Витворунка• 23 июня 2023

Хто винен і за чий рахунок нові окуляри?

Моя донька має поганий зір і постійно повинна носити окуляри. Сьогодні гуляла з друзями на дит.майданчику, моросив дощ, окуляри намокли і вона потім зняла їх сушитися, поставила на столик. Хлопець не бачив їх і всівся на стіл на окуляри. Хоча цей столик такий садовий з двома лавочками. Не зрозуміло, чому він захотів сісти прям на стіл... Вони звісно ж зламалися. Відремонтувати їх навряд чи получиться. Дітям по 13-14 р.
Результат:
вже голосів: 1147
772 (67.31%) Винна донька
170 (14.82%) Винні обоє, відшкодування50/50
115 (10.03%) Подивитись результати
65 (5.67%) Винен хлопець, має відкупити о
25 (2.18%) Свій варіант
Сонячний день• 23 июня 2023
Ответ дляТоскующая
Окулярам на столі не місце? А дупі хлопця, виходить, місце?
А якби хлопець порізав штани чи пошкодив дупу очками - хто б був винен?)

Повелитель бітка• 23 июня 2023
Ответ дляSoteria
Мені цікаво, а ця деталь як повинна вплинути на думки по цій ситуації?. Типу, ви коштів не маєте, тож навіть якщо винна саме ваша сторона, то все одно платити повинен хлопчик, бо вам дорого?
Именно так автор и думаем
ТрамвайGirl• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Думаєте, що діти носять футляри завжди з собою ?
Слушайте, хватит придумывать оправдания и попытки повесить на мальчишку оплату очков. Купите новые очки и футляр и приучите дочь всегда с собой носить. Если вы не можете позволить себе другую такую пару.
Мороженная курица• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Дома звісно, що ставить в футляр. Але ж не носить завжди з собою на вулицю
буде досвід вже.Купите простіші,бо ще вона не в тому віці що б берегти.
Стрекоза любви• 23 июня 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Вы сейчас серьёзно?
Переложить ответственность на ребёнка, который сел и снять ответственность с ребёнка, который не смотрел за своими вещами?
Уявіть ситуацію, ви в кафе. Літня тераса. Поклали окуляри сонцезахисні на стіл. В цю мить підходить ваш знайомий, сідає на стіл і випадково ламає окуляри. В
Неробименінерви• 23 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Я б мабуть звернулася до батьків хлопця в нормальній дружелюбній манері, що склалася така ситуація, який вихід вони бачать? Якщо почнуть хамити - ділу біда і нічого ви не отримаєте. Якщо виявляться адекватні то запропонувала б розділити витрати на нові окуляри порівну.
Серйозно? Ви в чужій країні пішли би до людей права качати, не встигнувши приїхати? Тим паче, що хлопець їх не бачив... Вас не зрозуміють.
Відкушу все що стирчить• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Хтось міг би махнути рукою і випадково скинути окуляри зі столу. Тож справа не в тому, що хлопець сів на стіл. Це випадковість, і нажаль вам за це платити самостійно. Бо донька могла обережно протерти їх об одяг, а не сушити на столі.
Повелитель бітка• 23 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Я не буду представлять эту ситуацию, потому что во первых это произошло не в кафе, во вторых у взрослых людей все по другому, в третьих, взрослые люди на то и взрослые, что б отдавать отчет своим действиям.
очки_ннадо• 23 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Ви плутаєте тераси і кафе зі столиком ось такого типу

Аль де Барановна• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Ще додам деякі деталі: ми знаходимось в іншій країні, приїхали сюди кілька тижнів тому, мед карти і страховки ще не маємо, візит до лікаря і нові очки обійдуться в круглу суму
Зачем видит к врачу, если можно в оптике заказать по старому рецепту?
Пес Патрон• 23 июня 2023
Взнайте , де той хлопець живе
Приїдьте туди і закатайте батькам скандал.
Скажіть, що підете в поліцію,як не відшкодують окуляри.
Взагалі ті європейці обнагліли!!!
Сумка з негодою• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
И у вас нет запасных, прям в круглую, есть бюджетные
Стрекоза любви• 23 июня 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Но ребёнок же был не в кафе, а на столике на детских площадках я тоже могу сидеть. И не только я
Не хочу образити, ви можете робити як вам зручно. Але в моєму розумінні сидять на стільці, за столом. А не навпаки.
ТрамвайGirl• 23 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
К чему сравнения детской площадки с кафе? Вы серьезно? Вы не знаете как и где там подростки сидят?
Сумка з негодою• 23 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
С какой радости
Чарівне зіллячко• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
У вас немає з собою рецепта? По ньому ж оптика може зробити. Без візита до лікаря буде дешевше. І не беріть зараз дорогу оправу, виберіть найдешевшу...
МояХатаЗкраю• 23 июня 2023
Ответ дляПовелитель бітка
И что с этого? Если ребёнок понимал, что у него единственные очки, то должен был смотреть за ними
Хорошо, а если бы не очки. Допустим я положила телефон на стол, кто-то уселся задницей на стол. Я виновата, что не уследила? Т.е. я изначально дрлжеа предпологать что кто-может сесть на стол. Вы серьёзно?
Сумка з негодою• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Ну значит без очков, тем более школы уже нет
Аль де Барановна• 23 июня 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Я проголосовала за 50/50. Мальчик сел на стол, а не на скамейку. Отчасти его вина тоже есть.
Да, но очки не должны были быть на столе

автор Витворунка • 23 июня 2023
Удалено администрацией...
Повелитель бітка• 23 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
С брошенной вещью может произойти все, что угодно.
Поэтому смотреть нужно за своими вещами? Особенно дорогими
Ребёнку 13 лет, он не понимал, что у него нет очков? Или не понимал, Стрэттон чревато последствиями?
автор Витворунка • 23 июня 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
На площадці були лише вони двоє
НашлаПерепискуМужа• 23 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Я вроде адекватная, но не платила бы. Очкам не место на столе .
Может линзы купить временно?
а жопе место?
Жерица ночи• 23 июня 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
а жопе место?
В руках
Пес Патрон• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Удалено администрацией...
Вам пощастило, що у Вас тепер інший контингент в оточенні.
...

Нам теж.
Повелитель бітка• 23 июня 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Представьте себе.
Если это не стол ваш личный то да, может случится, что угодно
Я когда-то на столе оставила телефон, в телефон попал мяч, сбил его со стола. В итоге разбитый экран. Кто виноват? :)
Бойцовская• 23 июня 2023
Не зрозуміло, в чому можна побачити вину хлопця.
Ніхто не винен, так сталось.
Сумка з негодою• 23 июня 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Да ..а кто виноват
автор Витворунка • 23 июня 2023
Ответ дляАль де Барановна
Рецепт нажаль не маю з собою. І ніхто мені його не зможе прислати(
Стрекоза любви• 23 июня 2023
Ответ дляНеробименінерви
Прочитайте ще раз уважно те, що я написала. Таке враження, що ви між рядків читаєте. Я пишу про дружелюбну манеру розмови + спитати, як вони бачать вихід із ситуації, можливо порадять щось.
А взагалі з власного досвіду спілкування з європейцями, впевнена, що люди (батьки) побачивши, що трапилась така ситуація втрутились би якось. В хорошому сенсі.
Якби моя дитина це зробила, я б теж відреагувала певним чином.