Не обижаюсь• 19 июня 2023

Як би Ви вчинили з чоловіком і родиною?

За кордоном з сімʼєю. Фінансова сторона на чоловіку. Моя зп 200 дол тут на тиждень з урахуванням що є житло і транспорт. Відбулась зрада і немає куди вигнати, немає куди самій піти. Тільки як зняли будинок на рік. Вигнала в іншу кімнату, але то таке, ходить по пʼятам, думає що це фігня і я помирюсь. Дитина в шоці, шкребе себе, просить пробачити тата.
Я остаточно вирішила розлучення, але в Украіні, тут не розлучать і не знаю як це вплине на виїзд і тд.
Щоб Ви зробили? Як донести чол і дитині що сімʼї немає, не треба скиглити. І як би поступили з недочоловіком?
мадамГрицацуева• 19 июня 2023
Він там вас зрадив? А скількі дитині?

Даю справку• 19 июня 2023
Интересная история)
Губи з філером• 19 июня 2023
и что будете делать,если денег нет?
elena-29a• 19 июня 2023
Дитині нічого не кажіть, це справи дорослих.
Наташенька-7955• 19 июня 2023
Цікаво,скільки років дитині?
Белочкой зови• 19 июня 2023
Сколько ребенку, что он в курсе измены мужа? или я неправильно поняла
Скорая помощь• 19 июня 2023
Жити цей рік там. Чоловіку не давати. Завести коханця. Дитину привчати що батьки люблять дитину але будуть не разом.
автор Не обижаюсь • 19 июня 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Він там вас зрадив? А скількі дитині?
Так, тут. Було подібне раніше, валявся в ногах, клявся, але повторилось і знову звісно то я винна))
Син підліток, 13 років
Творю чудеса• 19 июня 2023
Холод і ігнор чоловіку, якщо зрадив, там розберетесь що далі. Дитину шкода, вона в стресі. Може родичам віддати на якийсь час?

Белочкой зови• 19 июня 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Син підліток, 13 років
Не нужно детей в такие подробности посвящать, они страдают. Хотя все понимают
Просто объясните, что вы не пара, на том и все
max2013• 19 июня 2023
Ви в Україну з ним не повернетеся в найближчому часі. Значить будуйте життя там.
Я думаю, що остаточне рішення ви ще не прийняли. Поки що це емоції.
Тому потрібен час. Поживіть поки окремо по кімнатах. І думайте. Зможете роз´їхатися там?- то дійте
Нічна ненажера• 19 июня 2023
Дитині ви даремно сказали.
Ушла и Пришла• 19 июня 2023
Зачем втягивать ребёнка в это?
Пожмаковна• 19 июня 2023
А как ребенок узнал про это?
автор Не обижаюсь • 19 июня 2023
Ответ дляГуби з філером
и что будете делать,если денег нет?
Щоб Ви зробили?
Единая страна!• 19 июня 2023
А як чоловік виїхав?
мадамГрицацуева• 19 июня 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Син підліток, 13 років
Вам нужно отключить эмоции и проссчитать , как и на что вы будете жить, и учтите, что сейчас ваш муж валяется в ногах и тп, как только поймет, что вы серьезно, пойдет агрессия, денег вы от него не увидите, жизнь вашу будет делать невыносимой, унижать, оскорблять и тд и тп. Вы в принципе напрасно вынесли эту ситуацию наружу,инужно, было б легче делать вид, что вы не в курсе и готовить пути отхода
автор Не обижаюсь • 19 июня 2023
Ответ дляelena-29a
Як це? Він же не сліпий і буде мене звинувачувати, адже мене щось не влаштовує, а тату ок - тато молодець.
мадамГрицацуева• 19 июня 2023
Ответ дляБелочкой зови
Ребенку 13 лет, он все видит, все слышит, это глупо думать, что он не в курсе

автор Не обижаюсь • 19 июня 2023
Ответ дляНаташенька-7955
Цікаво,скільки років дитині?
Підліток
Творю чудеса• 19 июня 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Зачем втягивать ребёнка в это?
Це вже підліток, майже доросла людина, має знати що відбувається На мою думку такі речі від підлітків краще не приховувати. Всеодно головне це мікроклімат вдома а не те чи батьки одружені чи живуть окремо
Скорая помощь• 19 июня 2023
Автор будьте хитрее. Мужу не давайте под любым предлогом: обида, здоровье, стресс.
Требуйте от него финансов в качестве компенсации, тяните с него все что можете, трусите как липку. Попутно ищите другого постоянного и секс с любовником. Как найдете хорошего на постоянку, тогда развод.
автор Не обижаюсь • 19 июня 2023
Ответ дляСкорая помощь
Де його взяти? Я не вмію
Пополняю_Карму• 19 июня 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Син підліток, 13 років
а нащо Ви дітей вплутуєте в свої розбірки?
Ушла и Пришла• 19 июня 2023
Ответ дляТворю чудеса
Нет, ребенка в это посвящать не нужно,
Губи з філером• 19 июня 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Щоб Ви зробили?
ничего,жили бы как соседи
автор Не обижаюсь • 19 июня 2023
Ответ дляТворю чудеса
Ми в іншій краіні, тут нікого немає
Первоклашка Я• 19 июня 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Щоб Ви зробили?
Так яка різниця хто щоб зробив..
Тут важко щось вам радити , люди різні.. різні темпераменти і принципи..
Ви дивіться по собі, якщо можливо/неможливо пробачити..
Мені було б боляче і гидко... Не знаю як би я діяла..
автор Не обижаюсь • 19 июня 2023
Ответ дляmax2013
Вирішила. Це вже все. В мене на нього не встане більше.
Белочкой зови• 19 июня 2023
Ответ длямадамГрицацуева
что видит? процесс как папа изменяет маме?
А может нужно было эту тему без его присутствия обсудить с мужем?
Видеть то, что родители в ссоре это другое, все можно обьяснить без такой драмы и травмы