НеКонец-Света• 19 июня 2023
чим замінити контактні лінзи аква аозис від джонсонс?
постійно користувалася тільки ними найзручніші
останнім часом лінзи зіпсувалися через тиждень почали з‘являтися білі цятки на лінзах які дуже відчуваю
порадьте комфортні м‘які лінзи будь ласка
НеКонец-Света
• 19 июня 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Не только ваши линзы испоганились. Я тоже заметила такое с биофинити
цікаво в чому причина, раніше все було ок, можливо розчини агресивні стали
а в біофініті на який день носки псуються?
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 июня 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Недели через 2-3. Раньше спокойно носила больше положенного срока
Ms. Доброта• 19 июня 2023
Я тут брала тотал 30 від alcon місяць тому. Не знаю чи то я криворука,чи і справді брак. Одна надірвалась, а через пару днів і інша . Вони ну дуже тонкі і при знятті склеюються одразу, в трубочку скручуються. Я лінзи три роки ношу, пробувала різні , але таке в мене вперше. Хоча в носінні дуже приємні до очей .