Мяо мой мяо• 17 июня 2023
Про чоловіка
Чоловік в лікарні в стаціонарі. Відпросився додому на декілька годин поробити свої процедури ( речі взяти свіжі, помитися нормально, побритися і т.д). Я з дитиною живу наразі у мами, а він поїхав до своєї. Лікарня недалеко від мене. Не каже, що скучив за дитиною і заїде ( це по дорозі) до нас. Мені обідно, дитину не бачив тиждень, я же їздила до нього кожного дня. Чи це нормально чи я накручую себе ?
Вимагаю спілкування• 17 июня 2023
Накручуєте.
Дайте можливість йому привести себе в порялок і очухатись від лікарні
Мяо мой мяо
• 17 июня 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Чому ви у нього не запитаєте?
Хворіє, якось невдобно напрягати
бибизяна• 17 июня 2023
А с ребенком его проведать в больнице нельзя? Он заразный?
Его вещи с вами? Если нет, то с какого он должен скакать сначала к вам, чтобы сопли слезы утереть, а потом за трусами к маменьке?
Вы просто ищите провод придраться, а отсутствие встречи с наследником то банальная причина
Сижу_и_плачу• 17 июня 2023
А вы хотели чтоб он к вашей маме мыться приехал? Ну такое. Поехал к своей, помылся и обратно. А вы могли бы и навестить мужа в больнице с ребенком
Мяо мой мяо
• 17 июня 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Раніше ми жили у моєї мами, якось мився)
НетЕщеНаверное• 17 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Давно не видел свою маму, соскучился
Мяо мой мяо
• 17 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Почему человек должн ехать к теще, а не к маме?
Дитину навідати? Я кажу заїхати, а не митися)
Не прохожу мимо• 17 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Может он к матери заехать?
Ласунка• 17 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Скільки дитині?
Не прохожу мимо• 17 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Маму не нужно проведать?
Не прохожу мимо• 17 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Муж болеет, мама пожалеет, а вы - нет, судя по всему
НетЕщеНаверное• 17 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Дитина цікава чоловіку тільки тоді,коли він із нею коммунікує. Ваш не такий, тому все логічно
Нервогенератор• 17 июня 2023
Можливо він вашу маму не полюбляє. Я теж намагаюся уникати свекруху і бачитися якомога рідше
Зубная фея• 17 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
В и живёте разом?
Мяо мой мяо
• 17 июня 2023
Ответ дляНервогенератор
Так не до мами я говорю заїхати. А до нас.
Не прохожу мимо• 17 июня 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Сразу диагноз
Нічого вдягти• 17 июня 2023
Автор, ви ж самі пишете, що він ще речі свіжі хоче взяти. То логічно їхати в ту квартиру де його речі лежать. А не хворіючвй людині декілька місць обїжджати. Вас він і так кожен день в лікарні бачить.
Нервогенератор• 17 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Ну так ваша мама з вами ж живе.
Він хворий, ще й тещу бачити.
Мяо мой мяо
• 17 июня 2023
Ответ дляНічого вдягти
Хвора людина автівкою назад буде проїжджати будинок наш . Сенс не заїхати?
Не прохожу мимо• 17 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Вам виднее, почему так