Вилами по воде• 17 июня 2023

Прийшла з/п пораненого воїна

А у вас як???
До чого ми котимося, злості не хватає
Соната любви• 17 июня 2023
Ответ дляМурнетка
Кого нужно было выбрать с того списка и почему?
Давайте конкретику)
достаточно было не голосовать за зе.

можно было проголосовать против всех, если уже на то пошло.

но людям было весело, голосовали по приколу.

людям хотелось цирка, вот и получили.

Charming• 17 июня 2023
Ответ дляГоворилка
так срочная служба - она ж на то и срочная,что там есть конечный срок...
Немає зараз.
для військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, – до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію.
kanuka• 17 июня 2023
Ответ дляzana076
Пане президент призывает всех раненых идти на работу, советчица поддержала и сказала - правильно! На работе им будет не скучно
Я в очередной раз прозрела от нашего населения. Все божья роса
Да нет, только что была на укрпочте, люди клянут всю власть, год назад такого не было.
Звёздонька• 17 июня 2023
Ответ дляole4kakissa
Что именно ’так’?
ЗП была 31,3 тысячи? Тридцать сняли и по 650 грн выплачивают в аванс и зарплату?
Немає такого у військових як аванс і зарплата. Є грошове забезпечення і винагорода. Поки була винагорода, то військові після поранення отримували грошове тамвинагороду у повному обсязі перші 2 місяці. Після того, як зняли винагороду , через 2 місяці отримують ось так як на скріні у авторки. І це повна сума. Тобто чоловік віддав своє здоров‘я і більше госудррству не потрібен. На барабани та сковорідки є гроші, а на поранених немає.
Доречі строковики , які вже понад 2 роки служать отримують ще меньше
Звёздонька• 17 июня 2023
Ответ дляmotherfucker
Да, тоже такое читала в группах военных. Но вроде бы там внесли какие-то изменения. Не помню, правда, о какой сумме речь была, не 20к точно. Меньше.
6500, мінімалку і те ще не підписано
Valentina shop2020• 17 июня 2023
Чтоб таку Резников и его свита получили
Ребятам пора что то делать
Звёздонька• 17 июня 2023
Ответ дляole4kakissa
Судя по постам автора, то сейчас ЗП у военных 1300 грн
У поранених позаштатом навіть 1300 немає

Mira29-c3c3• 17 июня 2023
Ответ дляValentina shop2020
Чтоб таку Резников и его свита получили
Ребятам пора что то делать
А чому тільки рєбятам?
Звёздонька• 17 июня 2023
Ответ дляmotherfucker
Та ну. ГЗ от 20к сейчас
Це повне ГЗ, позаштатом тільки оклад за військовим званням, а там такі суми(((
Звёздонька• 17 июня 2023
Ответ дляSatiras
Ви не розглядаєте такий варіант що це зарплата до поранення, після поранення має бути лікарняний напевно, він же знаходиться на лікуванні і повинні відкрити лікарняний лист після закриття лікарняного мають виплатити гроші. Може я звісно чогось не розумію як це відбувається у воєнних, а у цивільних таким чином виплати формуються....
Немає лікарняних у військових. І заробітної плати немає. Є грошове забезпечення. Є повне, а є позаштатом. Поранених, кто вибуває на довге лікування виводять за штат, щоб на його місце взяти нового військовослужбовця. Тому кого вивели платять оклад за військовим званням. Це знущання
kanuka• 17 июня 2023
Ответ дляzana076
А как вам это? Пропажа военной гуманитарки - плиты на броники, коптеры, приборы ночного видения и все то, на что мы им собираем сами - власть украла и продаёт
Днище( и это не первый раз( В Киеве гуманитарка згнила, кто-то заныкал не успели продать, тонны, а у Львове тоже сейчас обнаружили тонны спрятано ( и это капля в море из того что нам показывают, позор просто. А 200 вагонов украденные в Запорожье, воз и ныне там, типа крайнюю нашли деятельницу, она уже заграницу убежала, и типа не при делах
Звёздонька• 17 июня 2023
Ответ дляCarin
Перерасчет и доплата, скорее всего, будет с большим опозданием.

Во-первых, жуткая бюрократия, во-вторых, не справляются с наплывом, в-третьих. растягивают, чтобы не было финансового удара по бюджету
Не буде ніякого перерахунку і доплати, це повне грошове забезпечення військовослужбовця виведеного позаштат у зв‘язку з пораненням та лікуванням
Valentina shop2020• 17 июня 2023
Ответ дляKaVika29
Удалено администрацией...
И я с Вами, хочется кричать.....
Звёздонька• 17 июня 2023
Ответ дляzana076
Авторица зныкла, а проблема осталась. Или считаете что это вброс раши?
Я замість автора відповіла. Це наша дійсність. Поранених викидають як непотріб.
Анет2000• 17 июня 2023
Ответ дляValentina shop2020
И я с Вами, хочется кричать.....
Удалено администрацией...
Звёздонька• 17 июня 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Автор, я підписана на одного юриста, вона недавно цю проблему розбирала. Так дійсно такі суми фігурували, але їх, я так зрозуміла, змінили на більші, буквально недавно. Тому якщо дійсно бентежить дане питання, то потрібно виясняти чому саме така сума прийшла, може варто ще чекати якоїсь доплати
Ніяких змін немає ще. Планують 6500, як мінімалку, але немає поки
Mira29-c3c3• 17 июня 2023
Ответ дляАнет2000
Удалено администрацией...
Не плутайте грішне з праведним.
Svetlana-7070• 17 июня 2023
Ответ дляЗвёздонька
Зрозуміла. Я просто підслуховую її періодично. Думала що підписали уже. Тоді, так це така зп 😭
Valentina shop2020• 17 июня 2023
Ответ дляЕленнн
...ну чому ви так про своїх вибраних? Вас же насильно галочку не заставляти ставить? Ви їм дали право роспоряжатися вашим власним життям, чому тепер притензіії?
Кто их выбирал? Я лично нет,
Ненавижу. ,проклинаю до десятого колена

Анет2000• 17 июня 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Не плутайте грішне з праведним.
Удалено администрацией...
Впереди Тапок• 17 июня 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Может это частями?
Ага, частями! А то вдруг таки не выживет а деньги уплачены. 🤬
Mira29-c3c3• 17 июня 2023
Ответ дляАнет2000
Удалено администрацией...
А що потрібно було кричати?
Valentina shop2020• 17 июня 2023
Ответ дляMira29-c3c3
А чому тільки рєбятам?
Я тоже пойду
Valentina shop2020• 17 июня 2023
Ответ дляАнет2000
Удалено администрацией...
Нет,нет
motherfucker• 17 июня 2023
Ответ дляЗвёздонька
Печалька(((((
Мимо_шла• 17 июня 2023
Вот от этого больно. Ворде бы пошёл страну защищать, герой же, а как сам в беде,то нужен только своей семье.
Вот поэтому я и не обвиняю отказников, не позорю их.
Анет2000• 17 июня 2023
Ответ дляMira29-c3c3
А що потрібно було кричати?
Удалено администрацией...
Впереди Тапок• 17 июня 2023
Ответ дляLady Shop
Моего кума комиссовали после ранения, разрыв связок рук. Пособие получил 800 грн.
Воевать больше не сможет? Деньгами завлекать не надо потому по их мнению 800 грн «достаточно»
KateSavch• 17 июня 2023
Ответ дляolya8385
Чоловік часто підвозить поранених, розповідають що теж така зарплатня за місяць, ще й не комісують через це на роботу не можуть влаштуватись
Ну офіційно не можна, але ж є купа робіт де працевлаштування не по кзот. Пішов собі та працюєш
proshk• 17 июня 2023
Ответ дляOmerta
А пострадавшим от затопления ГЕС - по 5 тыс.грн 🤷‍♂️
Зато Оля Полякова заплатит 5000долл тому, кто плюнет в Баскова. Всем кому нужна помощь это оценит. Люди страдают, а твари или воруют или пиписьками меряются