Весела пiсенька• 21 июня 2023

Як ви відноситесь до людей, які крадуть чиєсь свято?

Наприклад, приходить гостя, яка одягнена яскравіше та ефектніше ніж винуватець свята, і не тільки одягом, а взагалі, поведінкою. Спостерігала таке на весіллі подруги. Одна така собі пані прийшла в такому червоному облягаючому платті, де розріз аж до пояса. Гарна фігура, засмагла, еффектна жінка, питань нема, як наче з обкладинки. Чоловіки там перечипались, задивлялися ходили. І прям вона так собою заповнила весь простір, що наче це її свято було.

А там, десь в куточку залишився простір для нареченої, яка трохи насупилась від цього всього, а її намагались підбадьорювати, а вона від цього ще більше насуплювалась. А фотограф вже на фоні тїй зірці в червоному влаштував індивідуальну фотосесію, по всіх локаціяї навколо ресторану, у всіх можливих ракурсах. А вона ніжкою з розрізом і так і сяк вимостить. І смішно, як чоловіки-зіваки покидали своїх жінок, і стоять на вулиці, заглядають, тіпа на перекур вийшли, і пильнують, роблять зауваження дітям, які в кадр вибігають і заважають фотографу зробити ефектний кадр.

Потім ця зірка свята десь біля клумби діставала з сумочки телефон і якось так вийшло, що в неї ключі випали, загубилися. І потім ці чоловіки бігали, ледь не штовхали один одного, як наче змагання якесь, хто швидше знайде ті ключі, щоб отримати повагу від королеви. До темряви шукали, телефонами шось там бігали підсвічували. І така атмосфера створювалась адреналінова, як наче, якщо вони не знайдуть ці ключи, то кінець усьому, забули навіть про те, де вони знаходяться.

І якось неприємно від цього всього. Наче та пані нічого кримінального і не зробила, але просто заповнила собою весь простір і вкрала свято в нареченої.

От як ви вважаєте, йти на весілля виглядаючи по провокативному яскравіше та еффектніше ніж наречена — це норма?
Результат:
вже голосів: 350
227 (64.86%) Ні, потрібно скромніше
123 (35.14%) Так, королева є королева
На привозе• 21 июня 2023
Ответ дляВесела пiсенька
ну чому одразу так? він все свою отфотаграфував і потом вже сів до столу але його ця та еффектна пані запрягла робити їй фотосет)
Як це запрягла? Найняла?

автор Весела пiсенька • 21 июня 2023
Ответ дляАль де Барановна
Чекаємо фото
щось на зразок такого, тіки може корочше
ГендиреХтор• 21 июня 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Це так, але ж можна одягатися менш провокативныше, а в неї досить таки відвертий одяг був
Ну нет,не соглашусь, вибачте) если есть что надеть и тем более на что, грех прятать и думать о ком то
Творю чудеса• 21 июня 2023
Блин, я так попала один раз на свадьбу случайно. Мать невесты взбесилась, думала меня выгонит. Мне тогда показалось, что она перебрала, а вон оно что оказывается....
Снегопадка• 21 июня 2023
Ответ дляДобра всем!
Я прям вижу Вас на таком празднике: руки в боки, командный голос:
невеста - будь королевой
мужики - угомонитесь
фотограф - работать

И все такие прям сразу послушались и побежали выполнять
Фотограф уж точно должен послушаться. Он на этом празднике работает, а не гость. И платят деньги ему за то, что фотографирует невесту, а не делает фотосессии гостям
Не гоню• 21 июня 2023
ну якщо вона як Малена серед сірих мишок, то що їй - мішка треба було на голову надіти, що не затьмарити наречену?
Любви вам!• 21 июня 2023
Якби так сталося на моєму святі, то чоловіку було б заборонено її будь коли запрошувати до нас в гості, а фотограф отрмав би негативні відгуки всюди, де тільки можна.
Не кую, не мелю• 21 июня 2023
Сейчас я считаю такое поведение неуместным, а вот 20 лет назад женился мой родной брат и я была той самой))). Не простые отношения с братом из за невестки (меня вынудили из своего дома уйти на съем), только перед свадьбой формально помирились. И вот было желание подгадить праздничек, я его осуществила. Сейчас вспоминаю и смешно и стыдно
ГендиреХтор• 21 июня 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Перебор по всем нормам

ШобВам_КакНам• 21 июня 2023
Ответ дляВесела пiсенька
з якими словами?) - ступай геть, красавиця?)
’Угомонись, выскочка. Или свали, бесишь’. Примерно так.
автор Весела пiсенька • 21 июня 2023
Ответ дляЛюбви вам!
А якщо б це була його рідна сестра?
автор Весела пiсенька • 21 июня 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
І персональний фотосет був?)
Любви вам!• 21 июня 2023
Ответ дляНе гоню
Треба думати, тією головою, що свято не в тебе.
Аль де Барановна• 21 июня 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Ну тоді фотографа можна зрозуміти, це таки краще, ніж жіночок танцюючих 7:40 знімати
ДваДваВісім• 21 июня 2023
думаю, что все гости должны понимать куда пришл и зачем. И кто гвоздь программы.
А к фотографу особенные претензии
Красавица писяная• 21 июня 2023
Такі всі правильні. Можна подумати що коли хтось з нас іде на весілля то купує в магазині саме страшне плаття , щоб хоч не дай бог бути не гарнішим за наречену
Тож ні. Кожна старається курити щось гарне і бути гарною. Так само і ця ( впевнена що то сестра нареченого) жінка. Вона ж не винна що має зовнішність ефектну. Ну а фотографа на мило
СИРЕЛИ• 21 июня 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Я по доброму заздрю як вона виглядає, в неї дійсно гарна фігура і вона працює над собою, але тема про те, чи правильно, що вона вкрала свято в нареченої, таким провокативно еффектним виглядом
а как она должна выглядеть, если она по жизни шикарно выглядит ? ну не будет же человек одеваться в тряпье и рисовать синяки под глазами, чтобы кого-то там не затмить собой.
автор Весела пiсенька • 21 июня 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Ну, наприклад, не такий відвертий одяг одягнути, а щось більш стримане
Любви вам!• 21 июня 2023
Ответ дляВесела пiсенька
А якщо б це була його рідна сестра?
Без різниці, якщо в мій найкращий день, на моїй території, хтось зі мною хоче конкурувати, він вже не в моїй компанії. Той, хто поважає господарів свята, хоче зробити їм приємне, якщо ні, він нафіг не треба на тому святі.

Творю чудеса• 21 июня 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Или как будто кому-то из гостей интересна та невеста. Люди пришли, поздравили и отдыхают...
lisa2101• 21 июня 2023
Зато будет что вспомнить.
автор Весела пiсенька • 21 июня 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Ну ви ж не будете дресс код робити, як кому потрібно одягатися?) Чи так, якщо прийшла з короткою спідницею - геть!
На привозе• 21 июня 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Так може вона для того, щоб відтінити ніжність і цнотливість нареченої)))
Я пані прохана...• 21 июня 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Никто ни у кого праздник не воровал. Если бы невеста была самодостаточным человеком, уверенным в себе, то она бы на эту девушку в красном и внимания не обратила бы. Через 2 года бы уже и не вспомнила во что та девушка была одета.
Проблема не в красном платье, а в мировосприятие того и только того человека который видит эту проблему.
Быть может, кстати, невеста нормальная и она вообще радовалась своей свадьбе, а не обращала внимания на ту девушку.
Автор, я вас не совсем понимаю.
Любви вам!• 21 июня 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Ні звичайно, я мило буду посміхатися, не псувати ж собі свято, а потім, при плануванні наступних родинних свят, декого не запросять.
Трохи злякана• 21 июня 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Родичка лінії нареченого
Автор я на такому весіллі теж була , тільки сукня не червона , дівчина була з хлопцем не можу сказати що за нею всі впадали , але фотограф((( фотографував цю пані і нареченій каже отак треба бачиш? Отак позуй! Отак всміхайся бач яка вона гарна))). А ти що кривляешся , А наречена і справді ну простішоі зовнішності , ну м‘яко кажучи навіть не дуже симпатична , Але таке чудить як той горе фотограф , він іі довів що довелось його вигнати , ми покликали його дружину ( вони працюють в парі) то сподіваюсь він ще і по ушах получив))) і довелось викликати знов візажиста бо наречена ридала , Нам всім подружкам було теж дуже образливо , вже 17 років пройшло а я пам‘ятаю цього дибіла
Красавица писяная• 21 июня 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Червоне не можна бо вульгарне
Біле не можна бо наречена в білому
Чорне не можна бо не траур а свято
Зелене їй не пасує до кольору шкіри
Голубе не підходить до очей
В рожевому як барбі на пенсії
То в чому тоді йти гарній жінці?
СИРЕЛИ• 21 июня 2023
Ответ дляВесела пiсенька
ну, це вже занадто !
Не кую, не мелю• 21 июня 2023
Ответ дляВесела пiсенька
І персональний фотосет був?)
Это было 20 лет назад, фотосетов не было. Но платье целенаправленно покупалось, чтоб внимание на себя оттянуть. Да что там, я и парикмахера перед свадьбой напоила до беспамятства и батарею из телефона достала, что бы ей не дозвонились, кокетничала с парнями её подруг (те рыдать в туалет бегали). Ну такое((
На привозе• 21 июня 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Ну это показатель вашей слабости