Вилами по воде• 17 июня 2023

Прийшла з/п пораненого воїна

А у вас як???
До чого ми котимося, злості не хватає
Анет2000• 17 июня 2023
Ответ дляMira29-c3c3
У вас така дивна реакція на вигук’слава Україні’.Ви прихильниця оцих катів?
Удалено администрацией...

Charming• 17 июня 2023
Ответ дляАнет2000
Удалено администрацией...
Навіщо думати? Марафон сказав, що все добре, їм таке підходить, вони втомилися від війни і хвилювання, що чоловіка в армію загребуть. Не псуйте їм настрій.
Анет2000• 17 июня 2023
Ответ дляCharming
Боже ,как вы правы ,сто процентов
ivareka• 17 июня 2023
Ответ дляole4kakissa
Что именно ’так’?
ЗП была 31,3 тысячи? Тридцать сняли и по 650 грн выплачивают в аванс и зарплату?
У военных нет аванса и больничных
kanuka• 17 июня 2023
Ответ дляАнет2000
Удалено администрацией...
+++++ месяц назад про Бахмут говорил совершенно другое, хотя бы уже молчал тогда или сейчас(
Rina_europa• 17 июня 2023
Ответ дляkanuka
+++ видела я ту прессконференцию с журналистами, он 2 слов связать не может без суфлера, такое нёс, бэ мэ короче Интересно чем это всё закончится, у людей нервы уже на пределе, прессуют не только военных, но и людей ценами, тарифами, если ещё и бензин с 1 июля подорожает, то капец просто(
Конференцию не смотрела, адекватно не прокомментирую.
Но президент Зеленский-человек, который может выдохнуться.
Такого пизд...ма в стране ещё не было как сейчас происходит.
И мне всегда интересно читать людей, которые привыкли по своей узкости винить только президентов.
При каком презике было лучше, когда?
Наши люди привыкли как в совке перекладывать вину только на одного, очень удобно, да.
А выйти, бл...ть, с манифестациями и отстоять свое право-идите нух...й все, не при делах. Зато попи....ть все любят. И это так и есть.
Что в срассии люди стадо баранов, что у нас.
Там их просто больше, людей-баранов, у нас в три раза меньше, кругооборот событий быстрее происходит.
Анет2000• 17 июня 2023
Ответ дляСоната любви
достаточно было не голосовать за зе.

можно было проголосовать против всех, если уже на то пошло.

но людям было весело, голосовали по приколу.

людям хотелось цирка, вот и получили.
Удалено администрацией...

hairy• 17 июня 2023
Все выплатят. Там хитрая система. Это кусочек от зп до ранения. Дальше оно просто по-другому начисляется - боевые выплачиваются в полном объеме до прохождения ВЛК, но их выплачивает уже соцстрах и после того, как придут все бумажки из части (а вот там часто все через одно место, и нужно дергать командование, чтобы там что-то тронулось).
И есть еще часть выплат, о которых никто не говорит, но военный их может получить. Нужно узнавать и консультироваться с военным юристом. К сожалению, у нас пока так.
Но тормоз не на государственном уровне, а на локальном.
Еленнн• 17 июня 2023
Ответ дляАнет2000
Удалено администрацией...
мало хто це розуміє.. ((.
Mira29-c3c3• 17 июня 2023
Ответ дляАнет2000
Удалено администрацией...
Спілкуйтеся без таких виразів .
Ще раз:яке відношення фраза ’слава Україні’ має до цих подій?
Анет2000• 17 июня 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Спілкуйтеся без таких виразів .
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 17 июня 2023
Ответ дляCharming
Марафон не дивилася і не дивлюся .Діючу владу не переношу органічно .Чоловік давно вже там.
Пс гілочку діалогу перегляньте,будь ласка.Слава Україні
Загадочная• 17 июня 2023
Скрин ни о чем, нужна выписка по карте с поступлениями. Скорее всего, как уже написали ранее, это какая-то часть выплат

Вот вам пример, мой скрин с зарплатой 9 грн
Значит ли это, что вся зарплата была 9 грн?

Уже не знают на чем раскачать общество
lilyD• 17 июня 2023
Може вже писали
Але це реально стільки отримують ті, хто довго в госпіталях
Їх виводять поза штат і вони отримують в районі 700 грн на місяць
Можете гуглити, що це, виведений поза штат і яка при цьому оплата
Mira29-c3c3• 17 июня 2023
Ответ дляАнет2000
Удалено администрацией...
Бан за допис
Olga_72• 17 июня 2023
Ответ дляreskator-www
Так це репост з ФБ, знайомий знайомих.
В коментарях пишуть, що це ц багатьох так після зняття 30тис
Тема для срача. Ви різницю між зарплатою, та авансом розуміете? З першого дня поранення виплачуеться не Зп, а лікарняний. Місяць тільки почався. Якщо поранення спочатку місяця, то так і вийде. А далі лікарняні. Іншою табулькою.
Yarosh10• 17 июня 2023
Ответ дляЗвёздонька
Оздоровчі платять один раз на рік в розмірі грошового забезпечення. То ви щось плутаєте.
І до чого грошове пораненого і виплати вашому здоровому чоловікові, якій виконує обов‘язки за посадою ?
Зараз після контузії не виконує, а зарплата капає, не може бути виплата пораненому 600 грн, це брєд.
І оздоровчі вже другий раз за цей рік, просто в іншу частину перейшов і виплатили і тут.
Polz• 17 июня 2023
Ответ дляЗагадочная

Уже не знают на чем раскачать общество
Це не частота ЗП. Це і є ЗП тих, кого за штат вивели. У розмірі військового звання. Бідні хлопці і таких багато(((( а потім ще й мусять шукати собі посаду, бо і в частину вернутись не можуть і звільнитись не можуть
Polz• 17 июня 2023
Ответ дляOlga_72
В військових нема лікарняних. Є грошове забезпечення, лікарняні це в цивільних

ksena555• 17 июня 2023
Ответ дляOlga_72
Ще раз уважно перечитайте усіх дівчат, що відписалися в кого чоловіки(родичі) воювали і отримали поранення, що це дійсно зараз так.
А те, що Ви цього не хочете усвідомити, то це інша мова
Polz• 17 июня 2023
Ответ дляYarosh10
Певно не оздоровчі, а підйомна. Або прийдеться вертати, якщо оздоровчі двічі за рік отримав
Реверанс• 17 июня 2023
Ответ дляValentina shop2020
Чтоб таку Резников и его свита получили
Ребятам пора что то делать
Що ?
З фронту підуть на Банкову?
Пізно пить Боржомі, ворог з обох сторін.
І той ,що працює з середини ще й деморалізує
Реверанс• 17 июня 2023
Ответ дляValentina shop2020
И я с Вами, хочется кричать.....
Кричати не хочеться.
Згадую фото,як фашистів вішали на Хрещатику......
Yarosh10• 17 июня 2023
Ответ дляPolz
Нє, не прийдеться)
Просто іноді треба визнавати, що не у всіх частинах однакові правила.
Реверанс• 17 июня 2023
Ответ дляValentina shop2020
Я тоже пойду
Батько покійного сержанта Журавля ходив і проклинав прямо на камеру і що?Що змінилось?
БеллаДонна2014• 17 июня 2023
Хочется матом сказать, но, забанят. Нет слов. Как раз песню слушаю Про них, кого забрала війна....
Polz• 17 июня 2023
Ответ дляYarosh10
Нє, не прийдеться)
Не пишіть брєд. 260 наказ МОУ головне правило) це бюджетні кошти, виплати постійно перевіряють і ніхто не буде виплачувати те, що не положено законом. Може то не оздоровчі, а бойові, а ви не в курсі
Реверанс• 17 июня 2023
Ответ дляCharming
Немає у поранених зп, їх виводять поза штат. Але при цьому вони у розпорядженні командира частини. І сидять такі військові після поранення в частині (а це й бараки, і непридатні для нормального життя будівлі) і не можуть ані звільнитися, ані воювати.
Кріпаки сучасності.
Як таке можливо? В голові не вкладається.
Такі ж раби як і в росії виходить
Lv1107• 17 июня 2023
Теж таке чула. Поранених (можливо не відразу) виводять зі штату, і виплачують 600грн. У мене племінник теж так отримав. Але, потрібно правду сказати, за саме поранення теж отримав і немало.
Yarosh10• 17 июня 2023
Ответ дляPolz
Якби я тут ще сказала, що бойові іноді закривають за один день як за цілий місяць. То що б мені ще сказали?)