385
Чоловік часто підвозить поранених, розповідають що теж така зарплатня за місяць, ще й не комісують через це на роботу не можуть влаштуватись
Я в шоці. В таке тяжко повірити. А жити за що?
Розумію тих чоловіків, хто ухиляється від служби.
Ответ дляKateSavch
Дійсно, для чого їм по КзОт, з відпустками, лікарняним, соц захистом? Нехай батрачать за тарілку зупки без вихідних, вже заробили ...
От чим думають такі люди?
Павлик Равлик• 17 июня 2023
Ответ дляГоворилка
от ограбленных
Ви в це вірите? Вони відразу стануть як не матрьошками, так порохоскотом. Зелень узурпувала в країні абсолютно все. Рухаємось у бік параші і бульбастану
Звёздонька• 17 июня 2023
Ответ дляYarosh10
Подзвоніть у частину і запитайте.
Моєму і без поранень, тьфу тьфу тьфу приходять оздоровчі раз на пару місяців у розмірі 70 тисяч.
Оздоровчі платять один раз на рік в розмірі грошового забезпечення. То ви щось плутаєте.
І до чого грошове пораненого і виплати вашому здоровому чоловікові, якій виконує обов‘язки за посадою ?
НаташаМилаша• 17 июня 2023
Ответ дляSanta-c3fa
Який жах!
Як же так, ну от як??? За що ж їм лікуватись, жити далі за що?
Слів немає(((
НаташаМилаша• 17 июня 2023
Ответ дляreskator-www
Тепер зрозуміло, що це масово
Дякую за інформацію.
Адміни, закривайте тему
Дякую за інформацію.
Адміни, закривайте тему
Авторе, а пенсія у них коли? Про виплати якісь ще щось їм обіцяють?
А поранення важке у вашого чоловіка?
Ответ дляandria
Да,потому что Зеленский уже заврался в край
+++ видела я ту прессконференцию с журналистами, он 2 слов связать не может без суфлера, такое нёс, бэ мэ короче
Интересно чем это всё закончится, у людей нервы уже на пределе, прессуют не только военных, но и людей ценами, тарифами, если ещё и бензин с 1 июля подорожает, то капец просто(