Мамзелькіна• 17 июня 2023
1000 грн оплата за таку роботу ок?
Робота онлайн, пошук кандидатів на вакансії за кордоном. В основному потрібно виставляти вакансії в соц мережах і переписка в месенджерах.
Результат:
вже голосів:
18 (52.94%)
Так, нормальна робота
16 (47.06%)
Ні,це мало.
Мамзелькіна
• 17 июня 2023
Ответ дляТа не реву я
Скільки часу витрачати на роботу?
1000 грн - це одноразова оплата за кандидата,при умові,що він відпрацював мінімум місяць.
Тобто цим більше часу - тим більше кандидатів - більше грошей.
Тримбулька• 17 июня 2023
Ответ дляМамзелькіна
Нормальная оплата
Мамзелькіна
• 17 июня 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Це в день, місяць, рік?
Відповіла нижче
175см55кг19лет (она)• 17 июня 2023
Ответ дляМамзелькіна
Тоді нормально
Мамзелькіна
• 17 июня 2023
Ответ дляТримбулька
За одного кандидата агентства платят 500-2000грн, а не за месяц
1000 грн за кандидата,при умові що він відпрацював мінімум місяць.
Uebersetzerin• 17 июня 2023
Ответ дляМамзелькіна
А если не нашел кандидата или кандидат меньше месяца проработал, то получаешь ноль?)
Люблю джаз• 17 июня 2023
Ответ дляМамзелькіна
Тогда это мало. Проголосовала, что нормально, думала это за день.
Мамзелькіна
• 17 июня 2023
Ответ дляUebersetzerin
Так.
Uebersetzerin• 17 июня 2023
Ответ дляМамзелькіна
Так.
Это несправедливо. Должна быть какая-то ставка, иначе не имеет смысла работать. Вы не можете отвечать за всех людей - кому что в голову взбередет - уйти или не уйти в первый месяц.
Мамзелькіна
• 17 июня 2023
Ответ дляЛюблю джаз
В якому сенсі за день?
Тобто людина нічого не зробила і хоче оплату 1000 в день?
Чи при умові,що кандидат працює отримувати 1000 грн за нього?
Uebersetzerin• 17 июня 2023
Ответ дляМамзелькіна
В якому сенсі за день?
Как это ничего не сделала?
А сидеть за компом и составлять эти объявления, искать людей, переписываться и т. д. - это не работа?
Мамзелькіна
• 17 июня 2023
Ответ дляUebersetzerin
Ставка при роботі онлайн?
Набрати колектив і оплачувати ставку за роботу яка не зроблена ?
Я зараз просто хочу зрозуміти ринок праці в Україні,оплату за роботу і тд.
Мамзелькіна
• 17 июня 2023
Ответ дляUebersetzerin
Как это ничего не сделала?
Але в той же час це робота без вкладень,без прив´язки до місця і часу.
Якщо людина продає щось працюючи на себе,то потрібно спочатку вкласти гроші в товар і якийсь час щоб продати його. І не завжди відбиває затрати на доїзд до роботи ,щось перекусити на протязі дня і тд.
Uebersetzerin• 17 июня 2023
Ответ дляМамзелькіна
Ставка при роботі онлайн?
Ну а как вы думали?
Человеку работать за спасибо?
Это не адекватная оплата.
Человеку работать за спасибо?
Это не адекватная оплата.
КошкинДом• 17 июня 2023
Ответ дляМамзелькіна
Вы предлагаете сидя в парке не на птичек смотреть,а работать на вас бесплатно?)
Вредняжка• 17 июня 2023
Ответ дляМамзелькіна
Так тогда человек работает на себя. А не на вас.
И.О. человека• 17 июня 2023
Ответ дляМамзелькіна
Ставка при роботі онлайн?
Да, хотя бы минимальная ставка. Иначе никто так работать не будет.
Почекуха• 17 июня 2023
Мало, щоб вийти на норм дохід - 30 кандидатів, які пропрацювали місяць? Ви в це вірите? На таких умовах, що пропрацює місяць платять 20%-30% зп кандидата за місяць, а не 1000 грн.
И.О. человека• 17 июня 2023
Ответ дляМамзелькіна
Как та, которую вы описали: это мои проблемы😀 но как наёмный работник так не работала бы, только гарантированная ставка + %
Бабка-ежика• 17 июня 2023
А кандидати якого рівня? Бо поки без додаткової інформації ваше питання не дуже зрозуміло. Якщо ви шукаєте продавця в магазин то це нормальна оплата і мас набір, тому загальна винагорода може бути на рівні. Якщо рівень менеджменту з високими вимогами до кандидата то дуже мало.
Почекуха• 17 июня 2023
Ответ дляБабка-ежика
Лоха, який поїде за кордон працювати через посередника.
Всі хто працює там, переходять на пряму і той менеджер тільки виписувати днями буде
ДлинноНожка• 17 июня 2023
Ответ дляМамзелькіна
Ставка при роботі онлайн?
Тогда должна быть оплата за найденного сотрудника в размере его месячной же, так в нормальных местах делают
Конотопська відьма• 17 июня 2023
Ответ дляUebersetzerin
а ви хотіли б отримувати кошти за невиконану роботу?
Конотопська відьма• 17 июня 2023
Ответ дляUebersetzerin
Как это ничего не сделала?
це неправильно виконана робота. за таку не платиться.
Надежда наш компас• 17 июня 2023
Ответ дляМамзелькіна
Ото лохотрон! Польща платить рекрутерам 1 тис злотих за місяць відпрацьованого працівника. Тобто ви отримуєте на пряму від роботодавця 10 тис не роблячи нічого, а лох в Україні , набігавшись по всіх форумах, пабліках і сайтах отримує тисячу грн.
І не кажіть що не тисячу злотих, я точно знаю розцінки.
ЛОХОТРОН ВІКУ!
Uebersetzerin• 17 июня 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Работа выполняется, но за спасибо. Это получается так.
Должна быть ставка и плюс оплата за результат.
Это у нормальных работодателей.
А у шаровиков - так, как описала автор.
Это у нормальных работодателей.
А у шаровиков - так, как описала автор.