Витворунка• 23 июня 2023

Хто винен і за чий рахунок нові окуляри?

Моя донька має поганий зір і постійно повинна носити окуляри. Сьогодні гуляла з друзями на дит.майданчику, моросив дощ, окуляри намокли і вона потім зняла їх сушитися, поставила на столик. Хлопець не бачив їх і всівся на стіл на окуляри. Хоча цей столик такий садовий з двома лавочками. Не зрозуміло, чому він захотів сісти прям на стіл... Вони звісно ж зламалися. Відремонтувати їх навряд чи получиться. Дітям по 13-14 р.
Результат:
вже голосів: 1147
772 (67.31%) Винна донька
170 (14.82%) Винні обоє, відшкодування50/50
115 (10.03%) Подивитись результати
65 (5.67%) Винен хлопець, має відкупити о
25 (2.18%) Свій варіант
Чарівне зіллячко• 23 июня 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Я где-то написала кафе?
Дурной тон садиться задницей на стол.
Якщо цей стіл на дитячому майданчику, то не дурний)

Повелитель бітка• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Не розуміюсь на тому, тільки знаю, що на одне око бачить тільки 10%, а на друге 90% і те, що далеко бачить все розмито
Вы не знаете проблему ребёнка?
Как такое может быть ?
Чарівне зіллячко• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Не знаю, чи це можливо, але може майстер по лінзам може визначити? Лінзи ж вціліли чи тріснули?
Відкушу все що стирчить• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
На площадці були лише вони двоє
Він міг махнути рукою, вона могла махнути рукою, кицька могла стрибнути і скинути. Розумію ваше бажання отримати хоч якусь компенсацію, та хлопець, на мою думку, не винен. Це випадковість, за яку ви заплатите грошима, а ваша донька отримає чудовий досвід. У сина на дні народження товариш стрибнув на дерев´яний підлокітник дивану і проломив його. Я й досі не зрозуміла його стрибка, та навіть думки не виникло йти вимагати компенсацію. Заплатила за новий і зробила висновок, що всі свята проводитиму за межами дому.
Стрекоза любви• 23 июня 2023
Автор, а ще я вам скажу от що. Є багато людей, які мають подвійні стандарти. Деякі завжди будуть виправдовувати і звинувачувати когось іншого. Але коли справа буде стосуватися їх цінностей, то дії можуть бути протилежні словам.
Катастрофа• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Ще додам деякі деталі: ми знаходимось в іншій країні, приїхали сюди кілька тижнів тому, мед карти і страховки ще не маємо, візит до лікаря і нові очки обійдуться в круглу суму
Это, конечно, обидно. Но эти детали никак не влияют. И почему обязательно кто-то должен быть виноват? Где вариант: никто не виноват, произошёл форс-мажор? И добавлю, если вы только приехали в новую страну, а у дочки уже образовался круг общения, не стоит его рушить из-за очков.
МояХатаЗкраю• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Удалено администрацией...
П-ц!!! За что Вы ребенка наказали? выхожу из темы
автор Витворунка • 23 июня 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Лінзи вціліли, зламалась лише оправа
Неробименінерви• 23 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Прочитайте ще раз уважно те, що я написала. Таке враження, що ви між рядків читаєте. Я пишу про дружелюбну манеру розмови + спитати, як вони бачать вихід із ситуації, можливо порадять щось.
А взагалі з власного досвіду спілкування з європейцями, впевнена, що люди (батьки) побачивши, що трапилась така ситуація втрутились би якось. В хорошому сенсі.
Якби моя дитина це зробила, я б теж відреагувала певним чином.
Європейці ще більше трусяться над кожною копійкою, вони не кидаються грошима. Вас би все одно не зрозуміли, тому що ніхто не постраждав, їхня дитина нічого спеціально не зламала. Що вони мають вам порадити? Адресу лікарні підказати, де випишуть нові окуляри?

Чарівне зіллячко• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Лінзи вціліли, зламалась лише оправа
Так купіть просто оправу...
автор Витворунка • 23 июня 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Так купіть просто оправу...
Так лінзи ж вирізані саме під цю оправу, ідентичну знайти нереально
Відкушу все що стирчить• 23 июня 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А задницей садиться на стол это норма этикета?
Ой, а ви прям така етикетка, хоч на пляшку ліпи. Уявляєте, у дворах, на майданчиках діти сідають, вилазить на стіл.
Любви вам!• 23 июня 2023
Ответ дляНеробименінерви
Более того,страховая оплатит только одни,если через месяц девочка их сломает ,то все за свой счет
Катастрофа• 23 июня 2023
Ответ дляТоскующая
Окулярам на столі не місце? А дупі хлопця, виходить, місце?
Але ж дупа хлопця не постраждала. От якби батьки хлопця почати виказувати претензії, що дупа їх сина порізалася об окуляри, тоді б можна було їм нагадати, що тій дупі на столі взагалі-то не місце
Стрекоза любви• 23 июня 2023
Ответ дляНеробименінерви
Так, як мінімум. В Австрії в оптиці для всіх українських біженців на початку війни були безкоштовні перевірка зору + окуляри.. Чому, якщо вам нічого сказати, зробити, ви одразу думаєте, що і інші такі самі?
Любви вам!• 23 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Это было для взрослых,дети только через врача
Болтушка Му• 23 июня 2023
Була схожа ситуація. Але окрім моєї доньки були винуваті ще 2. Попросили з кожних 30%. Одні заплатили, одні сказали ваші окуляри-ваші проблеми
Болтушка Му• 23 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Я вроде адекватная, но не платила бы. Очкам не место на столе .
Может линзы купить временно?
А жопі хлопця місце на столі?
НичеНипанимаю• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Если Германия, то вам сразу же должны выдать временную страховку на 3месяца и до 16 лет( по моему) линзы бесплатные!! А оправы всегда есть выбор среди бесплатных. Так что если Германия, то вообще не проблема. Это взрослым линзы платные и достаточно дорого, но не детям.

ВалюШок-d20a• 23 июня 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
1000%
автор Витворунка • 23 июня 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Не Германія. Вже звонили в клініку, тільки прийом 100 євро
НичеНипанимаю• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Лінзи вціліли, зламалась лише оправа
Шо? Только оправа? И такой кипишь. В любой стране в оптике вы всегда найдёте стенд с бесплатными или очень дешевыми оправами.
НичеНипанимаю• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Какая страна?
автор Витворунка • 24 июня 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Ви мабуть не знаєте, як виготовляють окуляри. Лінзи вирізають під конкретну оправу. Ідентичну знайти нереально
Хочу на Балі• 24 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Может линзы купить временно?
а где очкам место? мои всегда лежат на столе, но у нас никто на стол не садится. Если бы так сделал мой сын, то я бы оплатила очки и еще раз ему объяснила, что на стол не садятся воспитанные люди
Kusalochka• 24 июня 2023
Дочь в очках. Дело житейское. Не винила бы никого даже при том, что у моей очки только люкс сегмента.
Чарівне зіллячко• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Спробуйте. Майстер підкаже точно, що можна зробити. Може можна трохи підрізати під іншу.
ЧукИГеки• 24 июня 2023
Донька. Моя пластини за 16 тис знищила
Відкушу все що стирчить• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Вас не треба до окуліста. У вас лінзи цілі, в оптиці зможуть подивитись їх діоптрії. Також можна запитати чи можна ці ж лінзи підігнати під іншу оправу.
НичеНипанимаю• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Удалено администрацией...
Капец! А у вас есть зависимость от очков? Или может принимаете какие то препараты на постоянной основе?
Так хочется у вас очки отобрать или эти таблетки! Наказать! Это ж надо лишить ребенка очков, когда у неё плохое зрение и это не роскошь. Эх, жаль что дочь не может вас наказать, но лет через тридцать вполне:):)