Баба Йога• 22 июня 2023
Прослушку в офісі. В кого є?
Сьогодні дізналась, що в нас прослушку на роботі. Я і так помічала деякі моменти, але сьогодні знаю точно
Можливо в когось теж на роботі так? Чи хтось розбирається в цьому? Компанія велика, приміщень багато. Чи зберігаються записи? Як довго? І ще питання- розумію, що в робочий ноутбук її могли поставить, тому тепер ноут додому не беру. А ось чи можуть бути чіпси і пропусках іменних або в сім-картці?
НаБалКоніХодять• 22 июня 2023
Чіпси можуть бути. По запаху шукайте. Найчастіше з сиром, рідше з беконом.
Баба Йога
• 22 июня 2023
Ответ дляДуша компанії
Пропуск можливо
Мені те,що в офісі все одно, а от перепустка ж зі мною постійно і після роботи, хіба це законно?
Баба Йога
• 22 июня 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я би посміялась з такого вчора, а от сьогодні взагалі не смішно) дякую,що дочитали до чіпсів і за змістовну відповідь
Я Головна• 22 июня 2023
Вы вообще представляете себе масштабы большой компании и сидеть день и ночь всех прослушивать, еше и дома каждого сотрудника слушать? У вас там на каждого сотрудника еще штат шпионов?
Баба Йога
• 22 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
Так ,уявляю. І ще до сьогодні теж так думала і списувала все на співпадіння. Тепер точно знаю, що прослушку, при чому слухають постійно, принаймні вибіркових працівників, можливо не весь офіс
Я Головна• 22 июня 2023
Ответ дляБаба Йога
Нет, вас просто слышно, когда вы болтаете,в коридоре. У нас начальство всегда в курсе всех событий было. Пока идёшь, столько услышишь, а если еще постоишь
НаБалКоніХодять• 22 июня 2023
Ответ дляБаба Йога
Ми ставили прослушки та камери. Лише офіс. Чіпси не слухали, дорого й — нащо?
При потребі, перевіряємо своїх працівників та нових працівників на поліграфі+повне досьє від братів наших службістів.
Цікавить не вид сексу чи смак зубної пасти, яку люблять підлеглі, а витік службової інфо, те, чим зайняті в офісі. Дисципліна й закриті роти на службові теми.
Телефони у всіх слухаються, хто представляє хоч якийсь інтерес. Тут будьте спокійні. Або вас і так давно слухають. Або при потребі піднімуть інфо.
У більшості людей, з якими я працюю, встановлені програми на запис усіх телефонних розмов.
Баба Йога
• 22 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
Ні, такого бути не може ну і плюс я точно дізналась, що в нас вона є, тепер цікаво як то слухають і чи є в речах, які я забираю додому
Звезда в шоке• 22 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
Всех не обязательно так слушать, распознавание речи и по ключевым словам, а там смотреть что надо прослушать.
Баба Йога
• 22 июня 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
А це в режимі онлайн роблять? Чи зберігають і потім слухають? В онлайн режимі цікаво чи можна
Фляшка на трьох• 22 июня 2023
у нас была камера со звуком,и когда сплетничали о директоре нам писали обьяву,просьба на работе больше думать о работе))
Баба Йога
• 22 июня 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ця програма встановлюється на телефоні? Бо в мене свій особистий,лише картка робоча
Криміналу я не роблю, комерційну таємницю не зливаю
Але мене хвилює , чи я забираю додому прослушку теж?
Баба Йога
• 22 июня 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Клас)))))
Фляшка на трьох• 22 июня 2023
Ответ дляБаба Йога
оборачивайте в толстый чехол с ватой,чтоб спокойно спать
Баба Йога
• 22 июня 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
А ще цікаво- чи має роботодавець повідомляти, шо прослушка є? Чи це приватний бізнес і власник може робити те що хоче на власній території?
Мальчижка• 22 июня 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Ви взагалі розумієте вартість такої апаратури? Але іце неважливо. Це протизаконно, навряд компанія піде на такий ризик. Одна заява, поліція з обшуком і дуже великі проблеми
Баба Йога
• 22 июня 2023
Ответ дляМальчижка
Так можливо по закону роботодавець на свої території може робити те що хоче і все законно, ви впевнені,що це поза законом?
НаБалКоніХодять• 22 июня 2023
Ответ дляБаба Йога
Повинен повідомити.
Але в нашій країні ви теж багато чого повинні робити чого не робите.
Баба Йога
• 22 июня 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Повинен повідомити.
На роботі я роблю лише те,що маю робити, тому...компанія себе позиціонує як топ і лідер ринку і сама крута в світі і правильна така і законів притримується і тд, але виходить тоді, що не всіх
НаБалКоніХодять• 22 июня 2023
Ответ дляБаба Йога
Будете сміятися, але не найпростіші люди цієї країни мають звичку сідати на свій телефон при якихось певних розмовах.
Це нормальна робоча звичка у нас))) Бо залишити тел поза своїми очима чи, тим більше, відлати в чужі руки не можна, і що робить? Сідаємо на нього)))
Це кумедно виглядає, але так роблять всі, тому норм)))
Баба Йога
• 22 июня 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Так в сім карті прослушка може бути? Чи лише в телефоні?
МеняАЖтрусит• 22 июня 2023
Может и есть. Но компания 300 человек. Это какой надо штат иметь, чтобы слушать эту болтовню
Звезда в шоке• 22 июня 2023
Ответ дляМальчижка
У нас було так. Але не просто маленька компанія
Баба Йога
• 22 июня 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Розкажітьч де була прослушка? Всіх слухали? Чи вас попереджали,що прослушка є?
НаБалКоніХодять• 22 июня 2023
Ответ дляБаба Йога
Автор, нащо вам ці думки?
Якщо ви людина, яку треба слухати - вас давно слухають, вспокойтеся!
Якщо фірма ваша приватна слідкує чим ви на роботі зайняті й цікавить KPI працівників, то старайтеся робить вигляд, що весь час працюєте, мало розмовляйте на сторонні теми, не їжте свої козюльки й не мастурбуйте на робочому місці. Все інше не виділить вас з сірої муси ваших колег, нікому не цікаве й тому спіть собі спокійно.
Знову Я• 22 июня 2023
Как можно в пропуск поставить прослушку? Ей же питание нужно, вряд ли вы пропуск заряжаете. Да и смысл, вы ж не в МІ-5 работаете
Ответ дляНаБалКоніХодять
Жесть))
Так и до паранойи недалеко)
Баба Йога
• 22 июня 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Автор, нащо вам ці думки?
Мені немає часу на роботі займатись чимось крім роботи
Мене хвилює лише те, чи я не приходжу додому з прослушкой ц вигляді перепустки чи сім картки, я ж писала