Feel good• 18 июня 2023

Зеленський: "Українці повинні повернутися.." Ваші думки?

Бо без цього не буде розвитку економіки
Результат:
вже голосів: 2507
1419 (56.6%) Я в Україні
363 (14.48%) Не планую повертатися
260 (10.37%) Результати
237 (9.45%) Ще не знаю, як бути
183 (7.3%) Планую повернутися
45 (1.79%) Свій варіант
Будь Laska• 18 июня 2023
Личное дело каждого.
Charming• 18 июня 2023
Не дивилася. Але з таким ставленням держави до пересічного українця - нехай і не мріє
Nathalie27• 18 июня 2023
Розвитку не буде, доки працюють корупційні схеми серед можновладців
Flower Girl23• 18 июня 2023
Ответ дляCharming
100%
shaleniravliki• 18 июня 2023
Ни я, и никто из моих друзей не собираются возвращаться. Я 3 месяца побыла в Украине, ну хз как тут жить
Маян• 18 июня 2023
Як голова держави, думає глобально в межах усієї країни. Все правильно.
автор Feel good • 18 июня 2023
Ответ дляАжурная мышь
Личное дело каждого.
Это ясно.
Но это человеческий ресурс.
Если его не хватает, принимают беженцев со стран третьего и четвертого миров (Африка, Сирия и тд.)
english book• 18 июня 2023
Самі повернуться, як з´являться робочі місця.
Зараз їх не вистачає навіть тим, хто залишився. Це одна з найперших задач для держави після війни. Створити умови для тих, хто бажає повернутися.
Flower Girl23• 18 июня 2023
Ответ дляenglish book
Очень хотелось бы знать, когда у нас может наступить ’после войны’?..
Christ1na• 18 июня 2023
Ответ дляCharming
Для зєлі українець це просто ресурс
Christ1na• 18 июня 2023
Ответ дляNathalie27
100% , вони зовсім подуріли
annac• 18 июня 2023
Вернулись еще год назад
Кто-то вернется, кто-то нет
автор Feel good • 18 июня 2023
Ответ дляChrist1na
Для зєлі українець це просто ресурс
Для кожної країни.
Є таке поняття ’людський ресурс’
Christ1na• 18 июня 2023
Ответ дляFeel good
Для кожної країни.
Є таке поняття ’людський ресурс’
Але деякі країни ще піклуються про своїх громадян
Инич• 18 июня 2023
Ответ дляenglish book
Насамперед, треба створити умови для нормального життя для тих, хто залишився.
Наша родина виїхала. Будемо повертатись. Якщо б мали змогу залишитись, не вагаючись зробили б це. Саме з тих причин, які вказані у коментарі 3.
ksena555• 18 июня 2023
Хай спочатку поверне дітей і внуків своїх дармоїдів, таких як Данілова нащадки, а тоді має діло до простих громадян
Flower Girl23• 18 июня 2023
Ответ дляМаян
Выскажу непопулярное здесь мнение - главе государства нужно было мыслить глобально в марте 2022-го... А сейчас уже - что имеем, то имеем...
english book• 18 июня 2023
Ответ дляannac
Вернулись еще год назад
Кто-то вернется, кто-то нет
Це добре. Інтеграція українців у західний світ, працює на розвиток держави.
Хтось поїхав і просто працює, хтось працює і вивчає як то все працює, і повернеться зі своїми знаннями і досвідом назад.
Це плюс.
чир• 18 июня 2023
Ответ дляFlower Girl23
Почему именно в марте 2022?
Реверанс• 18 июня 2023
Ответ дляМаян
Він сам казав ,що думати глобально не може.
Забери папірець і суфлер з вуха,нічого й не скаже толком

’У мене немає часу думати стратегічно. Я часто думаю тактично ’, - наголосив Зеленський. ’
Flower Girl23• 18 июня 2023
Ответ длячир
Почему именно в марте 2022?
Погуглите, если не помните, ибо меня сейчас заклюют ’боевые голуби’ Зеленского...
Маян• 18 июня 2023
Ответ дляFlower Girl23
В Україні є вода і родючі грунти. Тут обовʼязково хтось буде жити. Добре, якщо це будуть українці. Вірю, що знайдеться спосіб підтримати наших людей.
Реверанс• 18 июня 2023
Ответ дляenglish book
Це плюс.
Не повернуться.
Вже зараз влаштовують дітей до шкіл інших країн і це вже інтеграція в те суспільство.
Більшість не планує повертатися до України
L-i-s-a-92af• 18 июня 2023
Ответ дляFlower Girl23
И что именно стоит за этим вашим ’ глобально’?
Светлый День• 18 июня 2023
Дело каждого, но условий для возвращений нет и не делают
Flower Girl23• 18 июня 2023
Ответ дляМаян
Да уж... Особенно на Востоке и на Юге...
Allka- skakalka• 18 июня 2023
У меня несколько знакомых уехали в 2014 ,пробивали карты поляка ,то в США как беженцы ,говорили ,тут толку не будет .
Я ещё обижалась ,какие чудаки ?! ))
Люди дальновидные и сейчас стараются свалить .
Впереди Тапок• 18 июня 2023
Ответ дляFeel good
Это ясно.
Но это человеческий ресурс.
Ха! А беженцы с других стран захотят ехать в Украину?? Они ж тоже не дураки, хоть и из 3-го и 4-го миров
Uebersetzerin• 18 июня 2023
Ответ дляFeel good
Это ясно.
Но это человеческий ресурс.
Вы думаете, что эти беженцы приедут в Украину?

Они поедут в более развитые страны.
Camomile-Anna• 18 июня 2023
Залежить від тих умов, які зробе держава для нас. Без належного рівня життя лозунги не пройдуть.