Просто каралева• 23 июня 2023
Назвіть професії, які у вас викликають повагу
У мене діяльність в сфері права. Величезна відповідальність і постійне навчання. Ала в нашому суспільстві це не цінується. Кожен перукар, кожен майстер манікюру поводить себе вкрай пихато і зверхньо, ніби він цар в себе в салоні. Кожен клієнт ( майже кожен) намагається продавити свої умови і всім треба " прямо зараз" і ти заради нього повинен лопнути, но зараз зробити.
Вчора робить мені манікюр мій майстер, у нас своя розмова. Вклинюється інший майстер і криком до мене: А скільки вам років? Я кажу : Яка вам різниця? Всі затихли ( їй 20, мені під 40). І моя майстер не поставила на місце колегу, вони ж подружки між собою, на клієнта все рівно, головне відносини в колективі. Перед цим моя майстер запізнилася, бо хотіла перенести запис з 13 на 12, а я трубки не взяла, то вона взагалі вирішила, що я не прийду. Ні вибачень, нічого не послідувало.
У нас до когось ще є повага? Які професії ви поважаєте?
Таке враження, що кожен собі цар в голові. Без знань, без вищої освіти, всі дуже пихаті і горді собою стали.У вас є таке спостереження?
Даю справку• 23 июня 2023
Ответ дляНеКонец-Света
От так взяли і обісрали всіх юристів ні за що((
Вони я думаю переживуть😁 там нерви як канати, якщо ще і з кримінальним правом працюють, то взагалі )
НеКонец-Света• 23 июня 2023
Ответ дляДаю справку
Правду пишу, вот реально в какую структуру не пойди везде короны голову жмут.
Все ж від людей залежить, а не від професії
Не пью, не курю• 23 июня 2023
Ответ дляNelly-4875
Ага. В сфере права, а рассуждения как у дешевой провинциальной буфетчицы с претензией на большую элитность.
То був сарказм якщо що
Не пью, не курю• 23 июня 2023
Ответ дляМиззери
Ну вроде да , но часто не хотят оперировать если денег не дашь , не у всех людей они есть да и ошибок врачебных полно , у нас медиумов достаточно в семье и хирург тоже был - его любимая фраза -у каждого хирурга свое кладбище
А ви б хотіли витратити стільки років на навчання і практику як витрачають хірурги і робити шось безкоштовно?)
НеКонец-Света• 23 июня 2023
Ответ дляДаю справку
Бляха, це правда
Я юрист, мені взагалі на все пох хто що говорить. Бронепоїзд.
english book• 23 июня 2023
Робітники, що працюють фізично. Я починала з фізичної праці,тоді було так заведено-потрібно було пройти з самого низу.Тому я розумію всі їх проблеми, і завжди намагаюся вибити їм достойну оплату.
Даю справку• 23 июня 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Професія дуже міняє людей, я Вам так скажу, з особистого досвіду. Ви навкруги подивіться…
Просто каралева
• 23 июня 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Читаю пост и неуважение вызываете Вы, а не мастер маникюра. Такое высокомерие, аж противно.
Можливо, ви себе асоціюєте більш з майстром манікюру, ніж з юристом. ( чи інтуїтивно усвідомлюєте прірву між цими професіями)
Все до блиску• 23 июня 2023
Ответ дляОшеламиссимо
что-то не совсем понимаю, если честно:)
как ваша профессия относится к тому, что произошло в салоне?
мне кажется, что это как раз вы как-то снисходительно пишете о мастерах маникюра и удивляетесь, что они не восхищаются вашей профессией (хотя им то зачем вообще).
то, что они юные и не совсем еще понимают, как правильно себя вести - это уже другое дело. вы могли самостоятельно сказать мастеру, который вас бесил, что на личные вопросы не планируете отвечать и вообще такие вопросы задавать не корректно.
Ну як? Майстер манікюру мала в ноги падать до Юристки і на руках їх носити. Бо для автора ианікюрщиця чи перукарка то обслуга яка живе на її подачки.
НеКонец-Света• 23 июня 2023
Ответ дляПросто каралева
Тут я підвисла... я юрист-акула-собака бєшена, дружу багато років зі своїм майстром маніку, люблю її, годинами теревенимо, ніякої різниці між нами немає. З вами щось не альо, вибачте.
язззззь!!!• 23 июня 2023
Все профессии,если человек нормальный и добросовестный. Особенно конечно военные на передовой, те, кто на ПВО работают,спасатели,медики,пожарные, полиция...
Просто каралева
• 23 июня 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Бляха, це правда
І ви бачите яке ставлення форумчанок до престижних професій?
НеКонец-Света• 23 июня 2023
Ответ дляПросто каралева
І де тут престиж? Робота як робота.
Ошеламиссимо• 23 июня 2023
Ответ дляВсе до блиску
ох, не знаю, мой парикмахер вызывает у меня бездну уважения, у нее же в руках моя голова
а мастер маникюра может пол пальца отрезать, если испортить ей настроение))))
Даю справку• 23 июня 2023
Ответ дляПросто каралева
А що там пристижного ? Ну я юрист і що? Якби Ви були прокурором або суддею от там престиж.
Ms. Любмая жена• 23 июня 2023
Хотіла написати ’пілот’, особливо зараз військові, але у вас тема не про те, очевидно)) Якась ви дуже бундючна жіночка, мені здається)
Все до блиску• 23 июня 2023
Ответ дляПросто каралева
Престижність занадто перебільшена.
язззззь!!!• 23 июня 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Та ще й в ж... ковиряються
Это проктологи,тоже нужные люди,жопка у многих болит, гемморой,болезнь Крона,опухоли итд...ничего смешного
Харчовий тріль• 23 июня 2023
Ответ дляДаю справку
Ні, там не престиж серед людей. Там зразу ліплять клеймо, навіть тебе не знаючи і твоєї роботи.
Атятя_тётя• 23 июня 2023
Ответ дляПросто каралева
При чем здесь профессии вообще? Я говорю о человеческих качествах.
Просто каралева
• 23 июня 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Ого, аж соромно за вас, колего, поняття юридичної деонтології вам геть не відомо. Ви так грубо з колегою спілкуєтесь, аж дивно.
Харчовий тріль• 23 июня 2023
Ответ дляязззззь!!!
Я знаю, як називається цей лікар, і розумію, його важливість, і всіх лікарів. Це була моя відповідь на інший комент
Просто каралева
• 23 июня 2023
Ответ дляДаю справку
Тобто адвокати і нотаріуси це ніщо в порівнянні з суддями:)
маминаБубочка• 23 июня 2023
Єдина професія, яка викликає в мене повагу, - це лікарі. Всі інші професії ні. Повагу викликають люди, які досягли певного рівня професіоналізму, у будь-якій професії. Ну, може, хіба не викликають поваги зовсім клінери різноманітні. Не доглядальниці й няні, а саме клінери, ті, що по квартирах ходять. У принципі, весь домашній типу персонал сильно дратує. Дратують люди, які хизуються тим, що вони працюють руками, а не головою, і по тиму їхня праця тяжча. Саме тому не розумію цю пихатість різних слюсарів, шахтарів (особливо!) Мені гидко, коли вони ставлять себе поруч з айтішніками, наприклад. Тут навіть справа не в тому, хто скільки коштів заробляє, а в тому, що часто чула, як якісь різнорабочі або маляри-штукатури насміхалися з наукових діячів чи викладачів, чи айтішніків. Незрозуміла пиха ’майстрів ноготочків’. Пиляти нігті й колупатися у чужому волоссі може будь - хто, а от операцію на серці будь-хто не зробить. Якщо ти за все життя навчився лише міняти прокладки і сифони на кухні або форму нігтів робити, то сиди собі тихенько, бо в житті нічого не досяг.
Даю справку• 23 июня 2023
Ответ дляПросто каралева
А що адвокат і нотаріус? Сьогодні є клієнт, а завтра немає, а в судді справи не закінчуються і зарплатня хороша стабільна падає, і соціальні гарантії та пенсія чудова. Ось Вам і престиж , пожиттєве утримання в розмірі 100 штук. А Ви нотаріусом та адвокатом довго бігати будете заробляти на пенсію)