ПриснитсяЖЕ• 18 июня 2023
Вы всегда хвалите детей за любые достижения?
ОхиИВздохи• 18 июня 2023
Завжди хвалю сина навіть за найменші досягнення. І просто в кінці дня кажу що він найкращій, найрозумніший і тп.
Недохвалених дітей дуже видно потім.
Я й сама недохвалена дитина і в дорослому віці дуже сильно намагалася здобути врешті решт ту похвалу і завжди ставила собі все вищі і вищі планки, але згодом вже похвалу як таку не сприймала, бо просто не звикла. Зараз якщо хвалять то думаю шо то не заслужено, або просто повз пропускаю.
Дітей треба хвалити,завжди говорити що вони найкращі. Адже для мами її дитина дійсно найкраща. І ніколи не обговорювати при дитині її негативні сторони/поведінку при сторонніх.
Недохвалених дітей дуже видно потім.
ОхиИВздохи• 18 июня 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Ахаха, я тоже.
’Вау, Тройка! Молодец! Протиснулся! Сдал )))
Оцінка не головне в житті)
хутряна володарка• 18 июня 2023
Так. Завжди. Часто))) вони навіть мають спеціальні прізвиська в нас в сімʼї, золотельнький та розумника красунечка. Вони стараються тримати марку так сказати
Куда ж без меня• 18 июня 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Оцінка не головне в житті)
Это точно ) особенно в вузе на экзамене. Главное что сдал, не отчислили, вот и молодец