Тішуся неперетішуся• 19 июня 2023

Конфліктна ситуація у магазині Єва

Добрий день. Можливо хтось стикався з такою ситуацію. Вчора зайшла з донькою у магазин, вибирали підводку для очей (різнокольорова). Я взяла з полиці одну – взагалі всі вони були запаковані плівкою дуже щільно, але ця була до половина розкрита (плівка надірвана по центру, як раз там де розкручується верхня кришка). Я подумала що то тестер і відкрутила.
І тут почалося найцікавіше. Через 30 секунд після цього підійшла консультант і спитала чи це ми відкрили цю плівку. Я сказала, що вона вже була відкрита. Ще через 3 хвилини вона ще раз підійшла, але вже з звинуваченнями що на відео видно що я її відкрила. Дуже в грубій формі, перед усіма в магазині казала що я повинна визнати свою провину і що саме я пошкодила цю косметику.
Чесно кажучи я не знала я реагувати. Просто настоювала на своєму. Потім подзвонила на гарячу лінію і чекаю відповідь (сказали 6 днів будуть розглядати, відео переглядати).
Може хтось в курсі чи має продавець право когось звинувачувати? Переглядати відео зі мною?(вона мені його принесла показати на своєму телефоні, бо в кабінет мене не пустили). І як краще вести себе в таких випадках?
У мене склалося враження, що керівництво якось карає продавців за пошкоджений товар і ті в свою чергу шукають на кого повісити те що недогледіли.
Не служанка• 19 июня 2023
раньше все списывали с продавцов, а с кого ж еще.
украденное, испорченное.
как сейчас - не знаю
Жена аллигатора• 19 июня 2023
Тестеры лежат без коробок и остатков пленки.
Мрію про космос• 19 июня 2023
А как вы ушли?
Сижу_и_плачу• 19 июня 2023
Скажімо так, відео мають право переглядати всі причетні особи, якщо є попередження в магазин і, що ведеться відеонагляд. А те, що відкрили, ну хай стоять біля покупця та попереджають, що нема тестерів, не відкривайте.
Сметчица• 19 июня 2023
Вы первый раз в Еве, там где тестер всегда помечено надписью ’ тестер’
Зачем было вскрывать, даже если надорвано. У нас всегда в любом магазине, достанут, покажут, предложат консультанты.
Если я что то не вижу, подзываю и они сами смотрят
Джонсонюк• 19 июня 2023
Так вы сняли остатки пленки? Ну странно это. Могли бы уточнить, тестер ли это. Обычно тестеры помечены.
Да, я блондинка!• 19 июня 2023
ну вообще да, Вы вскрыли косметику, теперь ее никто не купит, то есть испортили товар. Надорванная пленка и вскрытая упаковка - две разные вещи. Логичные и обоснованные претензии.
Бабуся Бетман• 19 июня 2023
Автор, вы не правы, тестеры без упаковки. По факту вы не имели права ее снимать.
Ms. При теле• 19 июня 2023
Навіть моя мама в свої 65 знає, що на тестері є слово тестер.
Не прикидуйтесь кульбабами невинними .
іронічна антитеза• 19 июня 2023
Автор, поперше ви були неуважні - на тестерах завжди є наліпка «ТЕСТЕР». Якщо у вас були сумніви, то треба було спитати консультанта, а не відкривати самостійно. По-друге як вже ви відкрили нову косметику пошкодивши плівку, то треба було не сперечатися, а мовчки купити.
Консультант не винен в тому, що ви чогось не знали чи не помітили
П. С. До чого писати що ви були з дитиною? Це вас якось виправдовує чи надає вам якихось переваг?
Ms. При теле• 19 июня 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Ето же ребенок. Йому відмовляти не можна :)
бифидобактерияЖоржик• 19 июня 2023
Це що ви подумали,то це не значить що то тестер.На тестері написано,все інше товар для продажу,розпаковувати який не можна
Чарівне зіллячко• 19 июня 2023
Ответ дляНе служанка
украденное, испорченное.
как сейчас - не знаю
Сейчас тоже. Автор полностью не права, видео тому доказательство.
Чарівне зіллячко• 19 июня 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
А это непонятно? Вы в продуктовых тоже открываете упаковки?
А ось і я• 19 июня 2023
На тестері написано Тестер .
Автор , вам просто потрібно купити цю річ що відкрили . Не бачу в цьому проблеми
Дама с собачкой• 19 июня 2023
Не права автор і більшість відповідей тому доказ, але хто ж зізнається, по тексту видно, що автор ділова та помилки не допускає зі своєї сторони
Сижу_и_плачу• 19 июня 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
У продуктовому немає поняття, тестеру, та надірваного пакування.
Свята• 19 июня 2023
Надеюсь автор хотя бы извинилась перед продавцом
Не служанка• 19 июня 2023
Ответ дляА ось і я
На тестері написано Тестер .
я бы тоже купила, если бы что-то подобное сотворила
Чарівне зіллячко• 19 июня 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Есть дегустация, но это не значит, что можно весь товар пробовать. Ну как не бывает надорванной упаковки в продуктовом? Ещё как бывает.
Безсовісна кума• 19 июня 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Надорванных упаковок полно, особенно в АТБ.
Я часто беру корм котам и вижу упаковки с дырками, через которые люди отсыпают себе в карманы корм
Сижу_и_плачу• 19 июня 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Ну якщо це молоко, то то є брак, вам не обов´язково купувати, взяли собі цілу та пішли. Або не купили, а в ситуації автора, вона ніби то і має купити, але й продавці повинні слідкувати
Джонсонюк• 19 июня 2023
Думаю, все это произошло из-за того, что продавцы начали обвинять автора слишком агрессивно, чем вызвали ответную реакцию. По сути автор не права и лучше было бы купить эту подводку. Автор, советовала бы вам отозвать свои претензии, выкупить подводку и закрыть этот конфликт.
Чарівне зіллячко• 19 июня 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Так они и следят, но за такими как автор не уследить...
Сижу_и_плачу• 19 июня 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Тут реально спірна ситуація, якщо автор не захоче купувати, їі не змусять.
Прокачую сідниці• 19 июня 2023
У нас в магазинах люди не понимают , что Дезик шариковый нельзя открывать и мазать на руку , чтоб услышать запах , в продуктовых открывают масло сливочное и грязными ногтями отколупывают кусочек, чтоб попробовать
И потом такие ачетакова
Чарівне зіллячко• 19 июня 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Не заставят и заплатят девочки. Ситуация не спорная, но и заставить автора купить нельзя.
Кринжова баба• 19 июня 2023
Не пишуть на тестерах тестер!, просто він без слюди, а косметику заклеюють скотчем і приклеюють штучку металеву.
Сижу_и_плачу• 19 июня 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Якщо клієнт вийшов з магазину, а автор вийшла, то нереально. Якби це було спокійно, автор би купила той карандаш та й питання би вирішилось.
Анонимус Я• 19 июня 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
ага, и масло ногтиком подковырунуть и попробовать и с нарезного хлеба средний отрезанный кусочек вытащить. Его же уже порезали, значит на дегустацию)))