люблю_тортики• 24 июня 2023
Чим реально відіпрати такі плями, то дезодорант так вплинув напевно.
2р одягла і такі плями. Чи то вже все. Викинути?
Стрекоза любви• 24 июня 2023
Пробуйте спочатку безхлорними засобами. Якщо не подіє, як варіант змочити жовту пляму водою, потім ватною паличкою нанести відбілювач з хлором.
Рассказница• 24 июня 2023
Мило Друг (Friends) від плям. Бо воно там є різне. Дешево і чудово діє. Натер милом,полежало, попрали в машинці.
Королева спама• 24 июня 2023
Кислородный сыпучий отбеливатель. Насыпать вечером на пятно, утром потереть под теплой водой, смыть, увидите что все станет чисто, потом в машинку и обычная стирка с обычным порошком .