Читали новость?
Чашечка кофе• 18 июня 2023
Ответ дляelenze66
Чому в інших містах такого немає ? Чи в Києві, Одесі, Житомирі і тд. є такий наказ ? Покажіть. Там дата стоїть 5 червня 2023 року.
Ви по всіх містах знаєте ситуацію?
Соната любви• 18 июня 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Так Конституция - это методичка шария? Ух ты, не знала)))
ну а вы как думали)
для зе поклонников конституция не имеет значения.
Соната любви• 18 июня 2023
Ответ дляelenze66
Ще й Зе підписав наказ не підвищувати тарифи під час воєнного стану і півроку після. А на ділі зовсім інше.
я вам ничего не должен.
ну подписал и что, разве нужно выполнять то, что подписал.
Olya Rybka• 18 июня 2023
Ответ дляMetelitsa
А чому ТСН пише російською?
Чим вони особливі, окрім, звісно власників - іноземців Бєні і Медведчука, що їм можна працювати на російській мові?
У нас многие новостные сайты на русском пишут.