Да будет так• 21 июня 2023
Плодное яйцо 7мм и выделения
Всем привет,по последней менструации 7 недель беременности,вчера появились немного коричневых выделений,сегодня пошла на узи,срок акушерский 5 недель,плодное яйцо 7мм,врач отслойки не увидела,но всё равно есть выделения
Просто красавица• 21 июня 2023
У меня были выделения в дни месячных до 7 месяца беременности включительно.
На 15 неделе пришли к выводу, что это таки месячные.
Просто красавица• 21 июня 2023
Ответ дляБабуся мороз
К врачу
Автор сегодня была у врача. Читайте внимательно.
Одна_на_всей_планете• 21 июня 2023
Я с такими симптомами поехала в отделение. Сразу госпитализировали. На сохранении там лежала 2 месяца. Родила здорового ребенка.
Замулена ріка• 21 июня 2023
Ответ дляПросто красавица
Автор была на узи, думаю, имелся в виду гинеколог
Просто красавица• 21 июня 2023
Ответ дляЗамулена ріка
УЗИ же обычно делает врач-гинеколог.
Да будет так
• 21 июня 2023
У нас гинеколог не делает узи,а направляет к узисту,на узи было плотное яйцо 7мм,эмбриональный срок 3 недели,акушерский 5 недель,выписали кровоостанавливающие и свечи,но всё равно мазня напрягает
Да будет так
• 21 июня 2023
Госпитализировать сказали что нет смысла,так как нет отслойки и придти на повторное узи через неделю
Пасхальний тролік• 21 июня 2023
В мене була мазня раза 4(в різні дні),в період з 6 тижня до 7 і пру днів.На узд все ок.Лікарка нічого не призначала і на збереження не лягала.Було дуже мало тих виділень.Потім пішла на узд вже був і ембріон і серцебиття,відслойки не було.
Але були коричневі виділення і при завмерлій вагітності.
Тому тут лише узд допоможе,можливо зробіть пізніше ще повторно аби розуміти всю ситуацію
Даринка0909• 21 июня 2023
А коли була овуляція? І перший останніх місячних? На УЗД крім плідного яйця побачили ембріон чи жовточний мішок?
Да будет так
• 21 июня 2023
Ответ дляДаринка0909
Перший день місячних був 3.05,овуляція скоріше за всього була пізня,бо с чоловіком один раз було з «закінченням» 25.05 і по моїм догадкам тільки 25.06+- повинно бути 4 тижня,ну на УЗД вона мені тільки сказала за плідне яйце і в заключенні також тільки що плідне яйце відповідає терміну 5 ти акушерських неділь
Да будет так
• 21 июня 2023
Ответ дляДаринка0909
На УЗД сказала що сильно маленький срок ,подивилась вагінально,сказала що ні чого такого не бачить,відслойки немає і приходити через тиждень на повторне УЗД,но виділення все більше і більше
Ответ дляДа будет так
Доброго дня.Як ваші справи?
У мене теж виділення як критичні дні ось уже 6 днів,по датам як місячні ,тільки днів 5 затримки було.
Тести = з 19.06.
Вчора гхл 126,завтра їду здати повторно,дуже хвилююсь,бо хочу дитинку.
Читала,що дуже багато випадків є коли перший місяць були звичайні кд і вагітність.
Тести = з 19.06.