Весела пiсенька• 21 июня 2023
Як ви відноситесь до людей, які крадуть чиєсь свято?
Наприклад, приходить гостя, яка одягнена яскравіше та ефектніше ніж винуватець свята, і не тільки одягом, а взагалі, поведінкою. Спостерігала таке на весіллі подруги. Одна така собі пані прийшла в такому червоному облягаючому платті, де розріз аж до пояса. Гарна фігура, засмагла, еффектна жінка, питань нема, як наче з обкладинки. Чоловіки там перечипались, задивлялися ходили. І прям вона так собою заповнила весь простір, що наче це її свято було.
А там, десь в куточку залишився простір для нареченої, яка трохи насупилась від цього всього, а її намагались підбадьорювати, а вона від цього ще більше насуплювалась. А фотограф вже на фоні тїй зірці в червоному влаштував індивідуальну фотосесію, по всіх локаціяї навколо ресторану, у всіх можливих ракурсах. А вона ніжкою з розрізом і так і сяк вимостить. І смішно, як чоловіки-зіваки покидали своїх жінок, і стоять на вулиці, заглядають, тіпа на перекур вийшли, і пильнують, роблять зауваження дітям, які в кадр вибігають і заважають фотографу зробити ефектний кадр.
Потім ця зірка свята десь біля клумби діставала з сумочки телефон і якось так вийшло, що в неї ключі випали, загубилися. І потім ці чоловіки бігали, ледь не штовхали один одного, як наче змагання якесь, хто швидше знайде ті ключі, щоб отримати повагу від королеви. До темряви шукали, телефонами шось там бігали підсвічували. І така атмосфера створювалась адреналінова, як наче, якщо вони не знайдуть ці ключи, то кінець усьому, забули навіть про те, де вони знаходяться.
І якось неприємно від цього всього. Наче та пані нічого кримінального і не зробила, але просто заповнила собою весь простір і вкрала свято в нареченої.
От як ви вважаєте, йти на весілля виглядаючи по провокативному яскравіше та еффектніше ніж наречена — це норма?
Результат:
вже голосів:
227 (64.86%)
Ні, потрібно скромніше
123 (35.14%)
Так, королева є королева
Вакцениро Вона• 21 июня 2023
Як якесь кіно. Чесно мне по фіг хто і як. Головне щоб мені було ок.
Весела пiсенька
• 21 июня 2023
Ответ дляАлгонавт
А кто ее пригласил?)
Родичка лінії нареченого
Добра всем!• 21 июня 2023
Ну тут не особо ’украла’ праздник, скорее просто человек по жизни такой, эффектный. Хотя да, неприятно, некорректно оттягивать внимание на себя.
Для меня украла праздник, это когда приходят на др и сообщают о своих радостных новостях или наоборот печальных. И вот, мы уже не день рождения отмечаем, а слушаем нытье на тему какой он козел, либо радость по поводу предложения/беременности/переезда. И именинник где-то там в сторонке, сидит такой забытый. Почему нельзя рассказать о таких вещах в любой другой день - мне не понять. Чужой праздник - будь блин гостем, а не звездой.
Весела пiсенька
• 21 июня 2023
Ответ дляГендиреХтор
Фотограф сука) невеста мышь и терпила, у меня все
ну чому одразу так? він все свою отфотаграфував і потом вже сів до столу але його ця та еффектна пані запрягла робити їй фотосет)
ГендиреХтор• 21 июня 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Родичка лінії нареченого
Сестра родненькая жениха?
Аль де Барановна• 21 июня 2023
Що там за зірка така з’явилась ))) Наречений теж ключі шукав?
Борисфенка• 21 июня 2023
Я вважаю, що наречена має бути королевою, а не звертати увагу на отаких гостей з розрізами.
І фотографу можна було сказати, щоб пішов наречену фотографувати.
І гості можна було сказати, щоб трохи вгомонилася.
А ви там всі протупили, а тепер плачетеся..
Аль де Барановна• 21 июня 2023
Давайте фото, зараз тут добрі дівчата порвуть в хлам іі та плаття
Добра всем!• 21 июня 2023
Ответ дляБорисфенка
Я прям вижу Вас на таком празднике: руки в боки, командный голос:
невеста - будь королевой
мужики - угомонитесь
фотограф - работать
И все такие прям сразу послушались и побежали выполнять
невеста - будь королевой
мужики - угомонитесь
фотограф - работать
ежик в тумане• 21 июня 2023
Якщо людина ефектна і яскрава, то, навіть, якби вона була в мішку, була б зіркою...
Весела пiсенька
• 21 июня 2023
Ответ дляНаверняка
Удалено администрацией...
Я по доброму заздрю як вона виглядає, в неї дійсно гарна фігура і вона працює над собою, але тема про те, чи правильно, що вона вкрала свято в нареченої, таким провокативно еффектним виглядом
Из Виа-гры• 21 июня 2023
За етиком, та пані не леді)
Ну, в житті так буває. Якщо ми не перед леді й самі нк завжди леді (бо не леді за правом народження чи по заміжжю), то ставити на місце плебейськими способами й перетягувати свою увагу собі на своїх святах.
ГендиреХтор• 21 июня 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Тому, що козлина. Він чи вона, фотограф. Йому платили молоді за їх свято, а ні його портфоліо з тією дамочкой в червоному
пу_пугренчик• 21 июня 2023
Моя крестная так выджигеривала с молодыми, что мне нравилось. Была прям звездой. До сих пор вспоминаем. Без упрека)
Весела пiсенька
• 21 июня 2023
Ответ дляДобра всем!
Ох жеж ці сімейні свята, а в у нас після 40 хвилин вже гостра тема, де свекрухи сперачаються, в кого херовіше здоров´я)
Борисфенка• 21 июня 2023
Ответ дляДобра всем!
невеста - будь королевой
мужики - угомонитесь
фотограф - работать
невеста - будь королевой
мужики - угомонитесь
фотограф - работать
Всі не всі, а звездень в червоному трошки принишкла б.
Це такий сорт людей, якщо здачі не отримають, країв не бачать. А якщо гаркнути , тоді білі і пухнасті ’Ой, я не подумала, я ж на нарошно’.
Снегопадка• 21 июня 2023
Для меня - нормально, я тоже всегда эффектно выгляжу на всех праздниках и нормально отношусь, если кто-то выглядит так же. На своем празднике я всегда чувствую себя звездой. А вот насчет фотографа, была бы я сестрой/мамой невесты, поставила бы его моментально на место и напомнила бы, за что ему платят деньги
А вообще, фотограф явно не профессионал своего дела, лучше не жлобиться, а нанимать нормальных
Весела пiсенька
• 21 июня 2023
Ответ дляежик в тумане
Це так, але ж можна одягатися менш провокативныше, а в неї досить таки відвертий одяг був
Аль де Барановна• 21 июня 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Чекаємо фото
Весела пiсенька
• 21 июня 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Я бы выгнала такого гостя со своего праздника)
з якими словами?) - ступай геть, красавиця?)
Кинг-Конгша• 21 июня 2023
Не знаю, що обрати з варіантів. Якщо наречена з низькою самооцінкою, то чим допоможеш. Вважаю, що була б наречена впевненою в собі і їй би взагалі було пофіг, які там дами і що роблять, якщо ведуть себе в межах дозволеного. В плані без танців голою на столах і спарюванні посеред ресторану. Гостя ж прийшла не в білому платті, не в бікіні. Якщо вона гарна, то їй не приходити на свята? Або в простирадло загортатись? А для жінок думаю не новина, що більшість чоловіків не головою думають і ведуть себе гірше тварин. Бридко, але такі вони і є. А ось до фотографа були б питання. Чому він в свій робочий час займався сторонніми справами.