Просто каралева• 23 июня 2023
Назвіть професії, які у вас викликають повагу
У мене діяльність в сфері права. Величезна відповідальність і постійне навчання. Ала в нашому суспільстві це не цінується. Кожен перукар, кожен майстер манікюру поводить себе вкрай пихато і зверхньо, ніби він цар в себе в салоні. Кожен клієнт ( майже кожен) намагається продавити свої умови і всім треба " прямо зараз" і ти заради нього повинен лопнути, но зараз зробити.
Вчора робить мені манікюр мій майстер, у нас своя розмова. Вклинюється інший майстер і криком до мене: А скільки вам років? Я кажу : Яка вам різниця? Всі затихли ( їй 20, мені під 40). І моя майстер не поставила на місце колегу, вони ж подружки між собою, на клієнта все рівно, головне відносини в колективі. Перед цим моя майстер запізнилася, бо хотіла перенести запис з 13 на 12, а я трубки не взяла, то вона взагалі вирішила, що я не прийду. Ні вибачень, нічого не послідувало.
У нас до когось ще є повага? Які професії ви поважаєте?
Таке враження, що кожен собі цар в голові. Без знань, без вищої освіти, всі дуже пихаті і горді собою стали.У вас є таке спостереження?
маминаБубочка• 23 июня 2023
Ответ дляВсе до блиску
Ну як? Майстер манікюру мала в ноги падать до Юристки і на руках їх носити. Бо для автора ианікюрщиця чи перукарка то обслуга яка живе на її подачки.
ну а це не так?
Дружная семейка• 23 июня 2023
Наверное любая работа которая приносит большой доход и не надо сильно пахать,
Все до блиску• 23 июня 2023
Ответ длямаминаБубочка
ну а це не так?
Ні не так. Бо юрист так само живе на ’подачки’ від клієнтів, тільки апетит у них більший. Просто між людьми повинна бути взаємоповага незалежно від їхньої професії чи доходів. А у нас вирвалися ’ із грязі в князі’ та гноблять інших.
НеКонец-Света• 23 июня 2023
Ответ дляПросто каралева
Ого, аж соромно за вас, колего, поняття юридичної деонтології вам геть не відомо. Ви так грубо з колегою спілкуєтесь, аж дивно.
Ахахаха, тролик, я по ходу вчора вас в суді бачила, ви мозок всім виносили
всіх благ, ваше вєлічєство!
Просто каралева
• 23 июня 2023
Ответ дляДаю справку
А що адвокат і нотаріус? Сьогодні є клієнт, а завтра немає, а в судді справи не закінчуються і зарплатня хороша стабільна падає, і соціальні гарантії та пенсія чудова. Ось Вам і престиж , пожиттєве утримання в розмірі 100 штук. А Ви нотаріусом та адвокатом довго бігати будете заробляти на пенсію)
Згодна в тій частині, що суддя одна із престижних професій, але не єдина престижна.
Просто каралева
• 23 июня 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Ви трубки не взяли і не перезвонили? Тоді це у вас поваги немає до майстра
Як може судити про такі речі як повага малограмотна людина? Не трубки, а слухавки, далі перетелефонували, а не переЗвонили:)
Просто каралева
• 23 июня 2023
Ответ дляВсе до блиску
’Живе на подачки від клієнтів’ з позиції грамотності треба замінити на ’ отримує винагороду за виконання роботи за замовленням клієнтів’.
Ви чому така неосвічена?
Просто каралева
• 23 июня 2023
Ответ дляNelly-4875
Ага. В сфере права, а рассуждения как у дешевой провинциальной буфетчицы с претензией на большую элитность.
Факти свідчать, що саме ви неосвічена жіночка з провінції. Ось ваша тема:’Отец оформил на меня дарственную’ . Вкрай неграмотно. Правильно: ’Отец подарил мне квартиру.’ Не дарствнная, а договір дарування. Всі ваші теми сповнені граматичними помилками. У вас є принаймі повна загальна середня освіта:)?
Ms. Любмая жена• 23 июня 2023
Ответ дляПросто каралева
Ніхто не каже ’перетелефонували’ у живій мові. Українська мова прагне до спрощення і милозвучності, а не до слів зі 100500 складами
Ошеламиссимо• 23 июня 2023
Ответ дляПросто каралева
вы бы сразу сказали, что вчера в салоне не вышло самоутвердиться, поэтому попробуете сегодня на форуме
Вишнёвая Леди• 23 июня 2023
Врачи, те, чья работа требует умения трезво мыслить в критической ситуации.
И люди, какой бы работой они не занимались, которые делают свою работу добросовестно и с удовольствием.
Просто каралева
• 23 июня 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Прагніть краще до правил і грамотності, а не до спрощення.
маминаБубочка• 23 июня 2023
Ответ дляВсе до блиску
ну навіть за те, що вибилися в князі, я б поважала. Бо манікюрниці в тій же грязі й сидять, нікуди не вибились
Все до блиску• 23 июня 2023
Ответ длямаминаБубочка
Звідки таке вузьколобе мислення, що манікюрниці сидять в грязі?
Кожна людина яка якісно виконує свою роботу достойна поваги незалежно від професії прибиральник, сантехнік, лікар, юрист. А у нас суспільство хворе тому що зневажає людей робочих професій. Але всі ці юристи, айтішники і тп утонуть в грані без тих же сантехніків.
ВЫВсеВрете• 23 июня 2023
Ответ длямаминаБубочка
Єдина професія, яка викликає в мене повагу, - це лікарі. Всі інші професії ні. Повагу викликають люди, які досягли певного рівня професіоналізму, у будь-якій професії. Ну, може, хіба не викликають поваги зовсім клінери різноманітні. Не доглядальниці й няні, а саме клінери, ті, що по квартирах ходять. У принципі, весь домашній типу персонал сильно дратує. Дратують люди, які хизуються тим, що вони працюють руками, а не головою, і по тиму їхня праця тяжча. Саме тому не розумію цю пихатість різних слюсарів, шахтарів (особливо!) Мені гидко, коли вони ставлять себе поруч з айтішніками, наприклад. Тут навіть справа не в тому, хто скільки коштів заробляє, а в тому, що часто чула, як якісь різнорабочі або маляри-штукатури насміхалися з наукових діячів чи викладачів, чи айтішніків. Незрозуміла пиха ’майстрів ноготочків’. Пиляти нігті й колупатися у чужому волоссі може будь - хто, а от операцію на серці будь-хто не зробить. Якщо ти за все життя навчився лише міняти прокладки і сифони на кухні або форму нігтів робити, то сиди собі тихенько, бо в житті нічого не досяг.
Припустимо, маємо дуже хорошого хірурга, що постійно на роботі, рятує життя. Але і йому треба людина, що замінить кран, прочистити каналізацію, забере дитину зі школи чи просто її догляне (хоча це не просто), приготує поїсти, прибере у домі, або зробить гарну стрижку/манікюр. Заберіть від нього всіх цих неповажних, на вашу думку, хелперів і вже нема того хірурга, бо поки він розбереться з усіма проблемами, то нема коли оперувати чи вдосконалюватись у професії.
Я вважаю, що будь-яка людина, що працює і робить свою справу добре (щоб робити, навіть, нігті добре, треба цьому вивчитись і наробити практику, та бути старанним і відповідальним) гідна поваги.
Атятя_тётя• 23 июня 2023
Ответ длямаминаБубочка
Моя ,,маникюрщица,, (образованные люди говорят ,,мастер маникюра,,) недавно открыла свой салон, а бывшая подруга- юрист стала отличным парикмахером и теперь ,,ковыряется в грязных волосах,, и берет минимум 1500 за стрижку. Людей нужно уважать за их человеческие качества, а не за профессию. Вот автор целый юрист, а вызывает только брезгливость.
Nelly-4875• 23 июня 2023
Ответ дляПросто каралева
Я на русском языке пишу, мне конституция это НЕ запрещает. Образование у меня не юридическое, поэтому вполне допустимо написать так, как было написано. Тем более там я написала, что совсем не разбираюсь в этой теме. Вы решили сказать человеку, который заранее предупредил , что не разбирается в этом - о том, что он юридически неправильно составил пост🤣🤣🤣🤣 Мне в целом наплевать, что вы решите написать обо мне, ваши зашквары мало кто переплюнет, если даже мастера маникюра ноги о вас вытирают, плачьте дальше и встречайте климакс. Ладе здесь в ответах вас куча людей обосрали 😀 заслужила, умничка))
Просто каралева
• 23 июня 2023
Ответ дляNelly-4875
Не виправдовуйтесь, всі освічені люди знають, що російською ’договор дарения, а не дарственная’.
Просто каралева
• 23 июня 2023
Ответ дляАтятя_тётя
А ви хто? Подруга молодчина, майстер манікюру теж в якійсь мірі просунулась, а ви, хто ви?
Просто каралева
• 23 июня 2023
Ответ дляNelly-4875
Наплевать, зашквари, переплюнет, обосрали...Ви ж розуємієте, що ваш лексичний запас є об´єктивним маркером відсутності не лише юридичної, а будь-якої іншої освіти. Можете не виправдовуватись, всім все зрозуміло про ваш рівень.
Ms. Любмая жена• 23 июня 2023
Ответ дляПросто каралева
Давайте поради там, де це стосується ВАШОЇ сфери діяльності)
Шиворот Навыворот• 23 июня 2023
Ответ дляПросто каралева
Бачте, проблема все таки у вас)
маминаБубочка• 23 июня 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
О повірте, попит народжує пропозицію. Такі люди будуть завжди, їх не можна забрати.Це всі ті, хто протирав у школі штани, а потім пішов у пту. Таких тисячі. Хірург один.
маминаБубочка• 23 июня 2023
Ответ дляАтятя_тётя
От Ваш приклад доводить лише одне: у Вашої манікюрниці знайшлися кошти на відкриття салону, а Ваша подруга - юрист абсолютно не реалізувала себе в професії, за що її поважати? вона злила в унітаз роки і кошти, що вона витратила на своє навчання. Щодо ж манікюрниці :) :) :) не факт, що її салон протримається хоча б декілька років) Боюся, що скоро її салон переїде до неї на кухню :)
Просто каралева
• 23 июня 2023
Ответ длямаминаБубочка
Чому таких, як ви, тут меншість? Всі, як стадо, мислять вузько і приземлисто. Згодна з вами на всі сто. Моя однокурсниця теж змінила професію з юриста на педагога позашкільної освіти, бо їй було нудно з документами. Зараз вона ледь тримається в столиці на свою зарплату 10-15 тис, працюючи то в одному, то в іншому центрі розвитку А скільки було пафосу : я йду, куди мене тягне, де актуально і корисно для людей, я йду за своїм покликанням. Зараз пройшло уже 6 років з тих пір, а ´ воз и нинче там’.( ні власного закладу, ні більше платні, ні реалізації). Всі, хто тут вигукують про рівну значимість професій в омані.
Атятя_тётя• 23 июня 2023
Ответ длямаминаБубочка
И на этом мой диалог с Вами закончен. Ибо говорить с Вами не о чем.
Атятя_тётя• 23 июня 2023
Ответ дляПросто каралева
Я режиссер, работаю на одном из центральных каналов. До войны снимала кино. Давайте все вопросы анкеты сразу
ВЫВсеВрете• 23 июня 2023
Ответ длямаминаБубочка
Але і цю роботу можна зробити так, що хірург за голову візьметься. Хороший робітник цінний. Я зараз не намагаюсь довести, що сантехник крутіший за хірурга, але він заслуговує на гідне ставлення. Природа дала кожному своє, і кожна людина, хто цей дарунок оцінила і розвила, важлива, навіть, якщо це простий роботяга.
Ті ж лікарі різні бувають, є такі, що вивчитись і штани протирають.