Начали с Оболонского района?
Ответ дляAlex_Kri
Та уже год периодически в разных районах это вывешивают.
Понял
Стосовно цього наказу, Президент України Зеленський підписав указ «Про загальну мобілізацію» ще 24 лютого 2022 року
А подібні накази ТЦК видають щоразу, як продовжується дія воєнного стану та мобілізації на підставі продовження строку воєнного стану Указом Президента України.
Основна мета цього наказу - це повторне оповіщення військовозобов’язаних області для їх подальшої явки до ТЦК у встановлений термін для уточнення їхніх військово-облікових даних (що вимагалось і раніше від чоловіків призовного віку).
Тобто, нічого не змінилося (подібні оголошення нещодавно були і в Івано-Франківську).
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Happy woman XXI• 22 июня 2023
Скажіть, хто в курсі, чому оці військомати (в минулому) зараз називаються центрами комплектування та соціальної підтримки? Що вони комплектують я начебто розумію, а чим та кого вони там соціально підтримують? Може недоречне питання, але хочу зрозуміти.
Ответ дляHappy woman XXI
Потому что войны официально нет и военного комиссариата соответственно тоже нет? А есть что-то вот такое гибридное, которое не пойми кому подчиняется и не пойми какие функции имеет. Я не вникала, но читала неоднократно, что эти формирования вообще частные, и к государственным органам не имеют отношения
А разве раньше такое было?
В приказе говорится об обязанности явиться в военкомат в 10-дневный срок. Требование касается даже тех, кто не получал персональных повесток или мобилизационных распоряжений. И в том числе - не прописанных в Оболонском районе, а только проживающих в нем.
Natali81-aa18• 22 июня 2023
Встретила бывшую сотрудницу сегодня, работали вместе в гос структуре, сказала, что повесили на двери приказ о массовой мобилизации.
Оболонь.
Ответ дляHappy woman XXI
ТЦК частні контори, які діють проти конституції України. Військомати були розформуванні ще Яником. Так як було призов в армію по контракту, бажаючих та за гроші.
Військовий стан не законний ! Його не можна було продовжувати.
Повинен бути стан війни! Це велика різниця!
Тоді всі депутати та рада повинні віддавати свої кошти до бюджету України.
Valentyinka• 22 июня 2023
Ответ дляSectetlyYours
Понял
Так геев же не берут, чо париться?) Вашему брату это не грозит