40ка• 24 июня 2023

Діти зі спокійніших областей і війна

Активно заперечується, що як дитина живе в умовно спокійнішій області, то у неї нема травми.
Ну в підвалах не сиділа, чого травмуватися.
А ви як думаєте, діти, які бачили війну тільки в телевізорі, вони війною травмовані?
Результат:
вже голосів: 320
139 (43.44%) Ні
99 (30.94%) Так
68 (21.25%) 50/50
14 (4.38%) Свій варіант
ElenaMari• 24 июня 2023
Что за бред вам за границей скучно

ElenaMari• 24 июня 2023
Если мы смотрели войну в кино мы травмовани?
tropik485• 24 июня 2023
А до чого тут кіно? В Україні зараз всі травмовані. Чи прокидатися кожну ніч від сирен це десь норма??
автор 40ка • 24 июня 2023
Ответ дляElenaMari
Что за бред вам за границей скучно
Вас зачепило, видно, я правду написала.
Тому ви перейшли на особистість і вигадали, ніби я за кордоном.
Я в Україні, але ви ще щось вигадаєте про мене, так?
Ежеви4ка• 24 июня 2023
У детей из спокойных областей может быть кто-то на войне, этот кто-то может погибнуть. Как думаете, они травмированы?
Горськ• 24 июня 2023
Ответ дляtropik485
В моєї мами в селі ніколи не було сирени,телефон в неї кнопочний.Як телевізор включить,то послухає,погано бачить то і не дивиться.
автор 40ка • 24 июня 2023
Ответ дляtropik485
Удалено администрацией...

Pole• 24 июня 2023
А чому одразу ’не сиділи в підвалах’? Всі ми сиділи, особливо, спочатку. Ще й рано-вранці застрибували туди, коли ракети над хатою пролітали(( і вибухи чули, і стовпи диму бачили( Я вже мовчу про те, що тепер навіть в спокійних регіонах діти практично щодня сидять в шкільних укриттях.
чаревна• 24 июня 2023
А есть дети в Украине не слышавшие взрывов ракет? Дети, чьи отцы на фронте, дети кто остался без отца?
Тупая тема
Іринка Українка• 24 июня 2023
травмированы все, просто в меньше или большей степени, еще зависит от того, как реагируют родители, и от жизни/восприимчивости самого ребенка
но так или иначе травмированы все
автор 40ка • 24 июня 2023
Ответ дляPole
Є області, де не сиділи, але діти все одно травмовані.
І це активно заперечується тими, хто сиділи
Zanka_• 24 июня 2023
Тут ще багато інших факторів, чи пішов на війну хтось із рідних, чи був поранений або не дай боже загинув, ще важить характер та вразливість дитини, але так чи інакше війна на всіх накладає свій відбиток
автор 40ка • 24 июня 2023
Ответ дляtropik485
Удалено администрацией...
чаревна• 24 июня 2023
Ответ для40ка
Вам делать нечего, срач разводить? Дайте скрин или тему, где форумчанки об этом спорят?
Пандора• 24 июня 2023
Сейчас нигде не спокойно. Мой ребёнок ещё не зная что такое война в самые её первые дни реагировал хуже чем сейчас. Вообще детей никогда не трогайте, не обсуждайте, не меряйте. Дети это святое. Лучше поспите или почитайте, чем трогать детей.
автор 40ка • 24 июня 2023
Ответ дляZanka_
Удалено администрацией...
4мама• 24 июня 2023
Ответ дляЕжеви4ка
+++ для багатьох дітей зі спокійних областей як правило війна триває з 2014.
Особисто я не знаю ЖОДНОЇ родини, яка б не мала людину на війні.
Говорити що хтось більше а хтось менше травмований можуть лише повністю відбиті створіння.
Але тут часто я бачу люблять мірятися бідою. Що ще раз доводить що усі з поїхавшим дахом. То не дивно.
автор 40ка • 24 июня 2023
Ответ дляПандора
Удалено администрацией...
Малышка• 24 июня 2023
Ответ для40ка
Немає областей, де не сиділи в підвалах!
Менше-більше, але сиділи всі, особливо на початку.

автор 40ка • 24 июня 2023
Ответ длячаревна
У мене в старих темах в коментарях під ними багато було
Oksana0612• 24 июня 2023
Ответ дляМалышка
Звичайно, що є.
4мама• 24 июня 2023
Ответ дляГорськ
Їду якраз по селам зараз. В яких сирен нема. Кожна зустрічна жінка у жалобному одязі. З сел найперше вигребли усіх чоловіків 18-60.
Zanka_• 24 июня 2023
Ответ для40ка
Удалено администрацией...
Жителям прифронтових територій я б цілком вибачила це, і не загострювала б на цьому увагу. ті, хто знаходиться у значно кращому становищі, можуть проявити більше розуміння.
автор 40ка • 24 июня 2023
Ответ дляМалышка
Є.
Випадки, коли школярів під час тривоги вчителі відправляють у підвал, не враховую
автор 40ка • 24 июня 2023
Ответ дляZanka_
Удалено администрацией...
4мама• 24 июня 2023
Ответ для40ка
Удалено администрацией...
Ну ви також як маленька.
Zanka_• 24 июня 2023
Ответ для40ка
Удалено администрацией...
Ну давайте зараз почнемо, ще кидатися один на одного і мірятися глибиною психологічних травм, замість того, щоб шукати якийсь конструктив.
Ollka• 24 июня 2023
Ответ дляPole
Не всі сиділи.
Сестра у Франківську не сиділа з дітьми.
Сусіди в Києві не сиділи.

Це від людей залежить
автор 40ка • 24 июня 2023
Ответ дляІринка Українка
но так или иначе травмированы все
От і я про це
Oksana0612• 24 июня 2023
Моя телевізор не дивиться. Максимально зайнята навчанням, спортом, розвитком. В підвалі не сиділа.