Читали новость?
Вкусныйпончик• 18 июня 2023
Нц це чергова ловля на лоха, хто такий начальник тцк, щоб його наказ виконували мирні? Яким законом це регламентовано? Можливо ммова йде про тих, хто пройшов медкомісію.
Ответ дляLentochkaV
А до того яка була? Часткова?
Мобілізація давно загальна
Так там написано з транспортними засобами.. це як
Русні здаПи• 18 июня 2023
Мого колишнього в розшук подали. Він за кордоном. Виїхав 24 вночі. Мама його каже він виїхав ще до того як почалося вторгнення - питають в яку країну) і що їм дасть ця інформація
Чашечка кофе• 18 июня 2023
Рівень журналістики зашкалює. Одні зробили сенсацію з нічого, а інші повірили і розвели зраду
Такий наказ видається щоразу, як продовжується дія воєнного стану та мобілізації на підставі продовження строку воєнного стану Указом Президента України.
Чашечка кофе• 18 июня 2023
Автор, чому ви вирішили замість перевірки інформації за одну хвилину створили тему з таким шокуючим заголовком?
Ответ дляЧашечка кофе
Так я тут рішила інформацію перевірити. Вибпчайте
Чашечка кофе• 18 июня 2023
Ответ дляMetelitsa
А чому ТСН пише російською?
Чим вони особливі, окрім, звісно власників - іноземців Бєні і Медведчука, що їм можна працювати на російській мові?
Бо у автора налаштування російською і тому за замовчуванням сайти відкриваються російською. Не робіть тут зради
LentochkaV• 18 июня 2023
Ответ дляAlison_and
То щось не так намалювали в смі, мобілізація давно загальна, нічого нового
LentochkaV• 18 июня 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Разгони наше всьо!
Ответ длячаревна
Sara a так может и война у нас бутафорная?
Так набирают поиграть
Покажите документ , где написано , что наша страна в состоянии войны ?
Не покажете , так как его нет .
И да , раша нам даже репарации не будет платить , так как , что они напали на нас нигде не зафиксировано .
Будапештский договор номер 2
Мы вам ничего не должны .
Не покажете , так как его нет .
Будапештский договор номер 2
Мы вам ничего не должны .
Чашечка кофе• 18 июня 2023
Ответ длячаревна
Sara a а ракеты на голову летят настоящие))
Но состояния войны, нет....сюр
Типова методичка шаріївців та інших альтернативних.