PORKA• 24 июня 2023
Parfumscity хто замовляв?
Чи дійсно стійкі аромати? Як вам взагалі їх парфуми?
Научительница• 24 июня 2023
Послухаю) Але думаю, що ті, хто користується оригінальною парфумерією цей шмурдяк не купують.
Біток чи ефір?• 24 июня 2023
Ответ дляНепогодка
Замовляла. Стійкі але чомусь по різному. Одні більш Стійкі, другі менше
Закономірно різна стійкість, бо залежить від композиції, навіть оригінали різні по стійкості і шлейфовості.
Я сама ще не брала саме в цьому магазині, хоча планувала. Знайомі не вибагливі і користувалися, пахне та й все-)
Біток чи ефір?• 24 июня 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Вони спочатку схожі й стійкі. З часом запах змінюється.
З часом і оригінали можуть змінюватися, одні настоюються і звучать краще, інші скисають, бо то зберігають не так, то зміни в формулах на виробництві. І саме скорботне, ми ссамі часом по-іншому можемо сприймати аромат 🤗
Чтооооооооооо?• 25 июня 2023
Я из тех , кто всегда плевался при слове копия , похож и т. д. , оригинал и только оригинал. Но , сегодня купила сразу три аналога 🙈😂. Lancôme idol , Armani my way , Dolce Gabbana Light Blue . Первые 2 , аромат идентичен на 99 % , но менее стойкий . У меня есть оригиналы. Наносила на разные руки. На старте 2 пшика оригинала , пахнет как три пшика копии. Копия быстрее затухает. Но 3-4 часа звучит норм. Спустя 5 часов оригинал ещё слышно , аналог почти нет. Ну с разницей в цене в 8 раз , я это переживу.
Такая же , вечно фукающая моя подруга ,не смогла по крышкам зажатым в моей руке , определить где оригинал , а где копия.
Light Blue сравнить не с чем, но по памяти погож.
Чтооооооооооо?• 25 июня 2023
И да , я покупала не то , о чем спрашивает автор , тех я вообще не знаю.
Біток чи ефір?• 25 июня 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
О, а які Ви придбали? Поділіться будь ласка 🤗
Чтооооооооооо?• 25 июня 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Конечно , как раз сфоткала , хотела тему создать .
Если бы я нашла этот парфюм раньше , никогда бы не купила оригинал за 86евро. Хорошо хоть my way не успела купить.
Покупала в Rossmann по 7-8 евро
Непогодка• 25 июня 2023
Хто в пошуках свого парфуму, то можна спробувати ці. Як дійсно вище пишуть запах з оригінальним 99 схожий. Я ще свій не знайшла, тому замовляю різні копії
Біток чи ефір?• 25 июня 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Покупала в Rossmann по 7-8 евро
Польські Ла Рів, по оглядам парфумо блогерів, дуже достойні клони, кажуть поширені в США. Зараз на Мейку можна зловити просто дуже бюджетно 30мл до 150грн навіть. В мене в планах є придбати кілька екземплярів
Біток чи ефір?• 25 июня 2023
Ответ дляНепогодка
Дякую 🤗