Задолбулька• 22 июня 2023

Аніме і дитина

Всім привіт!
Допоможіть і підскажіть будь ласка!
Хлопчик 11 років після тривалого захоплення кривавими стрілялками раптом став дивитися аніме.Всі мульти про кохання,школу,але...не знаю чи дозволяти фільми такого плану,бо сама ніколи не дивилася,та й щодня працюю.
Переглядала уривками,нічого страшного не бачила,і розумного теж.
Якщо щось,то питання одностатевих відносин і сексу ми обговорили,мама медик і заборонених тем у нас не має.
Отож ,два питання:
-Якщо дивляться ваші діти аніме,то з якого віку?
-За якими критеріями фільми
підбирали/забороняли ?
Фоточки нема• 22 июня 2023
Моему 9. Смотрит анимешки. Ну у него экшн там. Про любовь не смотрит. Меня радует, что ему хоть что-то нравится уже, кроме он-лайн игрушек и видео на ютубе с умственно отсталыми. До этого пыталась приобщить к мультикам. Вместе смотрели. И аниме. Я люблю аниме. Особенно режиссера Хаяо Миядзаки. Ну ему не заходило. Не хотел, не советские смотреть, не зарубежные. Нечего запрещать. Пусть смотрит. Это нормально.

Бавовнятий Пупс• 22 июня 2023
Донька дивиться аніме дорами почала в цьому році,їй 12.
автор Задолбулька • 22 июня 2023
Ответ дляФоточки нема
,дякую,заспокоїли
Бавовнятий Пупс• 22 июня 2023
Зараз вони всі на японські мультики і фільми підсіли...малюнки малює,гарно виходить.
Модно це зараз, сподіваюся без негативних наслідків
автор Задолбулька • 22 июня 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ви контролюєте перегляд?
Кудряшка Сью• 22 июня 2023
Сейлормун вспомнила, но уже не помню сколько лет мне было. Есть очень классные аниме, Долина светлячков, Тоторо, Ходячий замок, и ещё много.
автор Задолбулька • 22 июня 2023
Можете назвати фільми вкрай небажані для перегляду?
автор Задолбулька • 22 июня 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Дякую,пораджу малому
Не цілуюсь з бодуна• 22 июня 2023
Там є різні, і 18++ також

Бавовнятий Пупс• 22 июня 2023
Ответ дляЗадолбулька
Ви контролюєте перегляд?
Ні, разом мультики дивилися, до фільмів я якось була байдужа,але знайома жіночка на пенсії їй 64 роки, порадила мені теж переглянути, сказала дуже цікаво,любов))).А у неї гарний смак.
Правда ці дорами різні бувають
Я-ваш шанс• 22 июня 2023
Моя в 4 классе
Читает эту книгу
Мульйонерша• 22 июня 2023
Ответ дляЗадолбулька
Ви контролюєте перегляд?
Моя теж з 11 підсіла на аніме, видно це такий вік. Але до того, що вона дивитися сама ми ще влаштували щосуботні спільні перегляди. Я раніше терпіти не могла аніме, але разом дивитися прикольно і донька обожнює друзям казати, що я теж дивлюся аніме. Типу така сучасна мама.
Кудряшка Сью• 22 июня 2023
Ответ дляЗадолбулька
Дякую,пораджу малому
Простите, могила светлячков, а не долина, опечатка вышла... Тяжёлый мультфильм про войну
Тримаю свічку• 22 июня 2023
Перше аніме, що подивилась донька (і ми з чоловіком разом з нею) було ’Аватар, легенда про Аанга’. Доньці було 6 років.
Потім були і Мій сусід Тоторо, і Наруто, і Відьмина служба доставки, і Волейбол, і Ходячий замок, і багато інших.
Зараз доньці 20, все так же любить аніме, манги, японську естетику, літературу.
Не бачу нічого поганого і цьому захопленні.
Мене більше напрягає захоплення вашої дитини кривавими стрілялками.
Дама_из_рекламы• 22 июня 2023
А що саме Вас турбує тим паче після кровавих стрілялок?) Такі ж фільми тільки в іншому вигляді. Еччі хлопці-підлітки полюбляють, легка еротика де купа дівчат бігають за ніяким хлопчиною. З різною фігурою, талановиті, гарні. Такий собі гарем. Пригоди про героїв, боротьбу проти поганців, монстрів, подолання перешкод, дружбу, підтримку. Сьонен також полюбляють. Про дружбу, гумор, суперництво в спорті, навчанні, дівчата звісно теж гарні. Хентай оце вже для дорослої аудиторії. Та ж порнографія. Яой про чоловіче кохання також з сексуальними стосунками. P. s: Дітей немає, сама колись дивилась.
автор Задолбулька • 22 июня 2023
Ответ дляТримаю свічку
Переріс уже стрілялки , мене це дуже тербувало,радилася з психологом щодо цього
автор Задолбулька • 22 июня 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Не можу судити про те,чого не знаю,з аніме не стикалася до цього часу.Вирішила запитати ,бо чула багато негативу від молодих мам із класу,дивитися все для мене не варіант,тому питаю і шукаю поради саме тут
Бджолина королева• 22 июня 2023
Наруто супер,сама с удовольствием посмотрела.
Про дружбу, про сложный выбор и предательство, буллинг, также описано много трагедий детства, влияющих на дальнейшую жизнь.
Тро Нью-Йорку• 22 июня 2023
Ответ дляБджолина королева
О, надо посмотреть

Дама_из_рекламы• 22 июня 2023
Ответ дляЗадолбулька
Ну я не знаю, який негатив вони можуть викликати) Можливо просто, що нове щось, тому і така реакція. Моя мама також дивувалась, що там в тих мультфільмах і дурня. Але є багато цікавих, добрих. Про ті ж взаємовідносини між людьми. Дружба, кохання, спорт, сімейні негаразди, непорозуміння з батьками. Я звісно не все бачила, що було і з´явилось, але ніякої пропаганди насильства, зневаги до батьків, закликів вживати алкоголь або плюнути на навчання. Тому не розумію, що там такого поганого. Звісно багато чого залежить від жанру і від дитини. Як вона сприймає інформацію. Є можливо діти, які будуть уявляти себе супергероями і захочеться пригати з дахів, але Ви ж самі розумієте, що в фільмах такого не менше, особливо американських і дивляться, нічого. В фільмах тим паче такі ж люди і уявити саме на місці героя значно легче ніж з намальованим. Ті жанри, що Ви вказали це більше для розслаблення. Про друзів, перше кохання, стосунки, побачення, підлітковий гумор і думки про майбутнє.
постою_послушаю• 22 июня 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Это все фильмы студии Гибли, Хаяо Миядзаки. Это шедевры, они как Фильмы Феллини среди прочего кино.
На_оба_рот• 22 июня 2023
В мене старша любила аніме. Читала манги, вдягала костюми і аксесуари ( купляли, або сама створювала) їздила на з´їзди любителів аніме. Нічого, переросла, костюми сама продала навіть дорожче ніж ми за них заплатили. Забороняти дивитися сенсу нема, все одно буде робити це, тільки потаємно.
Tammy21• 22 июня 2023
Авторка, назви напишіть.
Аніме -- це просто загальний термін, як фільм. Там все що завгодно може бути. Але ж ми не демонізуємо кінематограф, так?) От і аніме не варто. У кожного аніме є віковий ценз, орієнтуйтеся на нього.
Невидимка• 22 июня 2023
Мне 29 и я смотрю аниме, и уже 14 лет стажа!
Бджолина королева• 22 июня 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
О, надо посмотреть
Посмотрите,не пожалеете. Я,взрослая женщина,не раз всплакнула.
TermiT-007• 22 июня 2023
Мне 33! Смотрю аниме с 11 лет и жанры были разные, в зависимости от этапа жизни и влечения. Смотрел и страшилки и этти. Сейчас смотрю все подрят анимехи вместо сериалов и фильмов. Серии короткие и смотряться легко. Причем почему-то аниме не так требует моего визуального внимания и у меня получается готовить кушать/убирать чтобы аниме на фоне была. Я в теме и дома порядок.