Вилами по воде• 17 июня 2023
Прийшла з/п пораненого воїна
А у вас як???
До чого ми котимося, злості не хватає
Rina_europa• 17 июня 2023
Ответ дляkanuka
+++ видела я ту прессконференцию с журналистами, он 2 слов связать не может без суфлера, такое нёс, бэ мэ короче
Интересно чем это всё закончится, у людей нервы уже на пределе, прессуют не только военных, но и людей ценами, тарифами, если ещё и бензин с 1 июля подорожает, то капец просто(
Конференцию не смотрела, адекватно не прокомментирую.
Но президент Зеленский-человек, который может выдохнуться.
Такого пизд...ма в стране ещё не было как сейчас происходит.
И мне всегда интересно читать людей, которые привыкли по своей узкости винить только президентов.
При каком презике было лучше, когда?
Наши люди привыкли как в совке перекладывать вину только на одного, очень удобно, да.
А выйти, бл...ть, с манифестациями и отстоять свое право-идите нух...й все, не при делах. Зато попи....ть все любят. И это так и есть.
Что в срассии люди стадо баранов, что у нас.
Там их просто больше, людей-баранов, у нас в три раза меньше, кругооборот событий быстрее происходит.
При каком презике было лучше, когда?
Все выплатят. Там хитрая система. Это кусочек от зп до ранения. Дальше оно просто по-другому начисляется - боевые выплачиваются в полном объеме до прохождения ВЛК, но их выплачивает уже соцстрах и после того, как придут все бумажки из части (а вот там часто все через одно место, и нужно дергать командование, чтобы там что-то тронулось).
И есть еще часть выплат, о которых никто не говорит, но военный их может получить. Нужно узнавать и консультироваться с военным юристом. К сожалению, у нас пока так.
Но тормоз не на государственном уровне, а на локальном.
Mira29-c3c3• 17 июня 2023
Ответ дляАнет2000
Удалено администрацией...
Спілкуйтеся без таких виразів
.
Ще раз:яке відношення фраза ’слава Україні’ має до цих подій?
Mira29-c3c3• 17 июня 2023
Ответ дляCharming
Навіщо думати? Марафон сказав, що все добре, їм таке підходить, вони втомилися від війни і хвилювання, що чоловіка в армію загребуть. Не псуйте їм настрій.
Марафон не дивилася і не дивлюся .Діючу владу не переношу органічно .Чоловік давно вже там.
Пс гілочку діалогу перегляньте,будь ласка.Слава Україні
Загадочная• 17 июня 2023
Скрин ни о чем, нужна выписка по карте с поступлениями. Скорее всего, как уже написали ранее, это какая-то часть выплат
Вот вам пример, мой скрин с зарплатой 9 грн
Значит ли это, что вся зарплата была 9 грн?
Уже не знают на чем раскачать общество
Ответ дляreskator-www
Так це репост з ФБ, знайомий знайомих.
В коментарях пишуть, що це ц багатьох так після зняття 30тис
Тема для срача. Ви різницю між зарплатою, та авансом розуміете? З першого дня поранення виплачуеться не Зп, а лікарняний. Місяць тільки почався. Якщо поранення спочатку місяця, то так і вийде. А далі лікарняні. Іншою табулькою.
Ответ дляЗвёздонька
Оздоровчі платять один раз на рік в розмірі грошового забезпечення. То ви щось плутаєте.
І до чого грошове пораненого і виплати вашому здоровому чоловікові, якій виконує обов‘язки за посадою ?
Зараз після контузії не виконує, а зарплата капає, не може бути виплата пораненому 600 грн, це брєд.
І оздоровчі вже другий раз за цей рік, просто в іншу частину перейшов і виплатили і тут.
Ответ дляЗагадочная
Уже не знают на чем раскачать общество
Це не частота ЗП. Це і є ЗП тих, кого за штат вивели. У розмірі військового звання. Бідні хлопці і таких багато(((( а потім ще й мусять шукати собі посаду, бо і в частину вернутись не можуть і звільнитись не можуть
Ответ дляOlga_72
В військових нема лікарняних. Є грошове забезпечення, лікарняні це в цивільних
Ответ дляOlga_72
Ще раз уважно перечитайте усіх дівчат, що відписалися в кого чоловіки(родичі) воювали і отримали поранення, що це дійсно зараз так.
А те, що Ви цього не хочете усвідомити, то це інша мова
Ответ дляYarosh10
Певно не оздоровчі, а підйомна. Або прийдеться вертати, якщо оздоровчі двічі за рік отримав
БеллаДонна2014• 17 июня 2023
Хочется матом сказать, но, забанят. Нет слов. Как раз песню слушаю Про них, кого забрала війна....
Ответ дляYarosh10
Нє, не прийдеться)
Просто іноді треба визнавати, що не у всіх частинах однакові правила.
Не пишіть брєд. 260 наказ МОУ головне правило) це бюджетні кошти, виплати постійно перевіряють і ніхто не буде виплачувати те, що не положено законом. Може то не оздоровчі, а бойові, а ви не в курсі
Ответ дляCharming
Немає у поранених зп, їх виводять поза штат. Але при цьому вони у розпорядженні командира частини. І сидять такі військові після поранення в частині (а це й бараки, і непридатні для нормального життя будівлі) і не можуть ані звільнитися, ані воювати.
Кріпаки сучасності.
Як таке можливо? В голові не вкладається.
Такі ж раби як і в росії виходить
Ответ дляPolz
Якби я тут ще сказала, що бойові іноді закривають за один день як за цілий місяць. То що б мені ще сказали?)