Угадайс• 18 июня 2023

Це правда, що в Києві в кожну школу вчитель англійської потрібен?

Коренная киевлянка• 18 июня 2023
Ви думаєте кияни знають про всі школи і наявність в кожній вчителя англійської мови?

Мамина квіточка• 18 июня 2023
В смысле?
Мона Лиза• 18 июня 2023
В кожну не потрібен це точно.
Свята• 18 июня 2023
Скорее всего да. Учителей английского всегда не хватает
Проработник• 18 июня 2023
Зайдіть на сайти районних відділів освіти та подивіться вакансії
Чекаю завтра• 18 июня 2023
Ну не в кожну прям, але тікучка вчителів англ м. дійсно велика.
Херсон це Україна• 18 июня 2023
Автор,вот оно вам надо?С детьми то норм,а с родителями это треш,вы вся будете не такая,как бы вы не старались

маминаБубочка• 18 июня 2023
В прошлом году искали учителя английского, польского, информатики, алгебры, геометрии, физики. Сейчас, вроде, только учитель физики нужен
personality• 18 июня 2023
Я не знаю про Київ але у Львові вчитель другої іноземної це Бог- його не видно але він точно десь є. З вчителями інгліша теж біда. «Тікучка» страшна. І в приватних теж.
Залізна тьотя• 18 июня 2023
Може й треба, але зп вчителів не дуже, сестра пішла в рекламу зі знанням мови і отримує втричі більше.
Крихітка на всі• 18 июня 2023
У ту, де я працюю, вчителі англійської мови зараз не потрібні.
Потрібні вчителі інформатики, фізкультури, мистецтва.
Хоча, за літо щось може змінитися.
Кофр для ноги• 18 июня 2023
Так. Я роботу знайшла за перші 2 хв пошуку. Просто обрала район та школу за рейтингом)
БезВзяток• 18 июня 2023
Ответ дляСвята
Та не, этих полно и каждый год - новые😄
Вот физики и химики - на вес золота
Альона2709• 18 июня 2023
Теоретично, на паперах школи постійно шукають вчителів, а спробуйте влаштуватись... кум-сват-брат заочку отримає і сяде на місце потрібного вчителя. Там все зайнято.
З власного досвіду пишу.
Червона калина• 18 июня 2023
Возможно, только неудачники, зная английский, пойдут работать учителем в обычную школу
ГугелП@лАмался• 18 июня 2023
У нас за півроку звільнилася третина вчителів
ГугелП@лАмался• 18 июня 2023
Ответ дляЧервона калина
Або ті,хто тільки починає кар’єру