Смурфик• 24 июня 2023
Підкажіть як працює лампа фумігатор? Фото додаю
Фото лампи додаю.Ввімкнула її, світить ультрафіолет,мухи та комарі літають собі далі і не реагують.Можливо є нюанси в принципі її роботи?
...аяприкольная• 24 июня 2023
Просто включаете. Они летят потом на этот свет и остаются на той лампе дохлые. Может я чего-то не поняла в ее работе, но из лампы потом вытрушивали комаров дохлых
Смурфик
• 24 июня 2023
Ответ для...аяприкольная
Дякую. Жодна комаха за день не залетіла,може все ще попереду)))))
КохайтесьЧорнобровi• 24 июня 2023
Нет нюансов, включили, насекомых привлекает свет лампы, подлетают и им хана
Так точно!• 24 июня 2023
Ответ дляСмурфик
Чого їм вдень туди летіти? Вдень і так світла вистачає. Хоча моя і вночі не працює)