Нісенітниця• 18 июня 2023

Демсокира все?

Как вы думаете, имеет ли политическое будущее партия, один из лидеров которой вот так высказался?
Везучаяя• 18 июня 2023
Вони давно здулися
Мабуть Петро вже грошей не дає
GaleTTa• 18 июня 2023
Хто всі ці люди?🤔
Allka- skakalka• 18 июня 2023
Кто это ? Коцюбайла слышала ,а остальные?
Pavelolka• 18 июня 2023
Автор, просто вы много не знаете.
Solly85• 18 июня 2023
Ответ дляGaleTTa
Хто всі ці люди?🤔
Наверное, широко известны в узких кругах)
Strelka_007• 18 июня 2023
Взагалі, щось казати про загиблого воїна в такому ключі це стукіт знизу по дну.
автор Нісенітниця • 18 июня 2023
Довольно популярная молодая партия с прогрессивными взглядами. Многие из лидеров на фронте сейчас, в том числе и Трегубов этот. У них были хорошие перспективны. А теперь пшик.
автор Нісенітниця • 18 июня 2023
Ответ дляGaleTTa
Хто всі ці люди?🤔
За них нам придется голосовать на следующих выборах
Strelka_007• 18 июня 2023
Взагалі, якесь божевілля, одна судиться зі старою багатодітною матір´ю за спадок Героя, а її тітушки чинять показові беззаконня, інший на адресу загиблого воїна якусь хрінь пише. Це як, чувак ’не концептуально’ поліг за батьківщину, чи що?
Показилися, їй Богу.
Аноним Первый• 18 июня 2023
Ответ дляНісенітниця
О, я чула, що ахмєтка собі «вирощує» нову партію, будуть в ній тіпа військові. То це певно вони. Партія псевдовійськових для ручних справ олігархів вже починає працю, щоб до виборів вже мали пунктики соціальні. Яка клоунада.
Strelka_007• 18 июня 2023
Ответ дляАноним Первый
Ну, логічно, превентивно йде за трендом. Його місце на звалищі української історії. Але чомусь випливає при всіх режимах наверх.
аллала• 18 июня 2023
Трегубов вибачився ніби, але так, що ще гидкіше стало.
Amalpi• 18 июня 2023
Ответ дляGaleTTa
Хто всі ці люди?🤔
Какие то сказочные фамилии, в реальности таких не встречала
Павлик Равлик• 18 июня 2023
Ну чому ж не буде. Випливуть якраз такі
okogteva• 18 июня 2023
Одні ділили живих на своїх і порохоскот, а ці вже ділять загиблих на своїх і чужих. Дно..
Mrs.Ochmonek• 18 июня 2023
Якщо політсила відходить подалі від порошенківщини, то її шанси на політичне майбутнє навпаки - ростуть
Gala_la_la• 18 июня 2023
У партії в членах багато достойних людей. Але вони настільки ,,прогресивні,,, що підтримують легалізацію проституції, я проти цього. Від Трегубова неочікувала такого ,,дна,,.
Павлик Равлик• 18 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Думала, що дно, але тут постукали знизу
І після цього ви ще будете вибльовувати високопарні лозунги про військових, героїв
Скільки ж вам платять за таке скотство?
Реверанс• 18 июня 2023
Ответ дляВезучаяя
Вони давно здулися
Мабуть Петро вже грошей не дає
До чого там Петро.
Демсокира накрилася лаптями, коли за Червінського ні слова,ні півслова.
Для мене вони тепер ніхто
Реверанс• 18 июня 2023
Ответ дляАноним Первый
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 18 июня 2023
Ответ дляПавлик Равлик
Думала, що дно, але тут постукали знизу
Скільки ж вам платять за таке скотство?
Блюєте зараз ви, може мало плятять ті, хто справді дно, бо паплюжать пам’ять Героїв?
Павлик Равлик• 18 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Паплюжать пам´ять Героїв такі як ви, поділяючи загиблих за Україну на правильних/неправильних, дивлячись на те, як вони вилизували/критикували діяльність влади при житті.
Mrs.Ochmonek• 18 июня 2023
Ответ дляПавлик Равлик
Хіба що у ваших фантазіях.
Mrs.Ochmonek• 18 июня 2023
Ответ дляПавлик Равлик
Але я вам вдячна за цей пост, тому що тепер мені зрозуміла причина ставлення таких як ви до Героїв, наприклад, до Да Вінчі. Ось де собака порилась - його думка про вашого ’лідера’ не співпадає з ’правильною’
Павлик Равлик• 18 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Як перекрутила, молодець.З хворої голови на здорову. Копійчину у прозрівшого відробляєте гарно.
Mrs.Ochmonek• 18 июня 2023
Ответ дляПавлик Равлик
Перекрутили ви, у вашому найпершому пості.
Саме так як ви це робите: з хворої на здорову. І про копійчину - теж стосується тільки вас, а не мене. І це дуже просто перевірити, але ви на це підете))
Mrs.Ochmonek• 18 июня 2023
#не
Павлик Равлик• 18 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Та ну. І як же перевіряти будемо, хто з нас бот на зарплатні?
Olya Rybka• 18 июня 2023
Ответ дляВезучаяя
Вони давно здулися
Мабуть Петро вже грошей не дає
А давал? Впервые слышу, у него же своя партия.
Mrs.Ochmonek• 18 июня 2023
Ответ дляПавлик Равлик
Боти перевіряються дуже просто: вони ніколи нічого не пишуть проти свого кумира, на всі факти закривають очі - цього не було, це було давно а отже неправда, переведуть тему на наступників (навіть не попередників, що принаймні логічно)) і тд.