Сьогодні в субботу 24.06 буде виступати путін. Як думаєте, що скаже? Введе на болотах загальний воєнний стан і массову мобілізацію чи ні? Може щось інше?
Результат:
вже голосів:
283 (72.56%)
Не буде воєнного стану
107 (27.44%)
Буде воєнний стан на болотах
Mrs.Ochmonek• 24 июня 2023
Ответ дляYuljwa
Без процессов в раше это никогда не закончится.
Выгонит с нашей территории, будут гатить ракетами и шахедами.
Нам было бы глубоко похрен на их внутренние дела, если бы они не лезли.
++
Ми дуже зацікавлені в їхніх внутрішніх справах, це стосується нас і завжди стосуватиметься, поки вони не демілітаризовані
Mrs.Ochmonek• 24 июня 2023
Ответ дляМандарина
Белых на белых) это внутренняя перестановка
Так там інших не буває. Сам процес - в наших інтересах
Клементина• 24 июня 2023
Ответ дляА-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Кажуть, що зколот Вагнера - шоу. От які цілі цього шоу - не ясно.
Чесно кажучи, я колись була на 200% впевнена, що не можуть вони з Херсону просто так взяти і піти, що це пастка.
А виявилось можуть!
Може і тут ситуація така, як вона є
Але треба бути пильними
Бо тепер х-уйло загнаний щур
А виявилось можуть!
Може і тут ситуація така, як вона є
Але треба бути пильними
Бо тепер х-уйло загнаний щур
Stefaniya K.• 24 июня 2023
Жги,пригожин,жги!Давай исчо!Не останавливайся,тебя так опустил царек!Ставьте ставки,дамы и господа!
Клементина• 24 июня 2023
Ответ дляБезникая
Где посмотреть прямую речь? Дайте пожалуйста ссылку кто видел
Ось у Варламова можете
L-i-s-a-92af• 24 июня 2023
Для чого ви створюєте стільки тем про країну-терориста і хйла?
Завдання нове отримали?
Mrs.Ochmonek• 24 июня 2023
Ответ дляAnnaOst
І ще
Гаряче підтримую цей коментар)
Ответ дляБабенко Яна
А ему точно никто не даст им стать, это ж обезьяна с гранатой, тут уже тогда точно всему миру стоит напрячься. Так что пусть выполнит свою полезную функцию - убьет пуйло, потом сдохнет, а у нас наконец-то начнется процесс восстановления и мирная, спокойная жизнь
Ахаха
Кто не даст то? Вспоминаем 1991 год и все что после. Сильно не дали? Как задумано в игре, так и будет.
А если ещё назад вернуться и Ивана Грозного вспомнить, так вообще интересней все.
Байрактарочка• 24 июня 2023
Ответ дляrybka21
Головні заяви хуйла:
🔸Обманом чи погрозами втягнули у злочинну авантюру штовхнули на шлях збройного заколоту.
🔸Пукін закликав до єдності, консолідації та відповідальності.
🔸Убік має бути відкинуто все, що послаблює нас; дії, які розколюють нас — це удар у спину нашій країні та нашому народу
🔸Будь-які чвари потрібно відкинути в період спецоперації, зараз вирішується доля нашого народу.
🔸Це удар у спину.
🔸Внутрішня смута - смертельна загроза і удар по росії. Наші дії щодо захисту Відповіді від такої загрози будуть жорсткими. Усі, хто готував збройний заколот, зазнають неминучого покарання.
🔸Ми не дамо Громадянській війні повториться, захистимо наш народ та державність
🔸Це удар у спину.
Читай:
«Під час спєцобосраціі вирішується доля народу, а тут удар в спину, відповідь буде рішуча, не дивлячись на те, що треба захищатись від НАТИ, заради цілосності підарасіі напревеликий жаль треба вивести війська з України».
Це шоу для того шоб вивести війська і не подати виду шо вони обісралися, бо вже не знають як інакше розрулити це все.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Завдання нове отримали?
Ну може тому що це взагалі треш і ніхто такого не очікував. Зараз це тема буде головною у світі. Нагадує як після першої світової війни більшовики розхитали царську владу. Пригожин - це Ленін на броньовику нашого часу.
Татьяна-57fb• 24 июня 2023
путлеру за ...упа пришла, пригожин гнида ,но но у него опыт современной войны ,он знает всех двойников он знает все , тут уже не получится поставить двойника ,за ним кто рвется к власти ,пригожину не нужна власть, там есть рыба покрупнее ,наконец то мы дождались , теперь еще наверно месяц и им не до войны с нами у них будет война между собой так просто он не отступит вспомните как он открыто на путлера попер- типа’ счастливый дедушка ’и тот молчал теперь трон не пошатнулся а зашатался
Snow bunny• 24 июня 2023
Ответ дляVeronikca
О, дождались, раша бомбит рашу. В добрий час)
’Они сами себя обстреливают ’
Кот б мог подумать, что это не пи@деж