Баба Йога• 22 июня 2023
Прослушку в офісі. В кого є?
Сьогодні дізналась, що в нас прослушку на роботі. Я і так помічала деякі моменти, але сьогодні знаю точно
Можливо в когось теж на роботі так? Чи хтось розбирається в цьому? Компанія велика, приміщень багато. Чи зберігаються записи? Як довго? І ще питання- розумію, що в робочий ноутбук її могли поставить, тому тепер ноут додому не беру. А ось чи можуть бути чіпси і пропусках іменних або в сім-картці?
Баба Йога
• 22 июня 2023
Ответ дляЗнову Я
Как можно в пропуск поставить прослушку? Ей же питание нужно, вряд ли вы пропуск заряжаете. Да и смысл, вы ж не в МІ-5 работаете
Слушна думка, сподіваюсь, шо це так і є
Я Головна• 22 июня 2023
Ответ дляБаба Йога
На роботі я роблю лише те,що маю робити, тому...компанія себе позиціонує як топ і лідер ринку і сама крута в світі і правильна така і законів притримується і тд, але виходить тоді, що не всіх
Автор, а вы не пробовали жить и работать так, чтобы нечего было боятся? Вот я даже не представляю, чем могу заинтересовать прослушку
Баба Йога
• 22 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
Мені неприємно, що хтось щось може дізнатись з мого особистого життя і це нормально
НаБалКоніХодять• 22 июня 2023
Ответ дляparele
Жесть))
Так и до паранойи недалеко)
Ну, який час такі й умови роботи)))
ТаЕщеОптимистка• 22 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
Вы вообще представляете себе масштабы большой компании и сидеть день и ночь всех прослушивать, еше и дома каждого сотрудника слушать? У вас там на каждого сотрудника еще штат шпионов?
А вы вообще не догадываетесь, что это все давно автоматизируется, а не ’вручную’ просматривается и прослушивается и ’штат шпионов’ не нужен?)
НаБалКоніХодять• 22 июня 2023
Ответ дляБаба Йога
Мені немає часу на роботі займатись чимось крім роботи
Мене хвилює лише те, чи я не приходжу додому з прослушкой ц вигляді перепустки чи сім картки, я ж писала
Лишайте всі хвилюючі вас предмети в щільно закритому пластиковому боксі при вході в квартиру. 🫢
НаБалКоніХодять• 22 июня 2023
Ответ дляБаба Йога
Якщо ви людина, про яку треба це знати - в вашій особовій справі є вся інфо про вас. Вся! І ця інфо потроху збирається в компромат. Можливо, колись вам запропонують його купити. Або ні. Якщо ви така людина, то добре це все розумієте))
Якщо ні, то ваше особисте життя всім до одного місця. Не перебільшуйте свою значимість) Люди на роботі не думають і не говорять про вас, навіть, якщо ви щоночі з трьома неграми практикуєте хардбдсм)).
Якщо надумаєте піти в політику - просто оприлюдніть це першою.
Баба Йога
• 22 июня 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я не питаю поради, як ставитись до прослушки, в мене інше запитання
Я Головна• 22 июня 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ну конечно, всем интересно о чем болтают простые люди из народа. И конечно, люди, ставящие прослушку, заинтересованы, чтобы о ней все знали. Ага
ТаЕщеОптимистка• 22 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
А я разве о мотивации писала?) только о технической стороне дела ;)
Муж занимается такими системами, и вы были бы удивлены, кто, что и в каких подробностях порой хочет слышать и видеть. Правда, так, чтобы дома прям отслеживать сотрудников, как опасается автор, - такого вроде пока не было. Но возможно, или муж не рассказывал, или это другая клиентура, со своей спецификой. Мы же не знаем, где автор работает)
Звезда в шоке• 22 июня 2023
Ответ дляБаба Йога
Розкажітьч де була прослушка? Всіх слухали? Чи вас попереджали,що прослушка є?
Не попереджали, не всіх. Основну людину і всіх хто до неї мав відношення, близько працював. Телефони, робочі приміщення.
Баба Йога
• 22 июня 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Фух, буду сподіватись, шо в мене вже параноя і вдома все ок
Скажітьч будь ласка, а інфо в режимі онлайн хтось слухає? Чи запис іде, потім переслузовують по ключовим словам? Чи так і так можна?
Я Головна• 22 июня 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ну, когда автор туда устраивалась, должна была понимать, куда идет. И что там такого в подробностях обсуждают на работе? Кроме работы, курса доллара, война, бензин. Одно и тоже
ТаЕщеОптимистка• 22 июня 2023
Ответ дляБаба Йога
Разные варианты есть. Но если у вас обычная работа, без каких-то коммерческих или других тайн и вы переживаете, что просто подслушают, как вы кости начальнику моете, то скорее всего вам бояться нечего) Это достаточно дорого, ради сплетен не будут тратиться.
Баба Йога
• 22 июня 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Хм, тобто чисто теоретично моє найвище керівництво може мене помітити, як робітника толкового?) Якщо вони слухають мого керівника,то мене теж ,тут без варіантів
Баба Йога
• 22 июня 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Так прослушка точно є) мотивація- щоб знати атмосферу в колективі. Уявляєте? Топи взагалі віддалено працюють в основному, приїздять інколи,раз на тиждень. А так вони не в офісі
Слухають колектив)