Мяо мой мяо• 17 июня 2023

Про чоловіка

Чоловік в лікарні в стаціонарі. Відпросився додому на декілька годин поробити свої процедури ( речі взяти свіжі, помитися нормально, побритися і т.д). Я з дитиною живу наразі у мами, а він поїхав до своєї. Лікарня недалеко від мене. Не каже, що скучив за дитиною і заїде ( це по дорозі) до нас. Мені обідно, дитину не бачив тиждень, я же їздила до нього кожного дня. Чи це нормально чи я накручую себе ?
Не прохожу мимо• 17 июня 2023
Ответ дляAmazingLady
Болеет человек, никуда ребенок не денется
Вы же видите, что жене плевать на болезнь, главное, что муж к матери поехал
автор Мяо мой мяо • 17 июня 2023
Ответ дляSo_so
А мама что говорит?
Моя?)
Холодная каша• 17 июня 2023
Що таке «обідно»?
So_so• 17 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Моя?)
Да
Не прохожу мимо• 17 июня 2023
Ответ дляХолодная каша
Що таке «обідно»?
Суржик
Нічого вдягти• 17 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Хвора людина автівкою назад буде проїжджати будинок наш . Сенс не заїхати?
Прямо запитайте про це у чоловіка. Форум може погадати, але правду тільки він знає
автор Мяо мой мяо • 17 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Ну да. Я кожен день катаюсь в зад вперед до нього. Шукаю лікарів по всьому місту, кажу роби те, роби це. А давай то. Сама його в лікарню і поклала. Сама телефонувала всюди, була з ним всюди на всіх процедурах. Ліки всі принесу, з лікарем говорю. Ну да мабуть нічого не роблю))) ви праві
Холодная каша• 17 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Суржик
Ну і навіщо він? Складно слово нормально вивчити?
Це як на будь-який кажуть «любИй» 🤦🏼 наче нічого в житті не читали.
автор Мяо мой мяо • 17 июня 2023
Ответ дляSo_so
Да
Каже що так , старанно дуже. Не переживай мені говорить
автор Мяо мой мяо • 17 июня 2023
Ответ дляХолодная каша
А вам би тільки помилку знайти. Легче стало? Вітаю вас
Холодная каша• 17 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Нічого страшного, ви запамʼятаєте, що це не слово наступного разу.
Зубная фея• 17 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
А что у него за болезнь?
So_so• 17 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Если Вы хотите сохранить свою семью, не ту где Вы, Ваша мама и ребенок, а ту, где Вы, муж и ребёнок, то задумайтесь над тем где дом этой семьи. И тогда Вы поймёте почему из больницы муж поехал ’домой’, а не туда где Вы и он живёте у Вашей мамы.
Зубная фея• 17 июня 2023
Если вы каждый день ездили, почему чистые вещи не завезли
Зубная фея• 17 июня 2023
Вы вместе не живёте?
Плету корзинки• 17 июня 2023
Как молодую женщину я вас могу понять. Аж неделю не видел ребёнка?! Как так не соскучился?!
Но как женщина с 2мя браками за плечами, могу сказать - успокойтесь!
Человек лежал в больнице, это ж не на курорте был. Куда посчитал нужным, туда и поехал, дайте человеку выздороветь без нервов!
Пока ребёнок не говорит и особо не коммуницирует с отцом, он не воспринимает ребёнка как мать. Это не плохо, такова жизнь.
Плюс, подумайте какую заразу он может привезти ребёнку, зачем рисковать?
Не психуйте, не устраивайте скандал. Вылечится и приедет к вам. Все будет хорошо! 👌🏻
автор Мяо мой мяо • 17 июня 2023
Ответ дляЗубная фея
Тому що ми посварились і він вже жив у мами. Я мала також туди переїжджати, але він потрапив у лікарню. Речі всі вже там
автор Мяо мой мяо • 17 июня 2023
Ответ дляЗубная фея
Вы вместе не живёте?
Не жили
Вельшановна• 17 июня 2023
Нет, это не нормально, Вас наверное его родные не очень любит, потому, что если бы к Вам было нормальное отношение, то его мама, отправила бы его к Вам и ребенку и мыться и вещи забирать.
бибизяна• 17 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Вот с этого и надо было начинать.
220В• 17 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Ви бомжі? Чому ви від мами до мами тягаєтесь? Є якесь сімейне житло, хоч кімната в гуртожитку, хоч арендована квартира?
автор Мяо мой мяо • 17 июня 2023
Ответ для220В
Бомжі. Чоловік хворіє, на лікарняному. Коштів немає знімати житло. Чекаємо одужання і тоді будемо знімати , плюс я скоро виходжу на роботу
220В• 17 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
У вас сімейний фундамент не те що на піску побудований, а на пінопласті. При кожній життєвій проблемі ви як цигани похватали речі і кожне до своєї мами під крильце. Ви не дарма хвилюєтеся, що чоловік не сильно зацікавлений у вас з дитиною. Бо ви теж ледь щось і до мами.
Нервогенератор• 17 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Авторе, не хочу вас образити, але вам точно потрібен такий чоловік? Я маю на увазі не хворобу, а те що ви з ним так носитеся, бо він сам навіть в лікарню навіть не може піти. Він, по суті, як друга дитина вам. Для чого вам цей тягар.
Живіть собі з мамою та дитиною спокійно.
АгатаХристя• 17 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Дитину навідати? Я кажу заїхати, а не митися)
Он отдохнуть у мамы захотел без детских воплей и ваших претензий
Ласунка• 17 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
В сенсі хворіє і немає коштів,то ви всі на шию до свекрухи? Така собі сім´я
АгатаХристя• 17 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Вас слишком много
автор Мяо мой мяо • 17 июня 2023
Ответ дляЛасунка
В сенсі. Я у себе живу. Свекруха мені не допомагає ( мені і не треба!) Я сама все тяну наразі
автор Мяо мой мяо • 17 июня 2023
Ответ дляАгатаХристя
Вас слишком много
Да, треба його покинути у лікарні хай сам все вирішує . Так?
автор Мяо мой мяо • 17 июня 2023
Ответ дляНервогенератор
Задумуюсь над цим