Витворунка• 23 июня 2023
Хто винен і за чий рахунок нові окуляри?
Моя донька має поганий зір і постійно повинна носити окуляри. Сьогодні гуляла з друзями на дит.майданчику, моросив дощ, окуляри намокли і вона потім зняла їх сушитися, поставила на столик. Хлопець не бачив їх і всівся на стіл на окуляри. Хоча цей столик такий садовий з двома лавочками. Не зрозуміло, чому він захотів сісти прям на стіл... Вони звісно ж зламалися. Відремонтувати їх навряд чи получиться. Дітям по 13-14 р.
Результат:
вже голосів:
772 (67.31%)
Винна донька
170 (14.82%)
Винні обоє, відшкодування50/50
115 (10.03%)
Подивитись результати
65 (5.67%)
Винен хлопець, має відкупити о
25 (2.18%)
Свій варіант
Чарівне зіллячко• 23 июня 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Хорошо, а если бы не очки. Допустим я положила телефон на стол, кто-то уселся задницей на стол. Я виновата, что не уследила? Т.е. я изначально дрлжеа предпологать что кто-может сесть на стол. Вы серьёзно?
Телефон на столі в кафе - то дурний тон!
Тюрюнь_Тюнь• 23 июня 2023
Не согласна со всеми, кто пишет мальчик не виноват. Если бы на столике лежала любая другая хрупкая вещь, например мобилка или что-то другое, то виноват был бы мальчик. Потому что телефон на столе дело привычное. А очки якобы должны быть на глазах. С одной стороны может и да, но с другой стороны нужно смотреть куда тулишь свою задницу. Очки на столе, а жопа на стуле. Вроде как нормальным людям очевидно куда нужно садиться.
Аль де Барановна• 23 июня 2023
Ответ дляСумка з негодою
И у вас нет запасных, прям в круглую, есть бюджетные
Не всегда, если сложное зрение очки могут быть 10+ тысяч только да линзы
Сяду на шию, дорого!• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Окуляри були на столі, а не на лавці.
Біля стола є з обох сторін лавки, він сів саме на стіл
Для окулярів існує чохол,а не стіл/лавка
Витворунка
• 23 июня 2023
Ответ дляПес Патрон
Взнайте , де той хлопець живе
Приїдьте туди і закатайте батькам скандал.
Скажіть, що підете в поліцію,як не відшкодують окуляри.
Взагалі ті європейці обнагліли!!!
Ні, хлопець наш. Діти дружать. Обійдемось без крайнощів
Сумка з негодою• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Рецепт нажаль не маю з собою. І ніхто мені його не зможе прислати(
А вы не знаете какое зрение?
ТрамвайGirl• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Удалено администрацией...
Простите великодушно, что не согласились с вашим решением переложить покупку очков вашей дочери на родителей мальчика
Аль де Барановна• 23 июня 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Вашему телефону от этого ничего не будет
АфродитаПетровна• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Окуляри були на столі, а не на лавці.
Все одно не зрозуміло навіщо іх класти на стіл? Можна витерти серветкою і вдягнути знову.
А якби не хлопець сів на окуляри, а песик підбіг і скинув/розбив іх? З песика вимагали б компенсацію?
Повелитель бітка• 23 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Прочитайте ще раз уважно те, що я написала. Таке враження, що ви між рядків читаєте. Я пишу про дружелюбну манеру розмови + спитати, як вони бачать вихід із ситуації, можливо порадять щось.
А взагалі з власного досвіду спілкування з європейцями, впевнена, що люди (батьки) побачивши, що трапилась така ситуація втрутились би якось. В хорошому сенсі.
Якби моя дитина це зробила, я б теж відреагувала певним чином.
Если б вы отреагировали это б говорило о том, что вы признаете вину своего ребёнка, хотя по сути он не в новая ни в чем,
Тюрюнь_Тюнь• 23 июня 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
А задницей садиться на стол это норма этикета?
Пес Патрон• 23 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Гей но.
А українці- то хто ?
Чукчі чи індіанці?
Скільки можна принижувати свою націю , а Зх.Європу ставити на п´єдестал і постійно цілувати їх в д..у?
А українці- то хто ?
Чукчі чи індіанці?
Витворунка
• 23 июня 2023
Ответ дляПес Патрон
Вам пощастило, що у Вас тепер інший контингент в оточенні.
...
Нам теж.
...
Нам теж.
Повеселили)
Але ж я мала на увазі порадницю, а не країну
Куда_бежать• 23 июня 2023
Меня больше заинтересовал момент : положила на стол, чтобы высушить очки. Они тканевые?
Тюрюнь_Тюнь• 23 июня 2023
Ответ дляСонячний день
А якби хлопець порізав штани чи пошкодив дупу очками - хто б був винен?)
Сам был бы виноват. А если бы на столе не очки, а бутылка стояла бы, и он сел бы на нее? Девочку бы обвинили в изнасиловании?
Чарівне зіллячко• 23 июня 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Одне інше не виключає
Не худа ні разу• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Это странно. Если у дочери плохое зрение и сложные очки, как можно было не взять рецепт с собой?
Повелитель бітка• 23 июня 2023
Ответ дляКуда_бежать
И при этом шел дождь 😃
НашлаПерепискуМужа• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Удалено администрацией...
пипец. она расстроена, практически физически наказана, так как это здоровье, еще и ее наказать.
баньте меня, но на конкурсе тупорылых.....
ну,вы меня поняли.
Куда_бежать• 23 июня 2023
Ответ дляПовелитель бітка
И при этом шел дождь 😃
И при этом дочь автора плохо видит, но очки положила сушится на стол.
МояХатаЗкраю• 23 июня 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Я где-то написала кафе?
Дурной тон садиться задницей на стол.
Чарівне зіллячко• 23 июня 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Він же не рузький, щоб на пляшку сідати)))
Miss October• 23 июня 2023
Ну вы, автор, и наглая.
Ещё и нас обозвали …контингентом))))
А сами вы такая вся в белом пальто что тут сидите?
Не должен ничего ребенок вам за очки, не ищите крайнего.
Ещё и нас обозвали …контингентом))))
НашлаПерепискуМужа• 23 июня 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
а жопа чудовий! неперевершений!
Повелитель бітка• 23 июня 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
ну,вы меня поняли.
Согласна с вами
Любви вам!• 23 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Уявіть ситуацію, ви в кафе. Літня тераса. Поклали окуляри сонцезахисні на стіл. В цю мить підходить ваш знайомий, сідає на стіл і випадково ламає окуляри. В
У меня они либо на голове,либо в чехле.Цена солнцезащитных обычно 100€+
Стрекоза любви• 23 июня 2023
Ответ дляПес Патрон
Гей но.
А українці- то хто ?
Чукчі чи індіанці?
А українці- то хто ?
Чукчі чи індіанці?
Напишу лиш одне, не знаю, що і де ви читаєте і з ким ви вступаєте в полеміку, але висновки ви зробили дивні.
Повелитель бітка• 23 июня 2023
Ответ дляКуда_бежать
:))))
Да.
Л-логика
Да.
Л-логика
Витворунка
• 23 июня 2023
Ответ дляСумка з негодою
А вы не знаете какое зрение?
Не розуміюсь на тому, тільки знаю, що на одне око бачить тільки 10%, а на друге 90% і те, що далеко бачить все розмито