Пишу, не читаю• 24 июня 2023

От придумали

А я женатая• 24 июня 2023
А вони не придумали де взяти гроші пенсіонерам на все це?
автор Пишу, не читаю • 24 июня 2023
Ответ дляА я женатая
Канєшно ні
Леді Душка• 24 июня 2023
Ответ дляА я женатая
На що взяти гроші? Ми буквально минулого тижня повірку робили. По телефону викликали. У визначений день/час прийшли повірили за 10хв і виписали акт. Все.
автор Пишу, не читаю • 24 июня 2023
Ответ дляЛеді Душка
Ми заплатили за перевірку 600 гривень за 2 лічильники на воду !
Джавеліна• 24 июня 2023
У Львові: водоканал без зняття лічильника, повірка та пломбування на холодну воду коштує 337грн з копійками, повірка лічильника на гарячу воду 270грн і замовляти пломбування в теплоенерго це плюс 140 грн
А я женатая• 24 июня 2023
Ответ дляЛеді Душка
Татові озвучили за повірку двох лічильніків (горяча та холодна вода) 800 грн. За п´ять хвилин роботи. А потім самому треба їхати до них в офіс за документом. От так. А в якому Ви місті, де все безкоштовно і відразу виписують акт?
автор Пишу, не читаю • 24 июня 2023
Ответ дляА я женатая
То брехня