Багато відео зараз почало попадатися з ним, наче говорить такі розумні речі. Багато коментарів за нього як про розумного економічного політика.
Annetka_100• 20 июня 2023
Ну я знаю людей, які його підтримують. Є такі, не багато, але є. Навіть вчитель в школі малого казав, що Мураєв - це совість нації. Я взагалі не знаю як сприймати політичні теми, які піднімаються вчителями з дітьми. Вони ж дуже впливають. Я своїй дитині сказала, що в нас інша, мабуть, нація і інша совість. Але лише тому, що мені розповіли про цю розмову. Якщо це вчитель фізики, або математики - все зрозуміло, пропагандист. А в рамках історії чи літератури політичний диспут з дітьми може і має місце. Але як бути, коли в голови закладають хибні орієнтири? ХЗ.
Ответ дляPiracanta
Автор, видали? Это тот редкий случай, когда на советчице полное взаимопонимание и единодушие.
Я рада за всіх, було б ще добре щоб людей не клювали не зрозуміло за що. А просто кожен написав, що думав про нього. А то нагадує як в школі, дитину яка чогось не знає начинали висміювати. Я вважаю, що запитати це не злочин, чи щось чого варто соромитися.
Ответ дляZaviriuha
Может сначала стоит самостоятельно поискать информацию? Если вам действительно интересно. А то ваш вопрос выглядит именно так, как его тут восприняли.
krohahomyak• 20 июня 2023
Ответ дляZaviriuha
Ну давайте по-чесному. Вас в гуглі забанили, щоб піти не на форум, а просто самій трохи про його бекграунд дізнатись?
І прийшли Ви не з питанням, а з акуратним вкидом про те, які він каже ’розумні речі’.
Ответ дляZaviriuha
А вы так боитесь быть заклёванной, что с начала войны уже под сотню тем склепали. Среди которых есть немало провокационных.Не прикидывайтесь простушкой.
Чашечка кофе• 20 июня 2023
Ответ дляZaviriuha
Запитати могли в гугл, а не тут писати про його адекватні думки і тд
Rina_europa• 20 июня 2023
Мы смотрели 112 эфир канала не помню на каком вещании. Просто интересно было послушать и всегда в чате читать что пишут люди. О коленке одной ведущей всегда вспоминали, журналистка Сигал.
Короче, Мусраев всегда аккуратно обходил и в основном критиковал зелёных, да и не только. А он типа один пушистый такой.
С женой развелся, загулял с новой молоденькой смазливенькой аткрысой с какой-то восточной области, не помню.
Все они там мрази, в общем.
Mrs.Ochmonek• 20 июня 2023
Ответ дляAnnetka_100
Це не просто хибні орієнтири, а робота на ворога в інформаційній війні.
Ответ дляPiracanta
Які сотні тем? Ви взагалі? Тим більш провокаційних. І якщо я створювала теми, то відкрито, без анонімів
Tasya-Natusya• 20 июня 2023
Нічого доброго, він завжди був відверто проросійським, але зараз активізувалися медвудчуковські боти - на ютубі розкрутили канали журналістів їх пулу, накрутили підписників, і розганяють зраду під виглядом ’другой точки зрения’. Я сама критична людина і в бан через це потрапляю, але те що я там побачила відверта провокація, старі наративи на новий лад - Запад нас сливает, контрнаступ тормозится, англосакси ну і тому подібне.
Rina_europa• 20 июня 2023
Ответ дляAnasta-sia
А что думаете за Киву? Ленку Бондаренко? Лукаш?
Кива-это треш так же как и все рыгионалы.
Больше на бандита в законе похож.
Лукаш и Бондаренко-как и все остальные, наверное, хорошо поют птички или пели.
А, ну ещё красиво говорили Черновол с этим Андреем, не помню как его фамилия, владельцем клиники. Правда последний больше доверия как-то показывал.
Больше на бандита в законе похож.
Ответ дляRina_europa
Больше на бандита в законе похож.
Пальчевский? Тоже тот еще крендель, он ФСБшник, если мне память не изменяет, но клиника работает себе и дальше.
Rina_europa• 20 июня 2023
Ответ дляsilma
Пальчевский, точно.
Он рассказывал что не такой, да.
Annetka_100• 20 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Навряд той вчитель, чи наш автор працюють на ворога. Про гроші тут точно не йдеться. Це їх точка зору. Теоретично її треба поважати, вони мають на неї право. Але вчитель потенційно має сильний важель впливу на учнів. Особливо якщо це талановитий, авторитетний вчитель.
Я вчилася у 90ті на економічному. Лекції з історії, філософії, права часто перетворювалися на політичні дискусії. Не можу сказати, що я однозначно проти. Було цікаво і корисно. Ми вже були старші, але викладачі все одно впливали. А тут школа, ще діти 14-15 років. В них з багатьох питань ще немає власної думки, вони ще не замислювалися. І перша почута обґрунтована позиція з високою вірогідністю стане їх власною позицією. Добре, якщо підлітки з батьками будуть спілкуватися на тему політичних і історичних подій. А якщо ні? Ну будемо відверті, наше спілкування з дітьми переважно має іншу тематику: побут, стосунки, навчання, гроші, відпочинок, хобі, плани на майбутнє. Політичних діячів, історичні фігури, літературних персонажів - це все обговорюють в школі. І це не хилий вплив на майбутню політичну позицію. Ясно, що війна робить людей більш жорсткими і категоричними. Я розумію Ваші формулювання. Але ж вони емоційні. За позицію до відповідальності не притягнеш. Мені б взагалі не хотілося б ніяких політичних симпатій від шкільних вчителів. Ні до діючого президента, ні до колишнього, ні до Юлі, ні до когось з артистів, журналістів та аналітиків. Але вчитель не робот, це така ж сама людина, яка має свої погляди. Неможливо на всі 100% знати і контролювати всі дії вчителів. Це шлях до диктатури.
Tasya-Natusya• 20 июня 2023
Ответ дляsilma
Пальчевский))) помню тусил на каналах Медведчука, где заливали о его высоком рейтинге ( по их данным он шел уверенно вторым за Кличко, с минимальным отрывом), а когда выборы состоялись оказалось, что он полностью провалился, то ли 1% набрал, или даже до процента недотянул. После такого позора он на полгода наверное исчез с экранов, а потрм объявился как ни в чем не бывало - ни стыда, ни совести))
Mrs.Ochmonek• 20 июня 2023
Ответ дляAnnetka_100
Під час війни далі поважати Мураєва (Медведчука, Богуслаєва, багато кого) - це не точка зору.
Це латентні колаборанти.
За позицію не притягнеш, а за пропаганду наративів ворога - так, треба притягати.
Якщо вчитель з сусідом випиваючи обговорить свою ’повагу до Мураєва’, а той донесе - то це не злочин. Має право на позицію
А от в школі просувати свої симпатії дітям - тут однозначно має бути відповідальність.
Це латентні колаборанти.
Tasya-Natusya• 20 июня 2023
Ответ дляRina_europa
Больше на бандита в законе похож.
Лукаш вміє все структурно розкласти,хоча я її позицію не підтримую, але вона розумна, її важко розкачати на емоції і це гарна якість для жінки-політика, та і взагалі для політика.
Бондаренко звичайна регіоналка з подвійними стандартами - дочка в Америці, але Америка погана.
Ківа - то шиза, я ще пам´ятаю його у Правому секторі, але він завжди складав враження неадекватної людини.
Valentina shop2020• 20 июня 2023
Ответ дляКатруська
Думаю, что такой же підр как и все рыги.
Зелёные классные пацаны,